√ زیره کفش چیست؟

زیره کفش ABS به طور کلی عملکرد خوبی دارد و در برابر ضربه و لغزندگی (سایش و اصطکاک) مقاومت خوبی نشان می دهد, قالب گیری راحت و ثبات فوق العاده ای دارد. این ترکیب در رنگ های متنوع تولید می شود. در فروشگاه اینترنتی ما کفش های متنوع با زیره BPUموجود می باشد.برای خرید کفش با زیره BPUاز لینک زیر استفاده کنید. اگر کمی به ویژگی های کفش هایی که در بازار عرضه می شوند توجه کنیم متوجه تفاوت آنها در جنس، بدنه، کاربرد و زیره آنها خواهیم شد. اخیرا این زیره های جدید بسیار مورد توجه قرار گرفته اند (با هدف بازی!) زیرا ویژگی بسیار جذاب زیادی دارد. زیره کفش پیو با توجه به کیفیت بالا، برای مواردی که از کفش استفاده بیشتری میشود، بسیار مناسب میباشد. این مدل از زیره های کفش از انعطاف بالایی برخوردار است، یک عایق بسیار خوب در برابر سرما محسوب میشود، و طبق استاندارد جهانی احتمال شکستگی در این زیرهها حدود 10 درصد است.

این نوع زیره به دلیل سازگاری خوب با محیط بیرون یک قدم جلوتر از سایر زیره ها می باشد. اگر زیر کفش علامت RB زده شده باشد به این معنی است که زیره ی آن از مواد لاستیکی بازیافت شده یا فوق طبیعی و با استفاده از قالب پرس داغ ساخته می شود. قیمت زیره ابری یا زیره پفکی … قیمت زیره لاستیکی … زیره پی یو یک پلیمر بسیار مستحکم و بادوام و در برابر بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم است. هم چنین زیره BPU در برابر شرایط آب و هوایی نیز مقاوم است. برخلاف ظاهر نازک آن, زیره ی BPU جزو ضخیم ترین و محکم ترین زیره های موجود در بازار است. زیره کفش BPU یک نوع جدیدتر و پیشرفته تر از مواد پلی اورتان است. تلاش این دسته تولید کنندگان زمانی به ثمر نشست که با ماده جدید و حیرت انگیز زمان خود، پلی یورتان (pu) آشنا شدند که توسط آن زیره کفش PU روانه بازار گردید.

این زیره از پلاستیک مقاوم و سختی تشکیل شده و هیچ ماده سمی درآن وجود ندارد. این اعجوبه پلیمری مقاوم در برابر سایش، مواد شیمیایی و در برابر اشعه ماوراء بنفش حتی روی آب شناور است. در کنار موارد ذکر شده؛ تولید کنندگان کفش درخواست های زیادی مبنی بر تولید زیرههایی مناسب برای کفشهای رسمی، ورزشی، ایمنی، صندل و حتی کتانی نیز دارند. یک ترموپلاستیک الاستومری بر پایه پلی یورتان است، TPU کاملا شفاف است و یکی از ویژگی های مهم خاصیت ارتجاعی عالی آن است. دانسیته زیره از ۰٫۷۵ تا ۱٫۳ گرم بر سانتیمتر مکعب و سختی نیز از ۴۵ shore A تا ۹۵ shore A متغیر است. این زیره ها در فصول گرم سال مناسب ترند چون سیستم گردش هوا دارند که پا را خنک نگه می دارد. وقتی صحبت از زیره های PVC می شود می توان از آنها به عنوان جایگزین برای چرم استفاده کرد و کفش های مقرون به صرفه تری ارائه کرد.

زیره های کفشی که از این ماده بهره میبرند؛ بسیار سبک بوده و در عین حال دوام بالایی دارند. زیرههای پیو بسیار سبک هستند و دوام بالایی دارند. زیره های ترمو مقاومت بسیار بالایی در برابر لغزش و سایش دارند. سبک: میتوان قاطعانه گفت هیچ کس دوست ندارد کفش های بسیار سنگینی را برای خود انتخاب کند. بااینکه این زیره سطح اصطکاک بالایی دارد و ضربات وارده به پا را به خوبی جذب می کند اما زیاد برای محیط کار کفش راحتی نیست. هرچند زیره لاستیکی(Rubber) هم در مقایسه با زیره چرمی واقعا زیره راحتی است اما به مرور زمان ازبین می رود. مقاومت به پارگی، سوراخ شدن و لغزش لاستیکی طبیعی در مقایسه با زیرره پی وی سی بالاتر است.