خرید کتونی نایک های کپی مرکز خرید و فروش انواع کفش کتان و اسپرت

به عبارت دیگر اگرچه آنها هم ورزشی تلقی می شوند اما بیشتر برای استفاده روزمره مناسب هستند و نمی توان از آنها به شکل استاندارد در سالن های ورزشی برای بازی بسکتبال یا والیبال، زمین چمن به منظور مسابقه فوتبال یا در صعود به قله در ورزش کوهنوردی استفاده کرد. اگرچه کیفیت کفش های کپی از پاپوش های اروجینال، پایین تر است اما برخلاف برخی تصورات غلط، کتونی های کپی لزوماً پا افزا های بی کیفیتی نمی باشند. آریانا مد، کفش و کتونی ارزان و با کیفیت ایرانی را بدون ادعای فروش اورجینال یا های کپی در اختیار شما مشتریان قرار می دهد. در ادامه مطلب لیست کتونی های اسپرت با کیفیت های کپی برای شما آورده شده است .

اگر دنبال کننده مطالب ما در ایران کفش باشید پیش تر در مورد کتونی های اصل و کپی ویتنام صحبت کردیم و مزایا و معایب آن را برشمردیم، شما می توانید برای مطاله بیشتر به آن مطلب مراجعه کنید. دقت و توجه داشته باشید. آیا تاکنون به تفاوت این ها دقت کرده اید؟ این محصول در مقایسه با محصول اصلی به دلیل قیمت کمی که دارد بیشتر به فروش میرسد و چون ازنظر ظاهر تفاوت بسیار کمی با محصول اصلی دارد و ازنظر کیفیت از کفش های تقلبی بهتر است مورد استقبال اغلب مردم جامعه با سطح درآمدی مختلف قرار می گیرد. همانطور که خود مطلع هستید هر چه کیفیت محصول بالاتر رود قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد شد. افرادی که تخصص اندکی در کفش داشته باشند نیز بهراحتی متوجه کیفیت پایین این کفشها و تقلبی بودن آنها خواهند شد.

ناک آف درواقع کمپینی است که در سال های اخیر برای حمایت از برندهای اصل در جهان ایجادشده است. اگر تا به حال برای خرید کتونی های کپی اقدام کرده باشید حتما با واژهی ناک آف مواجه شدهاید. اگر این مسئله برای شما هم سوال است که از کجا کفش عمده بخریم، باید به دو نکته مهم توجه داشته باشید. همانطور که میدانید فروشگاه اینترنتی بی بازار در عرصه پوشاک مردانه و زنانه نیز فعالیت میکند و میتواند به شما در خرید محصولات در این دسته کمک کند. همچنین کیفیت بسیار پایین کفی در کنار چنین الیاف رویهای و نداشتن منافذ مناسب تهویه هوا، موجب عرق کردن بیشتر پای شما و درنهایت موجب بروز بیماریهای قارچی در پای شما خواهد شد. استفاده از این کفشهای تقلبی کم کیفیت چینی بههیچعنوان توصیه نمیشود، چراکه جنس رویه از الیاف بسیار بیکیفیت شیمیایی تولید شده و موجب بروز حساسیتهای پوستی برای پای شما خواهد شد.

امروزه اکثر برندهای دنیا تولید کتونی های خود را به ویتنام سپرده اند و کلا کتونی های ویتنام در سایت های بزرگی مانند علی بابا نیز فروش بسیار زیادی دارند . استفاده از کفشهای “های کپی” تولید ویتنام برای کسانی که نمیخواهند هزینه زیادی صرف خرید کفش کنند توصیه میشود، چرا که کیفیت قابل قبولی دارند و بسیار نزدیک به نمونه اصلی است. اما باید توجه داشته باشید که های کپی در جزئیات، کیفیت، طراحی و تولید بسیار شبیه نمونه اصلی بوده و تشخیص آن اصلا راحت نیست. شما به عنوان فروشنده یا مغازه دار باید در نظر داشته باشید که تشخیص این high copy ها در کفش در بسیاری از مواقع کار راحتی نیست و شما زمانی می توانید تشخیص درستی داشته باشید که اطلاعات کافی و درست از نمونه اصلی را داشته باشید.