فروش گرانول پی وی سی برای زیره کفش

آنها از سایر چرمها سبکتر هستند، سریعتر جا باز میکنند، سریعتر خشک میشوند و معمولا ارزانتر هستند. با توجه به وجود منافذ ریز و طبیعی در زیرههای چرم، امکان عبور و مرور هوا به زیر کفش برقرار بوده و این ویژگی برای افرادی که گرمایی بوده یا تعریق بالایی دارند بسیار مطلوب است و این کفشها را مناسب بهار و تابستان میسازد اما از سویی دیگر همین منافذ احتمال نفوذ رطوبت به داخل کفش را هم امکانپذیر میکنند، به علاوه بخاطر قدرت اصطکاک پایین این زیرهها امکان لیز خوردن روی زمین مرطوب هم وجود دارد لذا برای فصول سرد و پر بارش چندان توصیه نمیشوند. بدین صورت که بعداز کشیده شدن رویه کفش بر روی قالب و طی کردن مراحل آماده سازی قسمت زیرین کفش، قالب را برروی زیره قرار می دهیم و توسط پرس خط کشی محل قرار گرفتن دقیق زیره مشخص شده و با استفاده از خودکار مخصوص خط کشی، رویه کفش را علامت گذاری می کنیم.

در تولید بسیاری از کفش های ایمنی، از زیره هایی از نوع پلی یورتان استفاده می شود. ویبرام همچنین کفی هایی رو منحصرا برای تخته زدن کفش (عوض کردن کفی) تولید نموده است. همچنین این زیره غیر قابل نفوذ در برابر آب است. امروز با مقاله جدید در رابطه با معرفی انواع زیره کفش خدمت شما هستیم در این مقاله قصد داریم شما را با انواع زیره های کفش آشنا کنیم همچنین ویژگیهای زیره کفش را نیز بررسی کنیم. سخن آخر این است که کفشهای چرم بهترین نوع کفش هستند.حتی زیرههای چرم نیز در کفشهای لوکس به کار برده میشوند. با تولید زیرههای متنوع، میتوان این اختیار را به تولیدکنندگان کفش داد که طرحهای گوناگون ایجاد کنند. در چند دهه گذشته و با وجود پیشرفت صنعت در زمینه تولیدات صنعتی و شیمیایی، زیرههای کفش در انواع و با جنسهای مختلفی تولید و به بازار عرضه میشوند.

پیشرفت ساخت کفشها، راحتی و ایمنی بیشتری را برای کوهنوردان به همراه داشته است. فایبرگلاس : در میان کوهنوردان ایرانی به پلاستیکی معروف است، برای کوهنوردی اصلا مناسب نیستند. با وجودی که این برند مشهورترین برند در میان جامعه ی صحرایی و کوهنوردی است، ویبرام مدل های کثیری از کفی های بطور ویژه طراحی شده برای مُد، ارتش، نجات، اجرای قانون و کاربردهای صنعتی تولید کرده. اگر در بخش مشخصات کفش کوهنوردی شما، عبارت Rubber نوشته شده است، به این معناست که کفش شما از یک زیره لاستیکی بهره میبرد. مشخصات زیره pu : چگالی پایینی دارد که باعث سبکی کفش میشود،سایشی متوسط دارد و در صورت ترکیب مواد پلییول و ایزوسیات به صورت مناسب به هیچ عنوان شکستی نخواهد داشت.

در اینجا شما را با انواع زیره و مشخصات آنها آشنا میکنیم. این تفکر آنقدر در تولید کفش نهادینه شد، که تا به امروز میتوانیم آثارش را در تولید و طراحی انواع کفشها مشاهده کنیم. زیره کفش پلی یورتان: مواد پلی یورتان به صورت دوجزئی و از ترکیب دو مایع در فشار بالا توسط دستگاه تزریق و سپس تزریق به داخل قالب زیره کفش تولید می شود. زیره های EVA:این زیره ها بسیار سبک هستند.به صورت گرانول میباشند.در کفشهای راحتی بیشتر استفاده میکنند.به علت اینکه در دماهای مختلف تغییر شکل میدهند معمولا با لاستیک و تی پی یو ترکیب میکنند تا تغییر شکل پیدا نکنند.در محیط های آبی لیز میخورند که به همین دلیل قسمت تحتانی زیره را با لاستیک و بالا را با EVA ترکیب میکنند.