راههای تشخیص کتونی های اصل از کتونی های تقلبی یا فیک – فاموزون

در عکس پایینی که مربوط به کفش فیک میباشد، تعداد 4 عدد از این حبابهای هوا وجود دارد و برای ساخت این حبابها از پلاستیکهای PVC استفاده شده است. قرار دادن این حبابهای هوا میزان آسیبها و ضربههای وارده به پا را کاهش میدهد.عکس بالا مربوط به کفش اورجینال میباشد که تعداد حبابها 3 عدد میباشد. اما از سوی دیگر، ممکن است این داستان زمانی متفاوت باشد که می بینیم برندهای مختلف، کشور ما را تحریم کرده اند و عملا قصد فروش محصولات خود را به ما ندارند. به عنوان مثال مغازه ای آن کتونی را 500 هزار تومان گذاشته است و مغازه دیگری همان کتونی را 700 تومان گذاشته و احتمالا زمانی که به آن ها گفته اید که چرا فلان مغازه همین کتونی را با قیمتی متفاوت میدهد دلیل آن را عدل و انصاف و یا اصل بودن آن، عنوان کرده است، و همین سبب سردرگمی شما می شود.

اگر شما هم سری به بازار پاپوش زده باشید، حتما با این قبیل محصولات مواجه شده اید. در قسمت لایه میانی کفش Nike air max 90 ( نایک ایر مکس 90 )، حبابهایی تعبیه شده است که داخل این حبابها با هوا پر شده است. ولی در تصویر پایین روی برچسب فاصله بین حروف بیشتراست همچنین سایز کفش بر روی برچسب پایین به اشتباه 10 نوشته شده است، این در صورتی است که سایز کفش در اصل 10.5 میباشد. همانطور که میبینید، مدل کفش Air Yeezy 2 NRG میباشد که بر روی برچسب هر دومحصول نوشته شده است. همانطور که در شکل میبینید، کفی بالایی یک کفی اورجینال نایک میباشد که از مواد EVA ساخته شده است و برجستگیهای موجود بر زیر کفی طرحی همانند برجستگی زیره کفش دارد، کفی پایینی یک کفی فیک میباشد که از مواد ارزان قیمت ساخته شده و اصلا شبیه کفی اورجینال نیست و خاصیت طبی ندارد.

شرکت تولیدی کفش تزار مارکت بیش از دو دهه است که به عنوان تولید کننده، تامین کننده و صادر کننده موفق انواع پاپوش، زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال فعالیت می باشد. 5 – شکل ظاهری کفش فیک هم در اکثر مواقع با کفش اورجینال متفاوت است، با مقایسه ظاهر کفش خود با عکسهایی که از مدل اصلی کفش در وبسایت اصلی برند مورد نظر موجود میباشد، در صورت وجود تفاوت میتوان متوجه کپی بودن کفش شد. از اینرو تولیدی ها سعی می کنند همواره کتونی های کپی را هم از نظر ظاهر و هم از لحاظ کیفی، در وضعیت نزدیک به کتونی های اورجینال قرار دهند. وجود اطلاعات به روز، کامل و صحیح در سایت و وبلاگ یک فروشگاه نشانهی تخصصی بودن آن فروشگاه است و طبیعتاً در فروشگاهی که خدمات فروش و راهنمایی ها درست و اصولی است، محصول خوبی هم وجود دارد. اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که تفاوت قابلتوجهی بین کتونی های کپی و کفش کتونی فیک یا تقلبی وجود دارد.

لوگوی اصلی این برند یا روی کفش حک شده است .یا اینکه آن را روی کفش میدوزند. اگر روی این نمادها کلیک کنید مشخصات کامل فروشگاه اینترنتی در یک صفحه برای شما باز میشود و شما میتوانید با مطالعهی آن قسمت از بابت مطمئن بودن فروشگاه اینترنتی مطمئن شوید. وجود این نمادها نشان میدهد فروشگاهی که از آن خریداری میکنید مطمئن است یا خیر. کفش بالایی کفش اوجینال و کفش پایینی کفش فیک میباشد.مثلا همانطور که در شکل بالا مشاهده میکنید، در قسمت زبانه و پشت کفش و همچنین دیوارههای کفش، چند لایه فوم وجود دارد که این فوم ها در عین محافظت از پا، محیط مناسبی را برای کاهش خستگی پا فراهم میکند.

0 دیدگاه دربارهٔ «راههای تشخیص کتونی های اصل از کتونی های تقلبی یا فیک – فاموزون;

دیدگاهتان را بنویسید