وبژگی های انواع زیره کفش موجود در بازار – فروشگاه تجهیزات ایمنی کپسول

زیره کفش به عنوان پایه و اساس کفش، وظیفه محافظت از پا در برخورد با زمین و همچنین محیا کردن فضایی نرم و راحت برای کف پا را دارد. اساس فرمولاسیون زیره کفش pu بر پایه واکنش پیش پلیمر های ایزوسیاناتی (isocyanate) با یک سیستم پی ال (polyol) استوار می باشد. ورق های زیره کفش (ٍای و آ) نوین فوم در آج و طرح های مختلف (سوزنی، تیشه ای، نیو لایت) با مقاومت فرسایشی بالا محصولی ایده آل جهت استفاده در زیره کفش و نقاطیست که در معرض سایش و برخورد مداوم با آسفالت و سطوح سخت می باشند. به همین دلیل انواع محصولات و ورق های فومی نوین فوم به صورت مداوم به کشورهای همسایه مانند ترکیه ، عراق ، افغانستان و سایر کشورها صادر می گردد.

فوم کفاشی و سراجی نوین فوم علاوه بر استفاده در صنعت کیف و کفش در سایر صنایع و اصناف نیز کاربرد فراوانی دارد. پلی یورتان در مقایسه با سایر مواد،وزن کمتری دارد و سبک است. این دو طراح کفش تلاش کرده اند تا با استفاده از مواد دوریختی در تولید زیره کفش، نگاه مردم به زباله و مواد دورریختی را تغییر دهند و ثابت کنند که زباله های بازیافتی به اندازه مواد جدید قابلیت استفاده در صنعت را دارند. ما مفتخریم که بهترین و مقاومترین ورق فوم زیره کفش را که تا ۹۹ درصد استحکام دارد تولید مینماییم. پیشنهاد ما به شما فروشگاه کوهسایت می باشد. یکی از بهترین زیرههای کفش مناسب، زیره PU بوده که سلامتی پا و کمر شما را تضمین میکند. و شما به خاطر مزیت هایی که ان کفش داشته است آن را خریداری کرده اید. در ادامه مقاله، ما این موضوع را برایتان شرح خواهیم داد با ما همراه باشید.

از این رو که این محصول دارای مقاومت سایشس بسیار بالا می باشد و در سایش با سطوح سخت مانند آسفالت ساییدگی پیدا نمی کند. مقاومت بالای این محصول باعث شده تا در بسیاری موارد به عنوان جایگزین لاستیک و قطعات لاستیکی به کار گرفته شود . عاملی که باعث ایجاد شکست در زیره یا باز شدن کفش می شود. اما چگونه متوجه شویم که یک زیره ی کفش خوب چه نوع خصوصیاتی باید داشته باشد. قیمت فوم تولیدی ما بسیار رقابتی و کیفیت قابل رقابت با نمونه هتی خوب خارجی است. به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش، «پاتریک دوهمان» و «پدرو ملو» نوعی کفش طراحی کرده اند که زیره آن با استفاده از بادکنک های دورریختی ساخته می شود.

امروزه بیشتر تولیدکنندگان معروف کفش از این ماده در زیره کفش های خود استفاده می کنند این ماده بسیار انعطاف پذیر است جنسی لاستیکی و سبک دارد و در طراحی های مختلفی با استفاده از این زیره قابل انجام است. دو طراح کفش آمریکایی موفق شدند با استفاده از بادکنک های دور ریخته شده مهمانی ها نوعی زیره کفش تولید کردند. زیره های لاستیکی این کفش ها با بادکنک های مهمانی دور ریخته شده و باقیمانده های تایر ساخته می شود که انعطاف پذیری فوق العاده و مقاومت زیادی در برابر لغزش دارد. در تولید زیره کفش چنانچه از مواد با دانسیته معلوم و مطابق با نوع کفش و هم چنین آج قالب استاندارد استفاده نشود زیره می شکند. بیشتر در زیرهی کفش های pu و نوع آج به کار رفته در آن است.