زیره کفش چیست؟

هنگامی که قرن ها پیش اولین کفش اختراع شد، زیره آن چیزی بیشتر از یک نوار ماده ای نبود که تا حدودی انعطاف پذیری داشته باشد. درحالی که لاستیک های ولکانیزه استحکام ساختاری خود را از پیوندهای عرضی گوگردی که زنجیره ها را در سایت های پیوند دوگانه به هم متصل می کند می گیرد، استحکام الاستومر های ترموپلاستیک از کریستال هایی حاصل می شود که به عنوان پیوند عرضی فیزیکی میان زنجیرها عمل می کند. فروشگاه لوکس گلامور نیز در بخش کفش مردانه خود از انواع زیره ها استفاده کرده است تا جوابگوی نیاز ها و سلایق مختلف شما عزیزان باشد امیدواریم با توجه اطلاعات ارائه شده در این مقاله کفش متناسب با تیپ و شغل خود ار انتخاب نمایید و ما را از نظرات خود بهره مند کنید. زیره کفش را می توان یکی از عوامل اساسی دانست که باید در خرید کفش بدان توجه داشت ما در این مقاله سعی داریم شما را با انواع زیره کفش آشنا کنیم و ویژگی های ساختاری هر کدام را برشماریم.

یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده هر کفش زیره آن است.زیره در بخش بیرونی کفش قرار دارد که با سطح زمین در تماس است،پس ازآسیب رساندن به پا های شما جلوگیری میکند و موجب استحکام کفش نیز میشود،غیر از این موارد طراحی زیره کفش و زیبایی آن باید به نحوی باشد که خود یکی از دلایل انتخاب کفش برای خرید باشد. زیره بخش بیرونی کفش و در تماس مستقیم با زمین است که از آسیب به پای شما جلوگیری کرده و دوام کفش را نیز افزایش می دهد. •عمر طولانی و دوام کفش هایی با زیره pu مثال زدنی است. مقاومت سایشی بالا: تعویض زیره کفشها ساییده شده و فرسوده چرمی یا لاستیکی حاکی از نیاز به زیره کفش با مقاومت سایشی بالا است.

نیاز کشور به استفاده از تکنولوژی های جدید در حوزه تولید کفش از سویی و سهم بالای زیره های ساخت کارخانجات دلتای ایتالیا در تولید کفش های «برند» اروپایی از سوی دیگر ، ما را بر آن داشت تا با هدف ارتقای کیقیت تولیدات داخلی ، بخشی از تکنولوژی ساخت این زیره را به کشورمان انتقال دهیم. رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی با بیان اینکه این ماده در مواد ضدعفونی، واکس کفش، صنایع برودتی و خودروسازی قابل استفاده است، تاکید کرد: متخصصان این شرکت علاوه بر تولید محصولات جدید، توانسته اند به تکنولوژی ساخت برخی از تجهیزات پزشکی هم دست پیدا کنند و به خودکفایی برسند. علاوه بر این، ما این گرانول را در مشخصات مختلف با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهیم. اگر زیره کفش از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد علاوه بر اینکه عمر مفید کفش کاهش می یابد، ممکن است موجب آسیب رسیدن به پاها گردد.

دانسیته زیره از ۰٫۷۵ تا ۱٫۳ گرم بر سانتی متر مکعب و سختی نیز از ۴۵ shore A تا shore A ۹۵ متغیر است. کنترل کننده های کیفیت ما به شدت این گرانول کفش مدرسه را بررسی می کنند تا از بی عیب بودن آن اطمینان حاصل کنند.علاوه بر این، ما این گرانول کفش مدرسه را در مشخصات مختلف با قیمت های پیشرو در بازار ارائه می دهیم. در ادامه، مهمترین تأثیرات کفش بر سلامتی را مشاهده میکنید. بنابراین اگر در ساخت زیره کفش EVA از لاستیک و تی پی یو (TPU) استفاده نشود، احتمال لیز خوردن کفش در سطوح لغزنده و مرطوب وجود دارد. زیره کفش پی یو انعطافپذیر است، در سرما عایق حرارتی بوده و احتمال شکستگی نیز در این نوع زیرهها بسیار کم است. معمولا EVA را با تی پی یو یا لاستیک ترکیب می کنند.