زیره کفش پی یو و انواع دیگر زیره کفش – مکرر بلاگ

برای تهیه یک کفش ماندگار و راحتتر لازم است که کفشی با جنس و طراحی زیره بهتر را تهیه کنید؛ چرا که کفشها محصولاتی هستند که ساعات زیادی از شبانه روز را همراه پای افراد بوده و اگر کفشی که انتخاب میکنید از زیره مناسبی برخوردار نباشد نه تنها کفش به زودی از بین رفته بلکه ممکن است به پای شما هم آسیب برساند. از سوی دیگر،صنعت کفش همچنان به استفاده از کف PU برای تولید صندل و کفش های کتانی ادامه می دهد.بنابراین ،نه تنها یکی از بهترین زیره های کفش است بلکه تقریباً برای انواع کفش ها نیز بهترین است. از مهم ترین مزیت های آن این است که به مرور زمان تحت فشار خاصیت ارتجاعی خود را از دست نخواهد داد و در نتیجه در گران قیمت ترین مدل های بازار دیده می شود و بیشتر برند های سطح بالا از این جنس زیره ها در طرح هایشان استفاده می کنند.

با این حال ، تامین کنندگان زیرهPU نیازی به نگرانی نداشتند،زیرا در طولانی مدت زیره ی PVC با تهویه ی ضعیف و همچنین بافت ضعیف کف ان که باعث ایجاد چسبندگی میشود،همچنان PU را به بهترین زیره کفش تبدیل میکند. این زیره ساخته شده از مواد بسیار نرم است و میتواند در برابر ضربههای با شدت زیاد تحمل فوقالعادهای داشته باشد. این نوع از پلاستیک سخت و بادوام است و به هیچ عنوان حاوی مواد سمی نیست. به دلیل داشتن سلول باز زیره پلی یورتان، خاصیت جذب ضربه آن به اندازه فوم EVA قابل توجه نیست. زیره EVA میتواند به روش تزریق قالبی و اکستروژن تولید شود . کف ساخته شده از همان ماده ای که برای تولید لوله های پلاستیکی سخت استفاده می شود ،یعنی پلی وینیل کلراید (PVC)،یک رقابت سخت را به کف PU ارائه می دهد. اگرچه ممکن است قیمت های بهتری را از فروشندگان شخص ثالث پیدا کنید ، اما تضمین یکسانی در کیفیت و کفایت خرید کفش هایتان نخواهید داشت.

همچنین زیره ای وی آ به تنهایی در برابر حرارت مقاومت زیادی ندارد و ممکن است تغییر شکل دهد یا در تماس با زمین مرطوب ممکن است باعث لیز خوردن شود؛ برای رفع این مشکلات احتمالی معمولا این زیره را با لاستیک یا تیپییو ترکیب میکنند تا خروجی کاملا مناسب به وجود بیاید. ممکن است برخی افراد این ویژگی را عیب بدانند اما برخی نیز ممکن است دوام این زیره را به سنگینی آن ترجیح دهند. به ویژگی کفش هنگام گردش در فروشگاه توجه داشته باشید. از ویژگی های مهم این نوع زیره ها می توان به سازگاری بالای آن ها با محیط زیست اشاره کرد. 5.کفش را بپوشید. بالای کفش را به آرامی فشار دهید تا مطمئن شوید حدوداً نیم سانت از بلندترین انگشت پا و انتهای کفش فاصله دارید.این فضای کافی برای فشار دادن پای شما هنگام راه رفتن را فراهم می کند.

اما کفش های با زیره PU قابلیت خم شدن را به راحتی ندارند . زیره هر کفش تاثیر زیادی در کیفیت و راحتی آن کفش دارد. 4.از یک فروشنده بخواهید هر دو پای شما را اندازه بگیرد – و هر وقت کفش جدید می خرید اندازه گیری شود. صفحه “درباره” سایت را بررسی کنید و برای اطمینان از قانونی بودن آن کمی مرور کنید. زیرره NBR یا الاستومر نیتریل کوپلیمری از بوتادین و اکریلونیتریل است که به طور عمده برای استفاده در کاربردهایی که زیره کفش نیازمند مقاومت بالا در برابر بنزین و مواد نفتی است مناسب است. ولی در برابر حلالهای نفتی و بنزین مقاومت زیادی ندارد بهدلیل اینکه لاستیک طبیعی هیدروکربن است. آیا پاشنه ها کاملاً مناسب هستند ،یا اینکه خارج می شوند یا می لغزند؟