√ زیره کفش چیست؟

موادی که در ساخت زیره به کار میروند، باید بتوانند مدتی دوام بیاورند و در برابر سطوح ساینده مانند بتن و آسفالت مقاومت کنند.این نکته با توجه به نازک بودن زیره که تنها 2.9 میلی متر ضخامت دارد پررنگتر میشود. در حال حاظر این فناوری در تعداد کمی از شرکت های کفش قرار دارد. مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجانشرقی گفت: یک واردکننده مواد اولیه زیره کفش به پرداخت 60 میلیارد ریال جریمه محکوم شد. مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: یک وارد کننده مواد اولیه زیره کفش به پرداخت 60 میلیارد ریال جریمه محکوم شد. کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: با هوشیاری کارکنان گمرک امانات پستی کرمانشاه تعداد 395 حب قرص ترامادل که به صورت ماهرانه ای در زیره کفش زنانه جاسازی شده بود، کشف گردید. زیره پی وی سی به طور معمول به صورت تزریق مستقیم تولید می شود. متاسفانه در صنعت کفش از این نوع موارد بسیار اتفاق افتاده و طبق آمار به دست آمده با نظر کارشناسی صورت گرفته اصلی ترین علت رعایت موارد فوق می باشد .

کشف قرص ترامادول از زيره کفش زنانه! با آدامسهاي چسبيده روي سنگفرش خيابانها يا نيمکتها ميتوان زيره کفش توليد کرد. چون نوع کفش و نوع فعالیتی که انجام می شود، در این خصوص تعیین کننده خواهد بود. بسته به نوع لباس و تیپ، مدل کتانی دخترانه نیز متفاوت است. گرانول های مواد TPU به طور گسترده ای برای اصلاح خواص ترموپلاستیک های سفت و سخت استفاده می شوند که معمولاً مقاومت ضربه را بهبود می بخشند. هم می توانند نرم باشند هم سخت. سهم استایرن در ترکیب حدود ۲۹ تا ۵۵ درصد است که مقدار پایین استایرن به گرید نرم و مقدار بالای استایرن منجر به تولید زیره ی سفت می شود. برخی از ترکیبات سیاهرنگ ممکن است موجب سیاه کردن کف شوند ( بسته به نوع ترکیب کربن سیاه مورداستفاده ). زیره کفش در محصولات متنوعی از کفش مانند کفش صنعتی تا کفش مجلسی مورد استفاده قرار میگیرد.

از این رو PVC با پلی یورتان ترموپلاستیک (TPU) ترکیب میشود تا انعطاف پذیری و مقاومت در برابر سایش آن بهبود یابد. مواد PVC علاوه بر لولههای آب در زیره کفشها نیز کاربرد عمدهای دارند. کف کفش از انواع مختلفی از مواد مانند لاستیک طبیعی، چرم، پلی اورتان و ترکیبات PVC ساخته شده است. عوامل آنتی استاتیک، آنتی باکتریال و غیره که به پلیمر زیره کفش اضافه میگردد باعث بهبود خواص آن میشود. ایران اکونومیست – به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه خبری ساینس دیلی، معمولا به بیماران مبتلا به کمردرد توصیه میشود تمریناتی را برای تقویت عضلات پشت انجام دهند تا پایداری ستون فقرات در کمر بهبود یابد. آفتابنیوز : محققان دریافتند کفشهای دارای زیره منحنی موجب تقویت عضلات پشت و بهبود انحنای ستون فقرات شده و کمردرد را کاهش میدهند. خبرگزاری میزان- محققان دریافتند کفشهای دارای زیره منحنی موجب تقویت عضلات پشت و بهبود انحنای ستون فقرات شده و کمردرد را کاهش میدهند.

محققان دریافتند کفشهای دارای زیره منحنی موجب تقویت عضلات پشت و بهبود انحنای ستون فقرات شده، کمردرد را کاهش میدهند. هر چه وینیل استات بیشتر باشد، خاصیت ارتجاعی، یکنواختی و سبکی آن بهبود مییابد. کفشهای دارای زیره منحنی چه تاثیری در بهبود کمردرد دارد؟ تفاوت های زیادی بین این دو نوع پلیمر وجود دارد. این نوع زیره به دلیل سازگاری خوب با محیط بیرون یک قدم جلوتر از سایر زیره ها می باشد. به همین دلیل است که در تولید انواع مختلف کفشهای ورزشی از این نوع زیره استفاده میشود. مزایایی که این دستگاه ها نسبت به محصولات مشابه دارند، موجب شده تا فروش خوبی در بازار داخلی داشته باشند. قابل توجه می باشد که دستگاه تزریق پی یو دائم کار می کند ضعیف بودن کابل ها و فیوز های مربوطه با توجه به مصرف جریان بالا موجب می گردد کابل های انتقال برق داغ شده و موجب اتصالی و خسارت جبران ناپذیری همچون آتش سوزی می گردد.