راههای تشخیص کفش و کتونی های اصل از کفش و کتونی های تقلبی یا فیک

و اطلاعاتی از آن را کسب کرده باشید .همانطور که برای خرید یک گوشی همراه، از مدت ها قبل در سایت های مختلف و پاساژها و مغازه ها، تحقیق میکنید و اطلاعاتی را بدست می آورد. یک بار پوشیدم کلا،ولی تمیزه تمیزه،قیمتی که میزارم کاملا مقطوع هست،اصلا تقاضای تخفیف نکنید،تو سایت ها میتونین قیمت اصلیش روببینید،زیر ششصد نیست. خواسته بازار علت خیلی از دورویی ها در بازار است زیرا ما دنبال محصول ارزان قیمت و اصل هستیم و فروشنده نیز برای فروش بهتر بنا به نسبت سلایق مشتری کفش های ورزشی ارزان قیمت با طرحی یکسان نسبت به کفش اصل البته بدون هیچگونه فناوری و مواد اولیه کفش اصل به بازار عرضه میکند، تا حدودی حق با مشتری است،زیرا قیمت کفش های برند با جیب هر فردی سازگار نیست و معمولا قیمت آنها چندین برابر یک کفش معمولی است ،علت دوم را منفعت طلبی غیر معمول فروشنده باید دانست زیرا فروش یک جفت کفش معمولی و کپی کفش اصل با قیمتی کمتر از کفش اصل که خود فروشنده این کفش را به یک سوم قیمت کفش اصل خریده است منفعتی دوچندان بای فروشنده دارد، و کفش های اصل بدلیل خاص بودن آن و مشتریان خاصش سودی کمتر دارد.

علاوه بر شکل لوگو، املا کلمه Adidas بر روی بیشتر اجناس فیک معمولا به صورت اشتباه نوشته میشود. برای مثال تولیدکننده کفشهای آدیداس فیک معمولا با ایجاد تغییراتی در شکل لوگو آن را تغییر میدهند. به همین دلیل برخی از تولید کنندگان سودجو به فکر تولید کفشهای کپی و بدون کیفیت با ظاهری مشابه آنها میافتند تا بخشی از بازار را به خرید از خودشان جذب کنند. از اینرو برندها و شرکت های مختلفی اقدام به تولید این پاافزار ها می نمایند. مطالعه کنید: برندها چگونه با اجناس تقلبی مقابله کردهاند؟ ولی با رعایت چند نکته ساده در هنگام خرید کتانی اسپرت ورزشی، میتوان از خریداری محصولات تقلبی جلوگیری کرد. هنگام صحبت و خرید از آنها باید به شدت مراقب باشید چرا که این افراد ممکن است به شما اطلاعات غلطی بدهند تا کفش خود را به فروش برسانند، اما با آگاهی از چند نکتهی ساده.

همواره باید مراقب این گونه افراد باشیم زیرا این افراد فقط به فکر سود مقطعی خود هستند و هیچ گونه تضمینی در قبال خدمات پس از فروش و آسیب های احتمالی به شما نخواهند داشت. تشخیص کفش اصل از یک کفش تقلبی گاه مانند آب خوردن و گاه به یک امر کاملا تخصصی مبدل میشود که فقط افراد با تجربه می توانند قادر به تشخیص آن شوند. بله وجود دارد. حتی بسیاری از فروشگاه ها فقط کتانی فیک و های کپی میفروشند! از آن جایی که کتونی های “های کپی” بازار کفش را در دست گرفته اند و راه های تشخیص کفش اصل از تقلبی را سخت تر از قبل کرده اند، ما پیشنهاد می کنیم که حتی الامکان از فروشگاه های معتبری خرید کنید که قبلا از آن ها کفش خریداری کرده اید و به آن ها اعتماد دارید و یا به فروشگاه هایی مراجعه کنید که دوستان و آشنایانتان تجربه خرید از آن ها را دارند و در اورجینال بودن آن ها اطمینان دارند.

لازم به ذکر است که هزینهی تولید و واردات این کتانی ها بسیار پایین است و کشور تولید کننده ی کفش تقلبی نیز در بسیاری موارد با کشور سازندهی کفش اصل یکی است. البته با ذکر این موضوع که جنس عرضه شده اصل نمیباشد. در قسمت داخل کفش، کفیهایی طبی قرار دارد، این کفیهای طبی نقش محافظت از پا و راحتی بیشتر کفش را بر عهده دارند. در اینجا نکته دوم مطرح می شود و آن این است که تاجران صنعت پاپوش، به عرضه کننده مطمئنی نیاز دارند که بتواند با راحت ترین شیوه و در سریع ترین زمان، جدیدترین محصولات تولیدی کارخانه را از سراسر کشور در یک مکان جمع آوری کرده و در اختیار آنها قرار دهد. را علت قیمت مناسب خود میداند و فروشنده اولی نیز اصل بودن کفش را علت قیمت بالای خود می داند در آن لحظه دچار نوعی سردرگمی میشوید که کدام فروشنده با شما صداقت دارد ، چیزی که در این بین مهم است خواسته شماست ، شما دنبال کفش اصل هستید یا دنبال قیمت مناسب؟