√ زیره کفش چیست؟

میخواهید کفشی داشته باشید که در برابر لغزش مقاوم باشد و سایش کمی هم داشته باشد؟ این زیره ها در برابر لغزش و سایش بسیار مقاوم هستند. زیره کفش PVC از قدرت جذب ضربه بالایی برخوردار است و همچنین با توجه به سبک بودن ان برای استفاده در مشاغل مناسب می باشد و در محل کار تا ساعت ها می توانید از کفش های زیره پی وی سی استفاده کنید. مواد پی وی سی یکی از پر مصرف ترین مواد در تولید زیره محسوب میشود. این بیشتر به دلیل لولههای پلاستیکی با همین نام معروف است، ارزان ترین و سبک ترین زیره کفش پی وی سی است و به صورت گرانول ساخته می شود. سنگین بودن آن در کنار قابلیهای دیگری که دارد، مظرح نیست و برخی افراد ترجیح میدهند از کفشها با زیره لاستیکی استفاده کنند.

این پلیمر بر اساس پیوندهای اورتان موجود در پلیمر نامگذاری شده است. مشخصات زیره TPU: تی پی یو (TPU) ترموپلاستیک الاستومری بر پایه پلی یورتان می باشد، تی پی یو (TPU) کاملاً شفاف است و از خواص مهم تی پی یو (TPU) می توان به خاصیت الاستیکی عالی آن اشاره کرد. تی پی یو ترموپلاستیک الاستومتری بر پایه پلی یورتان است. دستگاه پی یو مستقیم به دلیل استحکام تزریق و تولید زیره قوی در تولید کفش ایمنی، پوتین و کفش کوه مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل عمدتا در تولید کفش های با کیفیت و لوکس مورد استفاده قرار میگیرد. تنها یک مورد در آن به چشم میخورد که ممکن است به این دلیل انتخابش نکنید، آن هم بوی لاستیکی است که میدهد. ترکیب پیویسی با پودر لاستیک نیتریل (NBR)، به زیره کفش مقاومت به روغن بالاتری میدهد و بنابراین در قالبگیری زیره کفش در تولید کفش ایمنی میتواند استفاده گردد.

چیزی که این زیرهها را برای کفش ایمنی مناسب کرده، مقاومت آنها در برابر روغن و سایش هست و این موضوع زمانی اهمیت بیشتر خود را نشان میدهد که بدانید این لایه ضخامت کمی دارند و اینچنین مقاوم هستند. این جنس بینهایت نرم است و همین آن را منعطف کرده است. زیره TPU بسیار منعطف است و مقاومت خوبی در برابر شکنندگی دارد. ورق فوم زیره کفش بسیار مقاوم در برابر سایش تولید میشود؛ زیرا زیره کفش با سطح زمین در تماس است و در معرض سایش زیادی قرار دارد. این جنس زیره دوام زیادی دارد و در برابر نفوذ آب هم مقاوم است. زیره های لاستیکی از کیفیت بالایی برخوردارند و ضد آب نیز می باشند و به دلیل انعطاف پذیری بالا شکسته نمی شوند.

در کفش های دست دوز معمولا از این زیره ها استفاده می کنند. زیره های چرمی معمولا از سایر زیره ها گرانتر است و ظاهری جذابتر دارند. او بیان کرد: کفش هایی که با زیره های این مواد ساخته میشوند، قادر به ویروس کشی هستند و مانع انتقال ویروس از طریق کفش به مکانهای دیگر میشوند. وجود تمام ویژگی های ذکر شده در نهایت ما را به این نتیجه می رساند که زیره پی یو انتخاب مناسب و با کیفیتی برای تولید کفش پرستاری است. برای خرید کفش های زیره چرم به فروشگاه اینترنتی ایران اسکارپا مراجعه کنید. از SBR به عنوان زیره کفشهای ورزشی و همینطور کفش های راحتی و غیر رسمی استفاده میشود. زیرههای چرمی گاو یا گاومیش در کفشهای خاص بسیار پرکاربرد هستند. پوست گاو در حدود نیم سانتیمتر ضخامت دارد.