فوم پلی یورتان کفش و زیره

آنها در محیط های آبی می لغزند، به همین دلیل است که قسمت پایین زیره با لاستیک و قسمت بالایی با EVA ترکیب شده است. آیا تا به حال فکر کرده اید که PVC تنها برای ساخت لوله های آب یا تفنگ اسباب بازی استفاده می شد. بنابراین، از آن به عنوان مادهی زیره کفش در تولید کفشهای ورزشی و ایمنی با کیفیت بالا استفاده میشود. آنها مواد ترجیحی زیره برای کفشهای ورزشی از جمله تنیس، دو، فوتبال و … این نوع زیره بیشتر برای کفشهای شیک و لوکس مورداستفاده قرار میگیرد و طرفداران بسیاری دارد. یک کفش مناسب، ویژگیهای بسیاری دارد که مهمترین آن، یک زیره مناسب است.

زیره EVA که نام اصلی آن، اتیلن وینیل استات است، یکی از محبوبترین، سبکترین و بهصرفهترین نوع زیره کفش شناخته میشود که افراد زیادی را به خرید ترغیب میکند. یک کفی کفش مناسب و باکیفیت، از متریال اصل ساخته شده است که باعث میشود پای شما هنگام پیادهروی بوی بد نگیرد. حفظ تعادل بدن: زیره کفـش مناسب، به شما کمک میکند که تعادل شما هنگام راه رفتن و ایستادن حفظ شود و بهراحتی به مدت طولانی راه بروید. زیره کفـش تأثیر فراوانی بر قلب شما دارد. این زیره دارای عایق حرارتی بوده که باعث میشود تا حرارت زمین به پای شما منتقل نشود. این زیره علاوه بر استحکام بالا، قدرت انعطاف پذیری چشم گیری دارد که همین ویژگی باعث می شود از این زیره در ساخت کفش های کوهنوردی بیشتر استفاده شود.

زیره ی کفش پی وی سی PVC یک عایق بسیار عالی در انواع کفش محسوب می شود. زیره ترمو که در اکیب نیز یافت میشود، قابلیت کشسانی بسیار خوبی دارد و هنگام راه رفتن، احساس خوبی به شما میدهد. لازم به ذکر است که قیمت زیره، نشاندهنده کیفیت آن نیست و بسیاری مواقع، افراد گمان میکنند که هر زیره کـفش که گرانتر باشد، کیفیت بهتری نیز دارد؛ درصورتیکه اصلاً اینگونه نیست. این نوع زیره در مواقع سایش با اجسام از خود صدا تولید می کند که جای نگرانی نیست. زیره های کفش پلی اورتانی، که اصطلاحاً زیره کفش pu نامیده می شوند، علاوه بر وزن پایین آن ها، از بافت نرم و منعطفی برخوردا هستند که این ویژگی ها باعث راحتی پا در داخل کفش میشوند. این باعث پف کردن داخل سلولهای زیره کفش میشود که خاصیت ضربهگیری و سبکی به خود میگیرد.

این امر باعث میشود که بسیاری از افراد، زیره PU را انتخاب کنند. این کار باعث راحتی شما می شود، به خصوص اگر مجبور باشید هر روز ساعت های طولانی با بیماری دردناک پا مانند نورومای مورتون بایستید. پی وی سی ترکیبی یکی از پرمصرف ترین و ارزان ترین مواد در تولید انواع زیره کفش، صندل و دمپایی محسوب می شود. •نوع مواد به کار رفته در تولید زیره پی یو نرم، سبک و انعطاف پذیر است. این نوع زیره مقاومت بالایی در لغزش و سایش دارد و در عین حال انعطاف پذیر نیز می باشد. استفاده از زیره PVC نیز موجب راحتی زیاد شما خواهد شد.