زیره کفش چیست؟

درحالی که لاستیک های ولکانیزه استحکام ساختاری خود را از پیوندهای عرضی گوگردی که زنجیره ها را در سایت های پیوند دوگانه به هم متصل می کند می گیرد، استحکام الاستومر های ترموپلاستیک از کریستال هایی حاصل می شود که به عنوان پیوند عرضی فیزیکی میان زنجیرها عمل می کند. زیره کفش پلی یورتان ترموپلاستیک بیشتر در تولید زیره کفش ورزشی مورداستفاده قرار می گیرند. پلیمر پی وی سی بسیار سخت است اما وقتی که برای زیره کفش مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از افزودنی هایی نرم می شود. مشخصات کشسانی برجسته و خواص عالی لاستیکی طبیعی به انواع زیره کفشها اجازه می دهد تا در سرما همچنان نرم و منعطف باقی بماند.

کنترل کننده های کیفیت ما به شدت این گرانول کفش مدرسه را بررسی می کنند تا از بی عیب بودن آن اطمینان حاصل کنند.علاوه بر این، ما این گرانول کفش مدرسه را در مشخصات مختلف با قیمت های پیشرو در بازار ارائه می دهیم. نیاز کشور به استفاده از تکنولوژی های جدید در حوزه تولید کفش از سویی و سهم بالای زیره های ساخت کارخانجات دلتای ایتالیا در تولید کفش های «برند» اروپایی از سوی دیگر ، ما را بر آن داشت تا با هدف ارتقای کیقیت تولیدات داخلی ، بخشی از تکنولوژی ساخت این زیره را به کشورمان انتقال دهیم. کو پلیمر جامد استات وینیل و اتیلن در حین فرایند تولید زیره کفش با استفاده از یک گاز به عنوان عامل پف زا منبسط می شود. کفش دارای دو قسمت اصلی به نام زیره و رویه است. به همین دلیل به طور عمده در تولید کفش های باکیفیت مورد استفاده قرار می گیرد.

این ویژگیها با قدرت انعطاف پذیری بالا باعث شده است ،از این زیره در کفش های کوهنوردی استفاده کنند. زیره های کفش پلی اورتانی، که اصطلاحاً زیره کفش pu نامیده می شوند، علاوه بر وزن پایین آن ها، از بافت نرم و منعطفی برخوردا هستند که این ویژگی ها باعث راحتی پا در داخل کفش میشوند. در کنار نرمی این زیره بسیار سبک است از این رو در ساخت اکثر کفش های راحتی استفاده میشود. سبک میباشد، معمولان در ساخت دمپایی و صندل و کفشهای ارزان قیمت استفاده میشود. در این مقاله قرار است در مورد نقشی که زیره در کفش ایفا میکند، انواع زیره به کار رفته در کفشهای موجود در بازار و بررسی خواص و ویژگی هر کدام از آنها به طور مفصل و دقیق بپردازیم. •قیمت نهایی برای زیره مناسب و مقرون به صرفه است. در صورتی که به این لاستیک فیلر اضافه نشد ضعیف عمل میکند.

به سبب کیفیت خوبی که این زیره دارد، میتوانید با اطمینان خاطر کفشها با این زیره را استفاده کنید. قطعا این نوع زیره برای استفاده در فضای باز مناسب می باشد اما آنقدر راحت نیست که به صورت تمام وقت و در محیط کاری استفاده شود. زیره نئوپرین ویژگی انعطاف در دمای پایین را لاستیکی طبیعی را نداشته و کاربرد آن را برای مصارف جذب ضربه و شوک محدود می کند. به دلیل هزینهی پایین و سبک بودن، محبوب ترین ماده به عنوان زیرهی میانی بخصوص در کفشهای ورزشی است. زیرههای چرمی گاو یا گاومیش در کفشهای خاص بسیار پرکاربرد هستند. این زیره در جذب عرق پا بسیار قوی بوده و در تابستان پا را خنک نگه می دارد. زیره هر کفش تاثیر زیادی در زیبایی و راحتی و کیفیت هر کفش دارد پس برای انتخاب یک کفش مناسب باید با انواع آن آشنایی داشته باشیم.