راههای تشخیص کفش و کتونی های اصل از کفش و کتونی های تقلبی یا فیک

با وجود کفش و کتونی های “های کپی” که وارد بازار شده اند، تشخیص کتونی اصل از تقلبی اندکی سخت شده است ولی اگر کمی زیرکی به خرج دهی، خواهید فهمید که کفش های فیک حتی کفش های “های کپی” نیز، بالاخره یک جای کارشان می لنگد و شما می توانید با کمی دقت متوجه فیک بودن آن ها شوید. بدون شک بارها برایتان پیش آمده که برای خرید کفش و کتونی اورجینال، چندین مغازه را سر زده اید و با قیمت های متفاوتی مواجه شده اید. در صورتی که عکس آن کفش با کفش انتخابی شما یکی باشد می توانید از اصل بودن اطمینان حاصل کنید در غیر اینصورت در اصل بودن آن شک کنید . در صورتیکه عکس آن کفش با کفش انتخابی شما یکی باشد می توانید از اصل بودن اطمینان حاصل کنید در غیر اینصورت در اصل بودن آن شک کنید . البته بعضی فروشگاه ها هستند که به همراه محصولشان، گارانتی اورجینال بودن نیز به شما می دهند و شما می توانید با خیالی آسوده به آن ها اعتماد کنید.

این مرحله مستلزم آن است که شما در مورد کتونی مورد نظرتان تحقیق کرده باشید و اطلاعاتی از آن را کسب کرده باشید همان طور که برای خرید یک گوشی همراه، از مدت ها قبل در سایت های مختلف و پاساژها و مغازه ها، تحقیق می کنید و اطلاعاتی را بدست می آورید، سپس با دانشی کامل برای خرید، اقدام می کنید. لذا قیمت کفش عمده، مولفه مهمی است و خیلی از مغازه داران مشتاق خرید کتونی عمده می باشند. به عنوان مثال مغازه ای آن کتونی را 500 هزار تومان گذاشته است و مغازه دیگری همان کتونی را 700 تومان گذاشته و احتمالا زمانی که به آن ها گفته اید که چرا فلان مغازه همین کتونی را با قیمتی متفاوت میدهد دلیل آن را عدل و انصاف و یا اصل بودن آن، عنوان کرده است، و همین سبب سردرگمی شما می شود. نکته دیگری که هنگام بررسی ویژگی های فنی یک کتونی اورجینال باید به یاد داشته باشید این است که برندهای بزرگ هنگام ساخت و تولید یک کفش، خیلی در دوخت آن دقت می کنند.

مطمئنا با مشاهده قیمت کتونی اورجینال و مقایسه آن با قیمت کفشی که به اسم اورجینال به شما می دهند، اختلاف زیادی دارد. طیف وسیعی از دختران و پسران جوان دنبالهروی مد هستن .و ترجیح میدن برای اینکه بهتر جلوه کنن پول زیادی رو هزینه کنن. مطمئنا با مشاهده قیمت کتونی اورجینال و مقایسه آن با قیمت کفشی که به اسم اورجینال به شما میدهند، اختلاف زیادی دارد. اولین موردی که باید در خرید کفش و کتونی اورجینال به آن دقت کنید، قیمت آن است. سعی کنید دقت داشته باشین که خیلی از کالاهای تقلبی از نامی شبیه نام برند اصلی استفاده میکنن .ولی خیلی ماهرانه یه تغییرات جزئی توش میدن که بحث کپی رایت رعایت بشه و مشکل حقوقی پیش نیاد ولی در عوض شما چون با نوع نوشتار یا مثلا سبک طراحی لوگوی برند اصلی آشنایی دارین گول بخورید.

به عنوان مثال، در دوخت کتونی آدیداس، نهایت دقت را به کار می گیرند تا دوخت آن، کاملا دقیق و مرتب باشد. بنابراین شما هیچ نامرتبی در دوخت کتونی های آدیداس نخواهید دهید، حتی در دوخت برچسبی که در زیر زبانه کتونی برای نوشتن بارکد و مشخصات آن وجود دارد. شرکت تولیدی کفش تزار مارکت بیش از دو دهه است که به عنوان تولید کننده، تامین کننده و صادر کننده موفق انواع پاپوش، زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال فعالیت می باشد. حضور انواع جنسهای بنجل و بیکیفیت چینی یا نمونههایی که بدون حد و مرز کپی شدن انقدر زیاد شده که خیلیها رو وسوسه میکنه به جای اینکه سراغ جنس اصل برن، ترجیح بدن برای ایجاد تنوع از همین نمونههای هایکپی یا تقلبی بخرن. البته درسته که همین کالاهای کپی شده هم طبقه بندی داره و بعضیهاشون کیفیت به نسبت بهتری داره ولی باز هم نمیشه خیلی تشخیص داد که کدومشون های کپی هست (High copy ) و کدومش جنس بنجل و بیکیفیت.