چرا کفش با زیره پی یو بخریم؟

پوشیدن کفشهای با این زیره باتوجه به سبک بودن و انعطاف بالا بسیار لذت بخش است و می تواند در پا احساس راحتی را ایجاد کند. آیا آنها بالشتک سازی می کنند؟ اما سایر شرکت ها توانسته اند با روش هایی دیگر هم تا حدودی به زیر های 3 بعدی دست پیدا کنند. در مراحل بعدی به سایز ۸ الی ۱۰ میلی متر دست پیدا کردیم. با این حال ، وقتی به برخی از ویژگی های غیر قابل مذاکره مانند دوام ، تنفس ، مقاومت در برابر آب ، عایق و بسیاری دیگر از آن می پردازیم ،به راحتی به پلی اورتان میبازد. این زیره ها در برابر نفوذ آب نیز مقاومت هستند و نسبت به دیگر انواع زیره ها کمی سنگین تر هستند اما دوام و انعطاف پذیری بیشتری دارند.

تناسب وزن: اگر زیره کفـش شما مناسب باشد، میتوانید مدت بیشتری پیادهروی کنید و درنتیجه، تناسباندام شما حفظ خواهد شد. حفظ تعادل بدن: زیره کفـش مناسب، به شما کمک میکند که تعادل شما هنگام راه رفتن و ایستادن حفظ شود و بهراحتی به مدت طولانی راه بروید. این زیره مناسب کسانی است که نیاز دارند مدت طولانی در مسیرهای ناهموار و لغزنده راه بروند. البته لازم به ذکر است که کسانی که وزن بالای ۱۰۰ کیلو دارند، بهتر است از این نوع زیره استفاده نکنند؛ زیرا احتمال له شدن آن وجود دارد. اتیل وینیل استات (EVA) ماده ای است که سالها در کف کفش های ورزشی استفاده می شود به دلیل تراکم بسیار کم که آن را در زیر پا بسیار کشسان و نرم می کند.

سوالی که هنوز هم وجود دارد این است که چگونه پلی یورتان می تواند رقبای معمولی خود را شکست دهد تا به این موفقیت برسد. درحالیکه زیره مناسب، به کاهش دردهای عضلانی کمک میکند. دردهای عضلانی: استفاده از زیره غیراستاندارد، موجب بروز دردهای عضلانی در همه نقاط بدن خواهد شد. توجه داشته باشید که سلامتی پا، در سلامتی کل اعضای بدن شما تأثیر بسزایی دارد. زیره کف، قابلیتهای بسیاری دارد که در صورت انتخاب یک زیره مناسب و استاندارد، میتوانید مطمئن باشید که هیچ مشکلی برای بدن شما پیش نخواهد آمد. اگر بخواهید در یک روز بارانی یا برفی که همه زمین لغزنده و یا مرطوب است، جنسی را انتخاب کنید، زیره PU گزینه خوبی است چرا که در برابر رطوبت و یخ مقاوم است.بنا به همه دلایلی که تا الان گفته شد، این جنس را بیشتر در کفشهای کوهنوردی و ورزشی استفاده میشود. اگر در مشخصات کفشی که میخرید عبارت Rubber نوشته شده است یعنی کفش شما دارای زیره لاستیک میباشد این زیره ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از مواد لاستیکی ساخته شدهاند در مقابل شکستن و سایش همچنین اصطحکاک مقاوم هستند و قدرت انعطاف پذیری خوبی دارد.

شاید فکر کنید پی وی سی فقط برای ساخت لوله های آب و ابزار خانه استفاده می شود اما این نظریه درست نیست این ماده کاربردهای بسیاری دارد پی وی سی مخفف عبارت پلی وینیل کلراید میباشد.این یک ترکیب شیمیایی است , یک ماده قوی و با استحکام بالا که پایداری بسیار خوبی دارد و میتوان از آن در بیشتر صنایع استفاده کرد زیره های تولید شده با ماده پی وی سی بسیار مقاوم هستن. این زیره ضدآب است و انواع شوک های مختلف را به خوبی جذب میکند همچنین راه رفتن طولانی با کفش های دارای زیره پی یو بسیار دلنشین است. تی آر پی مخفف ترموپلاستیک الاستومر می باشد این ماده در سال ۱۹۷۵ تولید شده است بعد از آن به عنوان ماده مفیدی در ترکیبات مختلف استفاده میشود این ماده ترکیبی از پلاستیک ها می باشد که در هوا گرم نرم شده اند.