زیره کفش چیست؟

در بعضی کشورها هم به کودکان که مفاصل پاهایشان در حال شکل­گیری است به مدت 2 تا 3 روز در هفته کفش­های ساق بلند می­پوشانند تا مراقبت­های بهداشتی خوبی از پاها فراهم شود. در کفش­هایی که پشت باز هستند هنگام حرکت، یک انرژی صرف بیرون نیفتادن آنها از پا می­شود و این کفش­ها باعث خستگی بی­مورد می­شود و همچنین بعضی از صندلهای ظریف زنانه یک بند نازک در قسمت عقب دارند. زیره کفش از مهم ترین قسمت های کفش و کتونی است .مرغوب بودن و کیفیت زیره تاثیر مستقیم بر طول عمر کفش دارد.زیره نامرغوب به سرعت پاره و شکسته می شود.در صورتی که زیره کفش از بین برود در واقع کفش دیگر ارزشی ندارد و باید دور انداخته شود.نرم و راحت بودن زیره در هنگام پوشیدن کفش ،از نشانه هایی هست که مشتری می تواند زیره با کیفیت را تشخیص دهد. روی هم رفته، زیره های PU برای ایستادن راحت در ساعت های طولانی بسیار عالی هستند.

22) در اثر پوشیدن کفش­های تنگ ، پا تحت فشار بوده و سیستم عصبی مختل می­شود و در نتیجه قدرت تفکر و تصمیم­گیری به حد بسیار پایینی کاهش می­یابد. 17) عوارض پوشیدن کفش­های تنگ شامل: پینه پا، میخچه، دردهای مفاصل، درد زانوها و پاشنه پا و خستگی زودرس می­باشد. • عوارض پوشیدن کفش­های پاشنه بلند و غیراستاندارد شامل انحراف انگشت شست پا، میخچه، تاول و خمیدگی انگشتان، دردهای مزمن کمر، دردهای مفاصل و زانو و پاشنه و خستگی­های زودرس می­باشد. 4- کفش مناسب کفشی است که انگشت شست پا به راحتی در آن حرکت کند و بین انگشت شست و لبه جلوی کفش حدود نیم تا یک سانتیمتر فاصله وجود داشته باشد.

به خانم­ها توصیه می­شود کفشی که پاشنه اش بلندتر از 3 سانتیمتر باشد را نپوشند زیرا هر چه پاشنه کفش بلندتر باشد، فشار وارده بر کف پا بیشتر می­شود که این فشار به جلوی پا و در نهایت به پنجه­ها منتقل شده و باعث آسیب رسیدن به انگشتان می شود. لازم به یادآوری است که پای بچه­ها نسبت به بزرگسالان، به عرق کردن تمایل بیشتری دارد از این در تابستان­ها برای بچه­ها، استفاده از کفش­های مدل صندل توصیه می­شود. پوشیدن این کفشها در درازمدت، بسیار دردناک و آزاردهنده است، لذا توصیه می­شود که اگر قصد پیاده­روی­های طولانی­تر از 20 دقیقه را دارید به هیچ وجه صندل نپوشید.

تولید این ماده پلیمری بسیار پیچیده و سخت میباشد. این نوع زیره از پلاستیک سخت و بادوام ساخته شده است و حاوی هیچگونه مواد سمی نمی باشد. لبه­های کفش کودکان نباید سفت و سخت باشد و همچنین کفش کودکان به هیچ وجه نباید شل و گشاد باشد. شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد . این نوع زیره مقاومت بالایی در لغزش و سایش دارد و در عین حال انعطاف پذیر نیز می باشد. بسیار بادوام است و در برابر آب و سایش مقاوم است. راحتی و دوام: پلی اورتان به دلیل خاصیت ارتجاعی شبیه به چرم باعث شده است تا در کنار راحتی دوام بسیار بالایی را از خود به نمایش بدهد. به همین دلیل است که میشلن از مهارت های بی نظیر خود در زمینه طراحی لاستیک استفاده می کند تا برند های برجسته کفش در جهان را به زیره های فنی و پیشرفته خود مجهز کند.