نوین فوم : تولید انواع تاتامی ، فوم و کفپوش ورزشی

اگر یک پا بزرگتر از پای دیگر است ، سایز متناسب با پای بزرگتر را بخرید. اشکالی که در لایه های میانی EVA وجود دارد این است که به مرور زمان حباب های حاوی هوا در اثر فشار هوای خود را ازدست داده و دیگر زیره کفش حالت بالشتکی ندارد. زیره کفش، جنسهای متفاوتی دارد و هرکدام خصوصیاتی دارند که در این مقاله میخواهیم با آنها آشنا شویم. زیره انواع مختلفی دارد که کاربرد آنها متفاوت است و دانستن این تفاوت ها به شما کمک میکند تا در انتخاب کفش مناسب خود دقت کنید تا در طی استفاده در مدتی کوتاه زیره کفشتان ترک نخورد یا نشکند.

پلی وینیل کلرید جایگزینی مناسب برای چرم می باشد و از قیمت مناسب تری نیز نسبت به چرم برخوردار است. کفش با زیره TRP قطعا یک گزینه عالی برای گردش در طبیعت است، اما برای مواقعی که مجبور هستید به مدت طولانی سرپا باشید، زیاد مناسب نیست.  عمر طولانی در برخورد با سطوح سخت: چنانچه مقاومت ورق فوم زیره کفش در برابر عوامل مختلف بالا نباشد، زیره کفش بهزودی ساییده شده یا میشکند. مقاومت بالا در برابر خمش:قدم زدن و دویدن زیره کفش را در معرض خمش قرار می دهد.زیره کفش نباید در حین پیاده روی یا ورزش و شرایط دمایی و محیطی مختلف آسیب ببیند. قدرت اصطکاک پایینی دارد و می تواند نرم و سخت باشد PU .می تواند دو رنگ در تراکم های مختلف داشته باشد و بیشتر در کفش های مردانه استفاده می شود.

از خصوصیات زیره این کفش این است که استحکام خیلی زیاد و انعطافپذیری بالایی دارد. انگشتان پا را تکان دهید تا مطمئن شوید فضای کافی وجود دارد. پا با افزایش سن تغییر می کند ، اغلب بزرگتر و گسترده تر می شود. اگر گوی پای شما در یک کفش خاص احساس فشردگی می کند ، اندازه ی بزرگتر انرا درخواست کنید؟ 1.به وب سایت های قابل اعتماد ، قابل شناسایی نگاه کنید.برای خرید کفش های با کیفیت ، بهتر است از وب سایت های فروشگاهی یا مارکی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید خرید کنید. آیا آنها بالشتک سازی می کنند؟

آیا آنها به اندازه کافی محکم هستند که از اشیا تیز محافظت کنند؟ آیا جای پاشنه پا کف پا کافی است؟ این ماده ساخته دست بشر است که نوعی حباب است. زمانی که این حباب ها تحت فشار قرار بگیرند زیره های کفش را ایجاد می کنند که در برابر ضربات مقاوم است و باعث ایفای نقش خوب کفش میشود. مواد EVA از هزاران حباب ریز تشکیل شده است که هوا را در خود نگه می دارند. بسیار انعطاف پذیر، الاستیک، سبک وزن است و می توانید به راحتی آن را با توجه به طرح کفش رنگ آمیزی کنید. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی جامع را در مورد انواع زیره کفش در اختیار شما قرار دهیم تا با مطالعه آن، تصمیمگیری بهتری داشته و لذت پوشیدن کفشی استاندارد را تجربه کنید. تولید انواع زیره کفش ایمنی با مواد پلی یورتان بسیار مورد توجه است. زیره بخش بیرونی کفش و در تماس مستقیم با زمین است که از آسیب به پای شما جلوگیری کرده و دوام کفش را نیز افزایش می دهد.