معرفی انواع زیره کفش

ضمن اینکه زیره پیو نسبت به زیره چرم، قیمت پایینتری دارد اما زیره چرم با پاهای شما سازگارتر است و جذابیت بیشتری دارد. به عنوان مثال، یک کف تمام چرم ممکن است یکی از ویژگی های استاندارد یک کفش زیبا باشد، اما به سختی جاذبه ای را به همراه دارد. مانند TPU، EVA را میتوان قالبگیری فشرده کرد و هم چنین دارای طول عمر بالاتری هستند . قالب های زیره پلاستیکی ارزان قیمت تر هستند و البته که نسبت به نوع آلومینیومی عمر و دوام کمتری دارد. فاز پلی استایرن سختی زیره کفش را فراهم میکند درحالیکه فاز پلی بوتادی ان چسبندگی و یکپارچگی زیره را تأمین میکند. زمانی که این حباب ها تحت فشار قرار بگیرند زیره های کفش را ایجاد می کنند که در برابر ضربات مقاوم است و باعث ایفای نقش خوب کفش میشود.

نقش بعدی و مهم زیره کفش، ایجاد احساس راحتی برای کف پای افراد در حین راه رفتن، ایستادن و استفاده از کفش است. تبعا زیره کفشی که با چرم طبیعی تولید شده باشد سنگین خواهد بود ولی ما با فشرده سازی این چرم وزن زیره را به حداقل می رسانیم و از مزایای مهم زیره چرم میتوان به زیبایی منحصر به فرد اشاره کرد. شرکتی دانش بنیان با نیروهای جوان، خلاق و متخصص که اکنون این متخصصان گامی مهم در زمینه دانش، تکنولوژی و خلاقیت برداشته اند. کفش با زیره چرمی، عرق پا را سریع جذب می کند و در تابستان پا را خنک نگه می دارد ولی استفاده از این کفش در زمستان به دلیل اینکه تمامی آب محیط را جذب می کند نمی توان استفاده کرد. پاسخ سوالات خود را از ما بخواهید. مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

خرید روغن سیلیکون زیره کفش را به ایران کم اکس بسپارید. روغن سیلیکون (به انگلیسی : Silicone Oil) ، که با اسامی پلی متیل سیلوکسان نیز شناخته شده است. هم چنین زیره BPU در برابر شرایط آب و هوایی نیز مقاوم است. استفاده از کفش هایی با زیره لاستیکی سنگین ولی کیفیت بالایی دارد در سربازی و کوهنوردی استفاده می شود. ترموپلاستیک الاستومر، ترکیبی از پلاستیکهایی است که خاصیت لاستیکی دارند و در هوای گرم، نرم میشوند. این نوشته در مقالات ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است. زیره برای قرن ها به طور پیوسته در حال پیشرفت بوده است، بیشتر پیشرفت ها در چند دهه گذشته حاصل شده است. این فوم هم به سبب نرمی نمیتواند گزینه ای برای ساخت زیره کفش باشد. این زیره بیشتر در کفش های مردانه استفاده می شود به دلیلی قدرت اصطکاک پایین، می تواند هم نرم و هم سخت باشد.

این روش ، یک ماده آزاد کننده سیلیکون آلی برای زیره کفش های پلی اورتان است. برای انجام امولسیون از یک ماشین امولسیون با برش بالا استفاده می شود و سپس ماده آزاد کننده سیلیکون آلی برای زیره کفش پلی اورتان بدست می آید. حال از بین زیره پیو و زیره چرم کدامیک انتخاب مناسبتری است؟ است . در فروشگاه اینترنتی ما کفش های متنوع با زیره لاستیکی موجود می باشد. عاری از بو و تبخیر حلال است. همانطور که از نام این زیره پیداست این زیره از جنس چرم طبیعی میباشد که ما در مجموعه کفش نعمتی، معمولا از چرم طبیعی گاومیش استفاده میکنیم. که از جمله انها کفش های طبی این مجموعه میباشد. این زیرههای طبی در برابر سایش بسیار مقاوماند. میخواهید کفشی داشته باشید که در برابر لغزش مقاوم باشد و سایش کمی هم داشته باشد؟