کتانی های میان قیمت ( High Copy ) کفش اسنیکرز

هیچ تفاوتی از لحاظ رنگ بندی کفش و زیبایی کفش با مدل اورجینال وجود ندارد. این کتونی با وزن بسیار سبک در حدود 50 گرم میباشد که به همین خاطر انتخابی بسیار مناسب است به خصوص برای کسانی که درطول روز پیاده روی دارند و همچنین به خاطر زیبایی ساخت مناسب افراد خوش پوش هم میباشد. بیش تر کتونی های درجه یک ایرانی هم که در تهران تولید می شوند، در پشت زبانه ها ساخت ویتنام درج می شود، چرا که خوش نام بودن برند های ویتنامی و شرکت های کپی زن ویتنام موجب افزایش فروش و اعتماد بیشتر به محصولات فیک می شود. چرا کفشهای کپی و فیک تولید و وارد کشور میشوند؟ کالاهای اورجینال و درجه یک دارای بسته بندی و پکیجینگ عالی میباشند، چرا که یک محصول خوب همیشه در یک پکیج خوب بسته بندی میشود تا در در حین ارسال آسیبی به آن نرسد. هیچ وقت یک فروشگاه برای محصولی بی ارزش هزینهی بسته بندی زیادی را متحمل نمیشود.

کتونی کپی معمولا در چین و داخل کشور تولید میشوند که میتوان آن را درجه 2 نامید ، این کتونی ها معمولا قیمت پایین تری نسبت به کتونی های کپی دارند زیرا مواد استفاده شده بی کیفیت تر هستند و از نظر دوخت و چسب کاری نیز ضعف هایی دارند و پیشنهاد میکنیم اگر قصد ندارید هزینه زیادی برای خرید کتونی بپردازید این محصولات را انتخاب کنید . کتونی های کپی از لحاظ زیبا بودن و طراحی بی نظیر هستند و بسیار به مدل اورجینال نزدیک هستند. مدل های متفاوت اسپرت از لحاظ قیمت و زیبا بودن در فروش کتونی کپی یک جور دیگری است. فروش عمده کتونی فیک متفاوت و زیبا با کیفیت های مختلف در برند مهرگام انجام میشوند.

فروش عمده کتونی کپی با نزدیکترین مرغوبیت نسبت به جنس اورجینال در کفش مهرگام انجام میشود. با روش غیرحضوری هم میتوان خریدی راحت را انجام داد و از زمان خود به نحو احسنت استفاده کرد. با توجه به این موضوع میتوان از یک مدل بصرفه از لحاظ قیمت سخن گفت. بنابراین کفش کپی نه تنها از نظر قیمت مقرون به صرفه است، بلکه از نظر کیفیت نیز قابل اعتماد می باشد. صرفه اقتصادی زیادی که این مدل کفش ها به همراه دارند باعث جذب بسیاری از افراد شده است. این مدل کتونی نایک که های کپی میباشد به دلیل کیفیت بالایی که دارد بسیاری از افراد را توانسته جذب خود کند. در بسیاری از موارد کلاهبرداران برای سود بیشتر محصولات تقلبی خود را به قیمت محصول اصلی میفروشند! امروزه باید زمان را بهینه استفاده کرد، از صرف زمان برای کارهایی که میشود با کمی تدبیر حل شود صرف نظر کنیم.

اما باید توجه داشته باشید که در برخی نمونههایهای کپی، این اصل رعایت شده است. کتونی های اورجینال نسبت به کتانی های کپی مرغوب تر هستند، اما قیمتشان بالاتر است. تولید کتانی های کپی و فیک و واردات آنها به داخل کشور یک تجارت بسیار پرسود است ولی باید توجه داشت که در مواردی این کتانی ها موجب آسیب رساندن به مصرف کنندگان میشوند. برای تهیه و خرید کتونی های کپی آدیداس باید بدانیم مرکز پخش عمده کتونی خارجی تهران کجاست، تا کتونی های کپی ویتنام را به فراوانی داشته باشد. یک کفش نایک مشکی را در نظر بگیرید که سمت راست و انتهای کفش، یک نوشته دارد؛ حالا همان مدل کفش در رنگ سفید نیز باید سمت راست انتهای کفش، همان نوشته را داشته باشد. این کفش در سایز های زنونه از 37 تا 40 و همچنین در سایز های مردانه 40 تا 45 در چندین رنگ در دسترس شما میباشد.