زیره کفش چیست؟

برای سنجش هر ماده کافیست میله کوچک در انتها دورومتر را بر روی سطح مورد نظر فشار دهید. این زیرهها به دلیل کیفیت بالا، در مد، مورد استفاده قرار میگیرند. به همین دلیل عمدتاً در تولید کفشهای باکیفیت مورداستفاده قرار میگیرد. زیرا در اثر ضخامت زیاد مواد پی یوی بیشتری در سطح جای میگیرد. زیرا که ممکن است در هنگام خرید فروشنده از آن کفش تعریف های زیادی کرده باشد. در کمترین زمان ممکن پاسخگو خواهم بود. زیره کفش از مهم ترین قسمت های کفش و کتونی است .مرغوب بودن و کیفیت زیره تاثیر مستقیم بر طول عمر کفش دارد.زیره نامرغوب به سرعت پاره و شکسته می شود.در صورتی که زیره کفش از بین برود در واقع کفش دیگر ارزشی ندارد و باید دور انداخته شود.نرم و راحت بودن زیره در هنگام پوشیدن کفش ،از نشانه هایی هست که مشتری می تواند زیره با کیفیت را تشخیص دهد. در ادامه مقاله، ما این موضوع را برایتان شرح خواهیم داد با ما همراه باشید.

فوم زیره کفش ما که با سختی بالا و در رنگهای مختلف تولید میشود مورد استفاده تولیذ کنندگان عمده کفش در سراسر کشور از جمله اصفهان، تبریز، یزد و تهران می باشد. تولید کنندگان زیره کفش چند سالی است که از این ماده منحصر به فرد برای ایجاد زیره های کفش با قابلیت های بسیار بالا چه از لحاظ استقامت و استحکام و چه از لحاظ مدلینگ و زیبایی استفاده نمودهاند. عاملی که باعث ایجاد شکست در زیره یا باز شدن کفش می شود. ورق های زیره کفش (ٍای و آ) نوین فوم در آج و طرح های مختلف (سوزنی، تیشه ای، نیو لایت) با مقاومت فرسایشی بالا محصولی ایده آل جهت استفاده در زیره کفش و نقاطیست که در معرض سایش و برخورد مداوم با آسفالت و سطوح سخت می باشند. شاید در حین خرید کفش چه اینترنتی و چه حضوری در مشخصات محصول با کلمه Rubber روبهرو شوید.

در فروشگاه اینترنتی کفش دیور محصولات بسیاری با استفاده از زیره PU ساخته شده است. باید آج قالب با توجه به نوع کاربرد کفش درست انتخاب شود. شما با انتخاب کفشهایی که در مجموعه اکیب وجود دارند، میتوانید از سلامت پای خود مطمئن شوید؛ زیرا کفشهای این مجموعه، تمامی ویژگیهای لازم برای یک کفش مناسب را دارند و بدین ترتیب، میتوانید اطمینان حاصل کنید که بهترین کفشها را خواهید یافت. برای راه اندازی و بهره برداری از خط تولید با ماشین آلات ساخته شده شرکت ماشین سازی پی یو صنعت نظری ( دستگاه تزریق پی یو ، ایستگاه ، اوون ، میکسر) به برق با قدرت 50 آمپرمورد نیاز می باشد. فاز پلی استایرن سختی زیره ی کفش را فراهم می کند درحالی که فاز پلی بوتادیان چسبندگی و یکپارچگی زیره ی را تأمین می کند.

چنانچه آج قالب فرم خوبی نداشته باشد یعنی دارای ارتفاع زیاد باشد و تیزی در جهت انعطاف کفش باشد باعث شکست و آسیب زیره می شود. در تولید زیره کفش چنانچه از مواد با دانسیته معلوم و مطابق با نوع کفش و هم چنین آج قالب استاندارد استفاده نشود زیره می شکند. دانسیته زیرره از ۰٫۷۵ تا ۱٫۳ گرم بر سانتی متر مکعب و سختی نیز از ۴۵ shore A تا shore A ۹۵ متغیر است. کفپوش باید بالا باشد تا از لیز خوردن فرد جلوگیری شود. قیمت بسیار خوب و مقرون به صرفه این زیره کفش باعث گردیده است تا این جنس، نسبت به جنسهای دیگر زیره کفش محبوبتر باشد. جهت اطلاع از قیمت ، خرید و فروش سیلیکون زیره کفش تماس حاصل بفرمایید. خرید روغن سیلیکون زیره کفش را به ایران کم اکس بسپارید. بنابراین اگر در ساخت زیره کفش EVA از لاستیک و تی پی یو استفاده نشود، احتمال لیز خوردن کفش در سطوح لغزنده و مرطوب وجود دارددر کنار نرم بودن، بسیار سبک است و در ساخت کفشهای راحتی نیز کاربرد دارد.