چگونه یک کفش ارگونومیک انتخاب کنیم؟

او عاشق کار کردن در این خانواده بزرگ بود و همین عامل باعث به وجود آمدن اصطلاح «خانواده بزرگ کفش ملی» در کارخانه شد. برای محمدرحیم ایروانی، تمامی پرسنل یک خانواده واحد بودند و او همواره همانند پدری دلسوز برای رشد و تعالی این خانواده زحمت میکشید. یکی از ویژگیهای محمدرحیم ایروانی، نوآوریهای او در گسترش کسبوکار کفش ملی بوده است. اما یکی از گزینه های مناسب جهت استفاده در کفش کوهنوردی و سربازی می باشند. اگر در بخش مشخصات کفش کوهنوردی شما، عبارت Rubber نوشته شده است، به این معناست که کفش شما از یک زیره لاستیکی بهره میبرد. اگرچه کفشهای امروزی از رویههایی با ویژگیهای باورنکردنی و مواد بادوام تشکیل شده است، اما بهرحال نمیتوان از اساسیترین قسمت کفش که همان زیره کفش است، غافل شد. PVC عایقی عالی در برابر رطوبت است که در بیشتر مدل کفشهای ارزان قیمت و دمپایی ها مورد استفاده قرار میگیرد.

را برای شما خانم های جوان و دختران خوش سلیقه امروزی آماده کرده ایم که از دیدن آن ها پشیمان نخواهید شد. بنابراین برای آن دسته از افرادی که وزن کفش برایشان یک فاکتور مهم است این گونه زیره ها بهترین گزینه اند. این ماده در سال ۱۹۷۵ اختراع شد و از آن به بعد به عنوان مادهای مفید برای تولید ترکیبات مختلف شناخته شد. این تحقیقات دقیق موجب رشد بسیار بالای شرکت در تولید انواع کفش شد. محمدرحیم متقی ایروانی در سالهای فعالیتش از ۱۳۳۵ تا ۱۳۵۷ در تأسیس بیش از ۵۰ شرکت صنعتی و تجاری و بیش از ۲۵ شرکت صنعتی در زمینه تولید انواع کفش مشارکت داشت.

او در این شرکت علاوه بر تعیین خطمشی برای تولید سایر شرکهای تولیدی، با ایجاد تبلیغات و پوسترهای خلاق توانست کمک شایانی به نفوذ و محبویت کفش ملی در اذهان مردم بکند. تمامی کارآفرینان علاوه بر فعالیتهای تجاری به فعالیتهای خیرخواهانه اجتماعی نیز میپرداختند تا به نوعی هم به جامعه کمک کنند و هم زمینهساز پیشرفت برای بقیه شوند. برای مثال «فورمن» یا سرکارگران ۴۰ نفر از کارگران برتر را به مدیریت معرفی کرده و از بین آنها ۷ نفر برای مطالعه در رشتههای مرتبط به خود به مدت ۶ ماه به خارج اعزام شده و مشغول مطالعه میشدند. ما در زمینه تولید و عرضه گرانول کفش مدرسه با کیفیت بهینه مشغول هستیم گرانول کفش مدرسه ارائه شده مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی با استفاده از مواد اولیه درجه یک و فناوری پیچیده تحت نظارت متخصصان ماهر ما پردازش می شود.

این نوع زیره می تواند به روش تزریق قالبی و اکستروژن تولید شود. اولین شرکت او باتا (۱۳۳۲) نام داشت و آخرین شرکت خود را با نام چرم خسروی نو (۱۳۵۶) در زمینه تولید چرم به ثبت رساند. او کلاسهای سوادآموزی مختلفی را در شرکت خود برگزار کرد و کارگرهای نخبه خود را به خارج از کشور برای تحصیل و آموزش میفرستاد تا مابقی نیز به تحصیل و آموزش تشویق شوند. یکی از مشکلات آن موقع بازار عرضه و توزیع منظم بود، ایروانی برای حل این مشکل به فکر افتتاح فروشگاههایی برای توزیع مستقیم محصولات در سرتاسر کشور افتاد و تا سال ۱۳۵۵ توانست ۲۵۷ مغازه (بعد تا ۴۰۰ مغازه) در سرتاسر ایران خریداری و افتتاح کند که ۸۷ شعبه آن در تهران بود. در حال حاضر EVA یکی از بهترین مواد برای جذب ضربه و شوک در جهان می باشد به همین دلیل است که اغلب برند های مطرح جهان ازا ین ماده استفاده می کنند.