مخفف کلمه Ethylene Vinyl Acetate میباشد

برای حل این مشکل در ادامه با بخش مد و زیبایی ماگرتا همراه ما باشید. همچنین اگر مایل به پرداخت مبلغ بیشتر باشید پلی یورتان را انتخاب کنید زیرا کفش هنگامی که در طی گذر زمان دچار ساییدگی زیره شود کف آن مسطح می شود و متوجه میشوید که تعادل و بالانس آن از بین رفته است. به همین دلیل کفش­های بنددار توصیه نمی­شود. زیره های چرمی به دلیل ظرافت و زیبایی خاص خود کاربرد زیادی در کفش مجلسی و رسمی دارند. در ادامه یکسری اطلاعات به شما می دهم که دانستنش برای شما مفید می باشد. برای خرید یک زیره کفـش مناسب، اصلاً از هزینه کردن نترسید و درصورتیکه از کیفیت آن مطمئن شدید، هزینه معقول آن را پرداخت کنید.

لازم به یادآوری است که پای بچه­ها نسبت به بزرگسالان، به عرق کردن تمایل بیشتری دارد از این در تابستان­ها برای بچه­ها، استفاده از کفش­های مدل صندل توصیه می­شود. اما خب از ظاهر هم نمی شود چشم پوشی کرد زیرا وجود یک کفش ورزشی زیبا در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد. در تولید کفش های دستدوز و غیر دست دوز، از مواد و جنس های مختلفی برای زیره کفش استفاده می شود. یکی دیگر از وظایف زیره کفش که وابسته به نوع جنس زیره و نوع طراحی آن است: ظرفیت تحمل وزن زیره در برابر وزن افراد و مقاومت زیره در برابر ساییدگی در طول زمان است که نهایتا طول عمر و ماندگاری زیره کفش را تعیین میکند. همچنین از PU در تهیه کفی داخلی کفش به علت مقاومت در برابر فشرده شدن ، استفاده میشود.

ازآنجاکه زیره چرمی ظاهری شیک و منحصربهفرد به کفشها میدهد، جزو پرطرفدارترین زیرهها شناخته میشود. معمولا از پوست گاو و یا گاو میش به منظور زیره کفشها استفاده میشود. از نظر انعطاف پذیری خیلی مهم است که کف کفش مناسب قوس پاهای شما باشد، زیرا اگر اینگونه نباشد به تدریج دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساقتان احساس می کنید. تناسب وزن: اگر زیره کفـش شما مناسب باشد، میتوانید مدت بیشتری پیادهروی کنید و درنتیجه، تناسباندام شما حفظ خواهد شد. را برای شما خانم های جوان و دختران خوش سلیقه امروزی آماده کرده ایم که از دیدن آن ها پشیمان نخواهید شد. در واقعه هیچ محدودیتی برای این کفی ها وجود ندارد و استفاده از تکنولوژی ، طراحی دقیق و عملکرد فوق العاده در آن دیده می شود. این کفی ها سازگار ، مقاوم ، راحت و عملکرد فوق العاده ای را در شرایط سخت ارائه می دهند.

بهترین کفش پیاده روی حرفه ای زنانه 2022 ؛ انتخاب یک کفش مناسب که هم ظاهر خوبی داشته و هم برای پیاده روی طولانی مناسب باشد واقعا کار سختی است. از زمین های گل آلود تا سطوح لغزنده ، ثبات ، ایمنی و راحتی لازم برای کاهش خستگی و حداکثر کنترل برای شما فراهم می کند. از محیط های خشک و شکننده ، تا سطوح مرطوب و لغزنده ، چسبندگی ، راحتی و ایمنی را فراهم می کند و شما را در مسیر درست و سریع پیش می برد. از صخره های سنگی تا زمین های تنیس ، پایداری ، کنترل و حرکت 360 درجه را از طریق فن آوری پیشرفته و شتاب سریع فراهم می کند. به همین دلیل است که میشلن از مهارت های بی نظیر خود در زمینه طراحی لاستیک استفاده می کند تا برند های برجسته کفش در جهان را به زیره های فنی و پیشرفته خود مجهز کند.