زیره کفش چیست؟

برای شروع فعالیت تولیدی در صنعت کفش باید از یک متخصص مجرب استفاده کرد داشتن سرمایه و فضایی مناسب کافی نیست دانش تخصصی مکمل دارایی تولید کننده است با تحقیق در مورد صنعت کفش یا از متخصصین مجرب که شرکت ماشین سازی نظری مشاور و راهنمای تولید کننده های کفش هستند ، می توان استفاده کرد . دستگاه تزریق پی یو با متعلقات خط تولید در فضایی به طول 11 متر و عرض 6 متر جا نمایی می گردد اما تولید کننده برای تولید وبسته بندی و غیره روی هم رفته یک فضایی حداقل به مساحت 200 متررا پیشنهاد میکنیم. کنترل کننده های کیفیت ما به شدت این گرانول کفش مدرسه را بررسی می کنند تا از بی عیب بودن آن اطمینان حاصل کنند.علاوه بر این، ما این گرانول کفش مدرسه را در مشخصات مختلف با قیمت های پیشرو در بازار ارائه می دهیم.

کنترل کننده های کیفیت ما به شدت این گرانول کفش ورزشی را بررسی می کنند تا از بی عیب بودن آن اطمینان حاصل کنند. زیره پی وی سی به طور معمول به صورت تزریق مستقیم تولید می شود. مشتریان انتظار دارند زیره کفشها آ نها در حین ورزش و پیاده روی و در شرایط دمایی و محیطی مختلف به آسانی آسیب نبیند. با پشتوانه تجربه و دانش غنی صنعت، ما در حال ارائه گرانول کفش ورزشی با کیفیت بالا به مشتریان خود هستیم . ما با تیمی متشکل از متخصصان بسیار باتجربه، مشغول ارائه گرانول چکمهای و زیره کفش با کیفیت عالی به مشتریان خود هستیم . ما در زمینه تولید و عرضه گرانول کفش مدرسه با کیفیت بهینه مشغول هستیم گرانول کفش مدرسه ارائه شده مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی با استفاده از مواد اولیه درجه یک و فناوری پیچیده تحت نظارت متخصصان ماهر ما پردازش می شود.

در بیشتر مواقعی که مقاومت در برابر نفت، بنزین و هیدروکربن های آروماتیک مطرح است، به جای زیره لاستیکی طبیعی از لاستیکی NBR استفاده می شود.  مقاوم در برابر خمشدگی: اگر کفشها خم نشوند، نمیتوان با آنها بهراحتی قدم برداشت، یا دویدن و پیادهروی را غیرممکن میکند. زیرره ی CR در برابر چربی های حیوانی، خون، نفت، روغن، اسیدهای خاص، الکلها و حلالهای دیگر مقاوم است. بسته به نوع و شرایط محیط کار، زیره کفشها باید در برابر حلال روغن، مواد نفتی، هیدرولیز، الکتریسیته ساکن و سایش مقاوم باشد. مقاومت بالایی در برابر سایش و شکستن داشته باشد. به طور مثال کی ورزشکار تنیس به استفاده از زیره کفشی که مقاومت بالایی در برابر سایش دارد تمایل نشان مي دهد. به طور مثال یک ورزشکار تنیس به استفاده از زیره کفشی که مقاومت بالایی در برابر سایش دارد تمایل نشان می دهد. مهم ترین پارامتر توصیفی زیره کفش SBS نسبت ترکیب استایرن به بوتادی آن است.

زیره NBR یا الاستومر نیتریل کوپلیمری از بوتادین و اکریلونیتریل است که به طور عمده برای استفاده در کاربردهایی که زیره کفش نیازمند مقاومت بالا در برابر بنزین و مواد نفتی است مناسب است. با افزایش محتوای اکریلونیتریل در زیره NBR ، مقاومت در برابر حلالها افزایش اما انعطاف پذیری در دمای پایین آن کاهش می یابد. گرانول های پی وی سی به طور گسترده در چکمه های بارانی، صندل، بند، کفش های ورزشی، زیره کفش های چرمی و غیره استفاده می شود. زیره کفش پی یو یکی از مرغوبترین نوع زیره می باشد. مواد پی وی سی یکی از پر مصرف ترین مواد در تولید زیره محسوب میشود. زیره پی وی سی مقاومت بالایی در برابر چربی های حیوانی، اسیدها، الکل ها، بنزین، نفت و بازها دارد. مقاومت بالا در برابر لغزندگی: به عبارتی، مقدار اصطکاک و یا ضریب اصطکاک بین مواد انواع زیره کفش و مواد مختلف کفپوش باید بالا باشد تا از لیز خوردن فرد جلوگیری شود.