چرا زیره PU محبوبیت بیشتری نسبت به EVA و PVCدارد؟

هر محصول ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، مثلا اگر کفش پیاده روی را برای کوه نوردی می خواهید باید دنبال محصولات مقاوم بگردید اما مثلا اگر کفش را برای پیاده روی روزمره در خیابان می خواهید یک محصول سبک و راحت نیز می تواند کار شما راه بیندازد. زیره کفش رابر به هیچ وجه امکان شکسته شدن و سایش ندارد. البته لاستیک رابر از کیفیت مطلوبی برخوردار است و دارای ویژگیهایی مانند خم شدن آسان و خاصیت ضدآبی است. یکی از خصوصیاتی که پلی یورتان را به ماده ای مطلوب برای کفش تبدیل می کند ، انعطاف پذیری بالای آن است ، به این معنی که با گذشت زمان تمایل به پهن شدن یا فشرده شدن ندارد.

☑️ در این مقاله بهترین کفش های زنانه برای پیاده روی را بررسی کردیم، اگر این محصولات مورد توجه شما قرار گرفته است حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه بپرسید. عوامل آنتی استات کی، آنتی باکتریال و غیره که به پلیمر آن اضافه می شود باعث بهبود خواص آن م یشود. توسط این دستگاه محدوده ای که قرار است زیره به رویه متصل شود و پرس شود را خط کشی و علامت گذاری می شود. همچنین کفش های سبک با توجه به جنسی که دارند گردش هوا در آن ها بهتر انجام می شود و پاهای شما داغ نمی کند. اما خب از ظاهر هم نمی شود چشم پوشی کرد زیرا وجود یک کفش ورزشی زیبا در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد. اگر محصولی که می خرید در این رنج باشد خیلی دیرتر خسته می شوید و می توانید زمان بیشتری راه بروید.

از نظر انعطاف پذیری خیلی مهم است که کف کفش مناسب قوس پاهای شما باشد، زیرا اگر اینگونه نباشد به تدریج دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساقتان احساس می کنید. اگر این ویزگی ها کافی نبود که تولیدکنندگان بتوانند پلی اورتان را نسبت به چرم ترجیح دهند ، هزینه نسبتاً بالاتر چرم باعث شد تا کف PU در این جنگ پیروز شود. اگر به دنبال کفشی مستحکم و قوی میگردید تا بتوانید در شرایط آب و هوایی مرطوب و لغزنده از آن استفاده کنید، زیره کفش تی پی یو (TPU) و زیره لاستیکی (Rubber) بهترین گزینههای پیش روی شما است. زیره کفش PVC به طور ذاتی سخت است و با اضافه کردن برخی مواد، کمی نرمتر میشود. از این زیره برای کفشهای کوه نوردی و ورزشی به طور وسیع و زیاد استفاده میشود. وقتی مواد پی وی سی با مواد پلی یورتان ترمو پلاستیک (TPU) ترکیب شود، زیره ترمو با مقاومت و انعطاف پذیری بالا تشکیل میشود.

زیرههای ترمو کیفیت خوبی داشته و در برابر سایش مقاومت بالایی از خود به نمایش میگذارد. بادوام است و عایق حرارتی آن به صورتی است که حرارت زمین به پا منتقل نمیشود. وزن کفش استاندارد بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم می باشد، همچنین باید ۲ سانتیمتر بین انگشتان پا تا نوک کفش فاصله باشد. یکی از مهم ترین قسمت های تشکیل دهنده ی هر کفش، زیره کفش است. میشلن کفی هایی نیز مناسب برای زمستان ، مناطق صخره ای ، پیست های اتومبیلرانی ، مسیرهای کوهستانی ناهموار ، رینگ های بوکس ، آشپزخانه های آتشین ، قله ها ، ارتفاعات ساخته است .