زیره کفش چیست؟

کفش PVC این امکان را برای شما فراهم می کند که ساعت ها به هنگام کار روی پا بایستید و احساس خستگی یا آسیب نکنید. با این وجود این زیره ها کمی کفش را سنگین می کنند. زیره های چرمی به دلیل ظرافت و زیبایی خاص خود کاربرد زیادی در کفش مجلسی و رسمی دارند. زیره EVA کاربرد وسیعی در تولید انواع کفش دارد. زیره پی یو یک پلیمر بسیار مستحکم و بادوام و در برابر بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم است. در این شرایط می توانید از زیره پی یو به جای زیره چرم استفاده کنید که هم ارزان تر است و هم سازگاری بیشتری با پایتان دارد.

کفش های با زیره EVA به راحتی با دست قابل تا شدن است و شما می توانید با فشار کمی کفش را خم کنید. این ترکیب در رنگ های متنوع تولید می شود. سهم استایرن در ترکیب حدود ۲۹ تا ۵۵ درصد است که مقدار پایین استایرن به گرید نرم و مقدار بالای استایرن منجر به تولید زیره ی سفت می شود. قیمت زیره پی وی سی … زیره ی کفش پی وی سی PVC یک عایق بسیار عالی در انواع کفش محسوب می شود. برخلاف ظاهر نازک آن, زیره ی BPU جزو ضخیم ترین و محکم ترین زیره های موجود در بازار است. زیره پایه و ستون اصلی کفش است و انواع مختلفی دارند که رایج ترین آن ها در ایران زیره کفش PU است که مخفف پلی اورتان است. زیره EVA کم ترین در بین سایر زیره ها حرارت زمین به پا انتقال داده نمی شود.

اگر بیشتر اوقات خود را بیرون از خانه می گذرانید این کفش ها بهترین انتخاب اند. اگر چه این نوع زیره کفش دارای سطح اصطکاک بالایی است و در مقابل لغزش مقاوم می باشد و از سوی دیگر جذب ضربه بالایی دارد اما می توانند کمی راحتی کفش شما را به خطر بیندازند. قیمت زیره BPU… است . قیمت زیره تی پی یو… زیره های تی پی یو جنس خوبی دارند که در کفش های ایمن از آنها استفاده می شود و از مواد لاستیکی و به ظرافت و زیبایی ساخته شده اند. زیره های کفش ABS به دلیل عملکرد کلی، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر سایش،قالب گیری آسان و مقاومت باورنکردنی شناخته میشود با این حال این زیره در مقابل آب و هوا مقاومت کمی دارد و برای استفاده در محیط های بیرونی مناسب نمی باشد. در واقع به قسمت بیرونی کفش زیره گفته میشود که دائما در تماس با سطح زمین است.

کفش های متنوع زیادی با زیره کفش PVC در بازار هست که شما می توانید مدل کفش موردنظر خود را در سبک های گسترده ای خریداری کنید. زیره کفش ABS یکی از جدیدترین زیره های تولید شده است که در واقع می توان آن را به عنوان آخرین بچه از خانواده زیره های کفش نامید. از آن برای تولید روکش جوراب، زیر کفی و زیره یکسان استفاده می شود. همچنین عایق بسیار خوبی در برابر گرما و سرما هستند پس شما می توانید هم در تابستان هم زمستان از آنها استفاده کنید. لازم به ذکر است که استفاده از کفش هایی که زیره چرم دارند در زمستان و محیط های مرطوب توصیه نمی شود چون زیره چرم تمام آب اطراف خود را جذب می کند و این باعث از دست رفتن دوام زیره خواهد شد. بسیاری از کفشهای تولید شده و ارائه شده توسط مجموعه رها شوز، به دلیل کیفیت مناسب این پلیمر، از این نوع زیره در تولید آنها استفاده میشود.