وبژگی های انواع زیره کفش موجود در بازار – فروشگاه تجهیزات ایمنی کپسول

خرید کفش هایی که به اندازه نیم سایز بزرگتر هستند – نه کفش های خیلی بزرگتر – لزوماً مشکلی را حل نمی کند. زیره های پی یو به دلیل چگالی پایین خیلی سبک هستند و مقاومت بالایی دارند. سبک میباشد، معمولان در ساخت دمپایی و صندل و کفشهای ارزان قیمت استفاده میشود. به همین دلیل از این زیره بیشتر برای تولید زیره کفش ایمنی استفاده می شود. 4.از یک فروشنده بخواهید هر دو پای شما را اندازه بگیرد – و هر وقت کفش جدید می خرید اندازه گیری شود. 7.به سطح راحتی خود اعتماد کنید از اندازه کفش گرفته تا موارد دیگر.اندازه ها بین تولید کنندگان متفاوت است. آیا آنها به اندازه کافی محکم هستند که از اشیا تیز محافظت کنند؟ چون نوع کفش و نوع فعالیتی که انجام می شود، در این خصوص تعیین کننده خواهد بود.

دارای ساختارهای مولکولی سفت و محکم است که امکان سازماندهی مولکولی بالاتر از پلیمرها را فراهم می کند. همانطور که از اسم این زیره پیداست از همان مواد ساخت تایر ماشین استفاده شده است. از مهم ترین مزیت های آن این است که به مرور زمان تحت فشار خاصیت ارتجاعی خود را از دست نخواهد داد و در نتیجه در گران قیمت ترین مدل های بازار دیده می شود و بیشتر برند های سطح بالا از این جنس زیره ها در طرح هایشان استفاده می کنند. کفشی را که فکر می کنید میخواهید خریداری کنید در بالای ردیابی قرار دهید.اگر کفش باریکتر یا کوتاهتر از ردیابی است ، حتی آن را امتحان نکنید. 9.داخل کفش ها را لمس کنید تا ببینید آیا آنها دارای برچسب ، درز یا مواد دیگری هستند که ممکن است پای شما را تحریک کند. اینجاست که ضرورت شناخت ویژگیها و طراحی انواع زیرههای کفش خود را نمایان میکند.

کف ساخته شده از همان ماده ای که برای تولید لوله های پلاستیکی سخت استفاده می شود ،یعنی پلی وینیل کلراید (PVC)،یک رقابت سخت را به کف PU ارائه می دهد. حباب گرفتگی: گاهی حبابهای سوراخ مانند ریزی درفرایند تولید،به وجود می آیند. به همی دلیل است که توصیه می شود کفش های ورزشی مخصوصا کفش های پرتحرک مانند رانینگ که مخصوص دویدن هستند هر۳ تا ۶ ماه یکبار عوض شوند. کفش های مخصوص مانند کفش های ایمنی می بایست حداکثر محافظت از پای کارگران داشته باشد.بسته به نوع و شرایط محیط کار,زیره کفش باید در برابر حلال,روغن,مواد نفتی,هیدرولیز,الکتریسیته ساکن وسایش مقاوم باشد.عوامل آنتی استاتیک ,آنتی باکتریال و…

1.به وب سایت های قابل اعتماد ، قابل شناسایی نگاه کنید.برای خرید کفش های با کیفیت ، بهتر است از وب سایت های فروشگاهی یا مارکی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید خرید کنید. به وب سایت های مارک رسمی و فروشگاه های قابل شناسایی که برای بهترین خدمات و محصولات به آنها اعتماد دارید پایبند باشید. در حالی که لمس و راحتی بالایی در کفش های ورزشی ایجاد می کند ، و EVA را به یکی از بهترین مواد کفش تبدیل می کند ، اما به کف PU باخت زیرا کاربرد آن فقط مخصوص میانه کفش است. پلی وینیل کلراید (PVC) یک پلیمر قوی و ارزان است که اغلب به عنوان یک جزء در رویه و زیره استفاده می شود. و هر چقدر هم که یک تبلیغات ادعا کند این کفش ها راحت هستند ، شما قاضی واقعی هستید. این زیرهها طول عمر بالایی دارند و در برابر انتقال حرارت هم عایق خوبی هستند.