کتانی های میان قیمت ( High Copy ) کفش اسنیکرز

در این مقاله قصد داریم تا 12 نکته مفیدی را که به شما کمک میکند کفش های ورزشی اصل و غیر اصل را از یکدیگر تشخیص دهید بیان کنیم. با قیمت مناسب تر از آن کتانی های با جنس اورجینال هم میتوان به خواسته خود رسید. این کتونی با وزن بسیار سبک در حدود 50 گرم میباشد که به همین خاطر انتخابی بسیار مناسب است به خصوص برای کسانی که درطول روز پیاده روی دارند و همچنین به خاطر زیبایی ساخت مناسب افراد خوش پوش هم میباشد. خواسته بازار علت خیلی از دورویی ها در بازار است زیرا ما دنبال محصول ارزان قیمت و اصل هستیم و فروشنده نیز برای فروش بهتر بنا به نسبت سلایق مشتری کفش های ورزشی ارزان قیمت با طرحی یکسان نسبت به کفش اصل البته بدون هیچگونه فناوری و مواد اولیه کفش اصل به بازار عرضه میکند، تا حدودی حق با مشتری است،زیرا قیمت کفش های برند با جیب هر فردی سازگار نیست و معمولا قیمت آنها چندین برابر یک کفش معمولی است ،علت دوم را منفعت طلبی غیر معمول فروشنده باید دانست زیرا فروش یک جفت کفش معمولی و کپی کفش اصل با قیمتی کمتر از کفش اصل که خود فروشنده این کفش را به یک سوم قیمت کفش اصل خریده است منفعتی دوچندان بای فروشنده دارد، و کفش های اصل بدلیل خاص بودن آن و مشتریان خاصش سودی کمتر دارد.

این مورد نیز نشان میدهد که شما محصولی با ارزش و اصل را خریداری کرده اید. را علت قیمت مناسب خود میداند و فروشنده اولی نیز اصل بودن کفش را علت قیمت بالای خود می داند در آن لحظه دچار نوعی سردرگمی میشوید که کدام فروشنده با شما صداقت دارد ، چیزی که در این بین مهم است خواسته شماست ، شما دنبال کفش اصل هستید یا دنبال قیمت مناسب؟ کتان یک جنس راحت برای کفش اسپرت است و با قیمت مناسب میتوان از آن بهره برد. در قسمتهای پشت پا و زبانه کفش اورجینال برای راحتی و محافظت از پا، فومهایی قرار داده شده که در کفشهای فیک مشاهده نمیشود.

کتونی یکی از انواع کفش است که به دلیل کاربرد چندگانه نسبت به سایر انواع کفش ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. کتونی های برندهای معروف خارجی مانند نایک، آدیداس، پوما، اسیکس و سایر برندهای معروف مانند آن ها به دلیل موادی که در ساخت و تولید این کفش ها به کار میرود قیمت بالایی دارند. در عوض نمونه های تقلبی یا همان به اصطلاع فیک با کیفیت پایین تری تولید شده و تشخیص اصل نبودن آنها به هیچ عنوان سخت نیست. مدل های کتونی کپی ارزان تر از مدل های اورجینال و کیفیتی پایین تر دارند. فروش عمده کتونی فیک متفاوت و زیبا با کیفیت های مختلف در برند مهرگام انجام میشوند. فروش عمده کتونی کپی با نزدیکترین مرغوبیت نسبت به جنس اورجینال در کفش مهرگام انجام میشود. این مرحله مستلزم آن است که شما در مورد کتونی مورد نظرتان تحقیق کرده باشید و اطلاعاتی از آن را کسب کرده باشید همان طور که برای خرید یک گوشی همراه، از مدت ها قبل در سایت های مختلف و پاساژها و مغازه ها، تحقیق می کنید و اطلاعاتی را بدست می آورید، سپس با دانشی کامل برای خرید، اقدام می کنید.

خیلی از افراد آن ها را ترجیح می دهند چون که قیمتی اقتصادی تر و مدل ها و طراحی های مشابه با آن ها دارند. صرفه اقتصادی زیادی که این مدل کفش ها به همراه دارند باعث جذب بسیاری از افراد شده است. جالب است بدانید که کمپانی های بزرگ صنعت کفش برای تولید یک سایز خاص از یک مدل کتانی زنانه یا مردانه اصلی میزان خاصی از مواد اولیه را مصرف میکنند که همین میزان معین و مشخص باعث میشود تا کفش تولید شده وزن خاصی داشته باشد. کتونی های کپی باکیفیت ایرانی، با الگو قرار دادن کتونی های اورجینال و اصلی وارداتی تولید می شود. همچنین با کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک شهر های بزرگ می توانند سبب حفظ محیط زیست شوند. اگر غیر از این باشد، جایگاه خود در بازار را از دست می دهند! کتونی های کپی زنانه بیشترین میزان فروش را در میان کتونی های موجود در بازار به خود اختصاص داده است.