وبژگی های انواع زیره کفش موجود در بازار – فروشگاه تجهیزات ایمنی کپسول

کفش پی یو به عنوان یک کفش با کیفیت و بادوام تاثیر زیادی در عملکرد کارهای روزانه شما اعم از ورزش، پیاده روی و انجام فعالیتها در محل کار دارد چرا که در صورت نامناسب بودن کفش ممکن است کار به جایی برسد که مجبور شوید درد زیادی را تحمل کرده و قادر به انجام کارهایتان نباشید. چرم یک ماده بسیار محکم است که برای دوام خوب است، اما سفتی آن کار با مواد را بسیار دشوار می کند. کفش کلاسیک مردانه 3926 که در فروشگاه اینترنتی نوین چرم موجود است، از زیره EVA بهره میبرد. فروشگاه لوکس گلامور نیز در بخش کفش مردانه خود از انواع زیره ها استفاده کرده است تا جوابگوی نیاز ها و سلایق مختلف شما عزیزان باشد امیدواریم با توجه اطلاعات ارائه شده در این مقاله کفش متناسب با تیپ و شغل خود ار انتخاب نمایید و ما را از نظرات خود بهره مند کنید.

سیستم های پلی اتر نیز انعطاف پذیری خود را در دماهای سردتر حفظ می کنند. باور کنید یا نه، اما برخی از تولید کنندگان از لاستیک های خرد شده خودرو برای ایجاد زیره کفش خود استفاده می کنند. محبوب ترین نکته مثبت برای کاربرانی که از کفش های چرمی استفاده می کنند این است که پاهایتان عرق نخواهد کرد و این قابلیت را دارد که به هر شکل پا فرم بگیرد. همچنین زیرههای پلییورتان قدرت جذب و دفع بالایی در برابر ضربات و شوکها داشته و محصولی سالم را ارائه میکند. انواع خاصی از کف به دلیل مواد یا طرح های خاص، کشش بیشتری نسبت به سایرین ارائه می دهند. زیره های کفش ABS به دلیل عملکرد کلی، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر سایش،قالب گیری آسان و مقاومت باورنکردنی شناخته میشود با این حال این زیره در مقابل آب و هوا مقاومت کمی دارد و برای استفاده در محیط های بیرونی مناسب نمی باشد.

سایش بسیار کمی دارد. از این رو PVC با پلی یورتان ترموپلاستیک (TPU) ترکیب میشود تا انعطاف پذیری و مقاومت در برابر سایش آن بهبود یابد. در حقیقت مواد اولیهای که در آن استفاده میشود (ورق فوم و لاستیک) باید از جنس مرغوب باشد.  چگالی بالا و حفظ خاصیت الاستیکی: این خاصیت موجب دوام بالای زیره و ضد آب بودن آن میشود. کفش هایی که دارای این کفی هستند نیز بسیار باکلاس و با دوام هستند اما شرایط اعمال شده یکسان است، “آنها نیاز به نگهداری دارند”. برخی از آنها برای یک موقعیت مناسب هستند، در حالی که انواع دیگر زیرپوش ها مناسب یک نوع دیگر از شرایط است. آنها برای استفاده رسمی بسیار محبوب هستند. کفی چرمی یکی از رایج ترین انواع کفی کفش است که بیشتر در کفش های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

تقریباً در مورد هر نوع کف کفشی به شما اطلاعات دادیم. مواد استفاده شده در زیره براساس هدف مورد نظر کفش است. در ایران به طور معمول زیره پی یو در ریخته گری صورت می گیرد که بین 3 الی 10 روز می توان برای 8 جفت کفش تولید نمود. در اواخر قرن، تولید کفش تقریباً مکانیزه شده بود. در دهه 1600 کفی کفش تقریباً از چرم ساخته می شد، که تا به امروز در کفش های چرمی خوب استاندارد است. این نوع کفش ها در دهه گذشته بسیار محبوب هستند. نئوپرین ها خانواده بزرگی از لاستیکهای مصنوعی هستند که مشخصاتی شبیه به لاستیک طبیعی داشته اما مقاومت به نفت، روغن، اکسید شدن و مقاومت به آتش بالاتری نسبت به لاستیک طبیعی دارد.