راههای تشخیص کفش و کتونی های اصل از کفش و کتونی های تقلبی یا فیک

اکثر برندهای بزرگ مشخصات کامل کتونی اورجینال را بر روی جعبه کفش قید می کنند، همچنین در زیر زبانه کتونی، یک بارکد وجود دارد که از طریق آن می توان اصل بودن آن را متوجه شد؛ کافیست آن کد را به همراه نام برند کفش در گوگل سرچ بزنید. درتصویر زیر لوگوی روی کفش مشکی تنها یک استیکر است که به معنی تقلبی بودن آن است ولی لوگوی روی کفش سفید حک شده است. لازم به ذکر است با همه توضیحاتی که در این مقاله در مورد راهنمای تشخیص کفش اصل از کفش تقلبی (فیک) داده شد. این مورد نیز نشان میدهد که شما محصولی با ارزش و اصل را خریداری کرده اید. مجله مد برندکده در این مطلب قصد دارد به شما کمک کند تا شما بتوانید به راحتی کفش و کتونی اصل از تقلبی را تشخیص دهید. شاید بهترین راه خرید عمده کتونی از چین باشد که این راه سرمایه نسبتا زیادی را می طلبد پس اگر سرمایه زیادی برای این کار در دست ندارید باید به پخش عمده کتونی ویتنام و پخش عمده کتونی خارجی تهران مراجعه و خرید عمده را انجام دهید.

در صورتی که عکس آن کفش با کفش انتخابی شما یکی باشد می توانید از اصل بودن اطمینان حاصل کنید در غیر اینصورت در اصل بودن آن شک کنید . از آن جایی که کتونی های “های کپی” بازار کفش را در دست گرفته اند و راه های تشخیص کفش اصل از تقلبی را سخت تر از قبل کرده اند، ما پیشنهاد می کنیم که حتی الامکان از فروشگاه های معتبری خرید کنید که قبلا از آن ها کفش خریداری کرده اید و به آن ها اعتماد دارید و یا به فروشگاه هایی مراجعه کنید که دوستان و آشنایانتان تجربه خرید از آن ها را دارند و در اورجینال بودن آن ها اطمینان دارند. هرچند برخی از افراد که کیفیت کفش بیشتر از نام برند برایشان اهمیت دارد همچنان تنها کفش کتونی اصل را به کفش های کپی ترجیح می دهند حتی باقیمتی گران تر. آشنایی با فروش عمده کتونی های کپی، برای هر مغازه دار و فروشنده ای لازم و مهم است.

با وجود کفش و کتونی های “های کپی” که وارد بازار شده اند، تشخیص کتونی اصل از تقلبی اندکی سخت شده است ولی اگر کمی زیرکی به خرج دهی، خواهید فهمید که کفش های فیک حتی کفش های “های کپی” نیز، بالاخره یک جای کارشان می لنگد و شما می توانید با کمی دقت متوجه فیک بودن آن ها شوید. بدون شک بارها برایتان پیش آمده که برای خرید کفش و کتونی اورجینال، چندین مغازه را سر زده اید و با قیمت های متفاوتی مواجه شده اید. پس در ادامه با ما همراه باشید. این مرحله مستلزم آن است که شما در مورد کتونی مورد نظرتان تحقیق کرده باشید و اطلاعاتی از آن را کسب کرده باشید همان طور که برای خرید یک گوشی همراه، از مدت ها قبل در سایت های مختلف و پاساژها و مغازه ها، تحقیق می کنید و اطلاعاتی را بدست می آورید، سپس با دانشی کامل برای خرید، اقدام می کنید.

خلاصه این که به جزئیات خیلی توجه کنید. فروشنده های خوب پس از خرید شما به سرعت پیگیر کارهای ارسال کالا میشوند و در سریعترین حالت ممکن محصول را به دست شما میرسانند و تا انتهای پروسهی ارسال نیز برای راهنمایی شما و خدمات پس از فروش در دسترس شما هستند. وجود اطلاعات به روز، کامل و صحیح در سایت و وبلاگ یک فروشگاه نشانهی تخصصی بودن آن فروشگاه است و طبیعتاً در فروشگاهی که خدمات فروش و راهنمایی ها درست و اصولی است، محصول خوبی هم وجود دارد. مسئله کیفیت کالا مهم ترین مسئله ای است که افراد در هنگام خرید محصول به آن اهمیت ویژه ای می دهند و به همین دلیل تمامی خریداران و مشتریان سعی در خرید محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب دارند. هنگام توضیح خواستن و سوال پرسیدن از این افراد متوجه فقر اطلاعاتی آنها در مورد کمپانی ها و محصولات خواهید شد.