چرا کفش با زیره پی یو بخریم؟

علت و اهمیت خط کشی این است که: کفش های که بواسطه این دستگاه تولید شده است استحکام بیشتری دارد زیرا تمام سطحی که قرار است به زیره متصل شود برای چسب زنی علامت گذاری شده و ازقلم نمی افتد. این زیرهها بسیار منعطف هستند و در عین حال استحکام بالایی نیز دارند که همین، این زیرهها را برای کفشهای کوهنوردی مناسب کرده است. اگر میخواهید کفشی را انتخاب کنید که امکان لیزخوردن نداشته باشد و قدرت اصطکاک بالایی داشته باشد تا با خیال راحت قدم بردارید، حتما کفش با زیره termo انتخاب کنید. این ماده با فشار به زیر کفش طبی زنانه تزریق شده و قالب زیره را در بر می گیرد.

انواع زیره کفش پلی یورتان پلیاستری که از واکنش با MDI به روش تزریق قالبی تولید میشوند دارای خواص فوقالعاده مقاومت سایشی میباشند. شناخت انواع زیره در خرید کفش چرم از اهمیت زیادی برخوردار است. در دنیا کشورهای زیادی به تولید زیره پی یو مشغول هستند که از میان آنها ایران، چین و ایتالیا دارای دستگاههای تزریق ساخته شده هستند. جنس زیره کفش اهمیت زیادی دارد و رقابت اغلب برندهای بزرگ هم در کفی و زیره کفش راحت هست. چیزی که این زیرهها را برای کفش ایمنی مناسب کرده، مقاومت آنها در برابر روغن و سایش هست و این موضوع زمانی اهمیت بیشتر خود را نشان میدهد که بدانید این لایه ضخامت کمی دارند و اینچنین مقاوم هستند. قبل از شروع لازم به ذکر است که برخی از مردم با تفاوت کفی و زیره کفش آشنایی ندارند.

جنس پییو یکی از بهترین انواع جنس زیره کفش است که وزن کمی دارد. جنس و حالت زیره عامل اصلی راحتی، وزن و استقامت کفش است. این جنس زیرهها وزن بیشتری به نسب پییو دارند. تنها یک مورد در آن به چشم میخورد که ممکن است به این دلیل انتخابش نکنید، آن هم بوی لاستیکی است که میدهد. رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی با بیان اینکه این ماده در مواد ضدعفونی، واکس کفش، صنایع برودتی و خودروسازی قابل استفاده است، تاکید کرد: متخصصان این شرکت علاوه بر تولید محصولات جدید، توانسته اند به تکنولوژی ساخت برخی از تجهیزات پزشکی هم دست پیدا کنند و به خودکفایی برسند.

او تاکید کرد: ظرفیت تولید این شرکت پویا ۴۰ هزار تن مواد پلیمری در سال بوده که روز به روز در حال افزایش است. امین زاده گفت: بومی سازی محصولات و استفاده از توان و دانش متخصصان داخلی گام مهمی در راستای افزایش توان تولید است. عایق حرارتی خوبی دارند و حرارت زمین را به پا نمیرساند و این یعنی برای استفاده در هرفصلی مناسب هستند که نمیخواهید گرما یا سرما، پاهای شما را اذیت کند. این کار باعث راحتی شما می شود، به خصوص اگر مجبور باشید هر روز ساعت های طولانی با بیماری دردناک پا مانند نورومای مورتون بایستید. البته این فقط شامل کفش نمیشود، در انواع کتانیها، کفشهای ورزشی، دمپایی، کفشهای راحتی، پوتین و چکمه کاربرد دارد. خصوصیات زیره کفش ترمو این است که این زیره کیفیت خیلی خوبی دارد.