زیره کفش چیست؟

این شاید ساده به نظر برسد، اما یک رویکرد مثبت واقعاً منجر به اقدام مثبت شده و در نهایت منجر به تغییرات مثبت خواهد شد. شاید بتوان گفت شرکت اوکاباشی تنها میراث باقی مانده از خانواده ایروانی بوده که توسط دو نسل بعد از رحیم ایروانی در حال اداره شدن است. اوکاباشی زمانی کار خود را شروع کرد که تولید کفش آمریکا در حال برونسپاری به چین بود و سالهای اولیه شرکت با سختیها و چالشهای فراوانی همراه شد. بهمن ایروانی همیشه بر سازگاری محصولاتش با محیط زیست تأکید داشت و برای ارتقا و بهبود آن کوشید، اما هیچگاه نتوانست موفقیتهای پدر را تجربه کند. سارا نیز همانند پدر و پدربزرگش اعتقاد به ثبات در کیفیت محصولات تولیدی داشت. سارا معتقد است که ایدههای اصلی شرکت حاصل زحمات پدر و پدربزرگش بوده و او صرفاً توانسته آنها را عملیاتی کند.

ایروانی بعد از ۲۵ سال مصادره کارخانه، با روی کار آمدن هر مدیر جدیدی به او تلفن میزد و انتصابش را به مدیریت تبریک میگفت و او را به حفظ شرکت تشویق میکرد. 1- بهترین زمان برای خرید کفش پایان روز(بعدازظهر) می­باشد، زیرا به طور طبیعی پای افراد صبح­ها حدود نیم سایز کوچک­تر از بعد از ظهرهاست و دلیل آن نیز این است که در طول روز پاهای شما دما، فشار و استرس زیادی را تحمل کرده و پاها متورم­تر شده و به تبع آن سایزشان بزرگ­تر می­شود پس برای انتخابی آگاهانه و شناسایی سایز دقیق و مناسب، بعدازظهر وقت مناسبتری است.

شرکت با ۲۰۰ نفر کارمند سالانه حدود ۱/۲ میلیون جفت صندل تولید میکند و تا به امروز حدود ۳۵ میلیون جفت صندل تولید کرده است. اما رفتهرفته با گذر زمان و حفظ کیفیت، این شرکت توانست بازار خود را در آمریکا پیدا کند. همچنین در سال ۱۳۶۶ کارخانه کفش استاندارد را در قاهره بنا کرد، اما مدتی بعد آن را به دولت مصر تحویل داد. ولی شرکت اوکاباشی به مسیر خود ادامه داد تا نسل جدید خانواده در آن تحولات جدیدتر را آغاز کند. فقط کافی است تلفن را بردارید ، خرید آن را به ما بسپارید ، ما این ماده را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهیم داد. پاها، قلب دوم ما هستند!

به همین دلیل زیره های کفش نیز از تنوع بالایی برخوردار است و در سبک ها و اشکال گوناگون، مناسب سنین، فصول و فعالیت های متفاوت طراحی می شوند. این مواد به صورت مایع و دو جزء به نام های پلیول و ایزوسیانات هستند که در صورت ترکیب با یکدیگر واکنش داده و زیره PU تولید می کنند. زیره پیو دارای وزنی مناسب و انعطاف پذیری بالایی می باشد، زیره پیو در اصل ترکیبی از 2 مایع تحت فشار بالا در قالب مخصوص زیره کفش تزریق و پرس شده است، مواد استفاده شده در پیو از پلی اتری و پلی استری می باشد، زیره پیو یک پلیمر بسیار مستحکم و بادوام است، این زیره در انواع مدل های کفش راحتی مردانه، کالج مردانه، صندل مردانه و زنانه و همچنین در انواع کفش بچه گانه مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر مزایای این زیره این است که امکان شکسته شدن در آن وجود ندارد و چگالی متوسطی دارد بنابراین وزن نسبتا پایینی دارد و برای پیادهروی نیز مناسب است.