خرید کتونی نایک های کپی مرکز خرید و فروش انواع کفش کتان و اسپرت

استفاده از کفش های بی کیفیت که مواد به کار رفته در آن ها کیفیت مناسبی ندارند شاید در نگاه اول اقتصادی به نظر برسند اما اصلا توصیه نمی شوند؛ چرا که در دراز مدت هزینه های درمانی و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد خواهند کرد. کتونی های ساخته شده در ویتنام با توجه به اینکه زیر نظر برند اصلی تولید و عرضه می شوند قیمتی برابر با سایر کفش های تولید شده برند دارند و این طور نیست که فکر کنید کفش نایک تولید شده در ویتنام قیمت بسیار پایین دارد. به همین دلیل می توان گفت که تنها بیان اینکه کتونی تولید شده در ویتنام باشد دلیلی بر با کیفیت بودن آن نیست. پس توجه داشته باشید که خرید کتونی ویتنام هم در بازار آسان نیست و باید دقت و تجربه ی کافی در این زمینه داشته باشید. کتانی هایی که در ویتنام، چین و دیگر کشور های آسیای شرقی تولید می شوند و به ایران و خاور میانه وارد می شودند، حجم زیادی از قیمتی که برای آن ها در نظر گرفته می شوند همان هزینه های حمل و نقل و سود افراد می باشد، در این که کشور هایی مانند ویتنام و چین در بحث قدرت تولید کتونی درجه یک سال ها از صنعت ایران جلوتر هستند شکی نیست اما این فاصله در حدی نیست که قیمت تمام شده محصولات آن ها به علاوه هزینه های حمل و نقل بشود و باز هم صرف خرید داشته باشند.

مواد زیره و چسب های به کار رفته در کتانی ها می تواند فاسد بشود. خرید عمده کتونی ارزان در شهرهای تبریز و تهران بسیار به وفور یافت می شود که در فصل مدارس بسیار پر فروش هستند و بسیاری از کتونی فروشی های داخل کشور به دنبال این نوع از کتانی ها هستند. کفش های ساخته شده در ویتنام هیچ تفاوتی با کفش های اصل ندارند چرا که مواد اولیه این کفش ها تحت نظر شرکت تولید کننده اصلی وارد ویتنام می شود و تنها به دلیل ارزان بودن نیروی کار و زمین در این کشور برند های مختلف تمایل دارند تا برای عرضه محصولات به آسیا و کشورهای خاورمیانه، محصولات خود را در ویتنام تولید کنند. توجه داشته باشید که صرفا تولید کتونی در ویتنام تضمین کننده سلامت کتونی نیست و با توجه به مواردی که اشاره کردیم ممکن است نام ویتنام به دروغ بر پشت زبانه کفش حک شده باشد.

در حال حاضر اغلب کتونی هایی که در ایران تولید و عرضه می شوند نیز در پشت زبانه کتونی نام ویتنام را حک می کنند؛ چرا که خوش نام بودن کفش های تولیدی ویتنام در بازار ایران ثابت شده است و افراد با انجام این کار به نوعی فروش خوب کفش شان در بازار را تضمین می کنند. کتونی هایی که به دروغ نام ویتنام را یدک می کشند اغلب بارکد ندارند و عموما سایز حک شده بر روی جعبه کفش به صورت آمریکایی حک می شود. کتونی هایی که تقلبی هستند و به نام کتونی ویتنام در بازار عرضه می شوند عموما دارای جعبه نیستند یا جعبه ای بی کیفیت دارند. کتونی هایی که در ویتنام ساخته می شوند عموما در پشت زبانه کفش، دارای نشانه ساخته شده در ویتنام هستند. تمامی برند های نایک، آدیداس، پوما و نیوبالانس دارای شرکت های تولیدی در ویتنام هستند. کتونی هایی که دارای مواد چرمی و پروتئینی در ساختارشان هستند پس از مدتی در اثر مجاورت با هوا دچار فشاد می شوند.

به همین دلیل باید توجه داشته باشید که اگر کتونی ویتنام در بازار ایران قیمت بسیار پایین تر از حد معمول داشت باید نسبت به سلامت کفش و مواد به کار رفته در ساخت آن حساس باشید و بررسی های لازم را انجام دهید. پس از مدتی مواد به کار رفته در زیره کفش فاسد شده و کیفیت و کارایی شان را از دست می دهند. چون کتونی ویتنام دوام و کارایی خوبی دارد و در بازار فروش خوبی دارد برخی از افراد به دروغ نام ویتنام را در پشت زبانه کفش می زنند تا افراد با توجه به نام ویتنام برای خرید کفش اقدام کنند. این بازارها تا حدود زیادی جای کتونی عمده گناوه و کتونی عمده درگهان را گرفته اند و سالانه مشتریان زیادی جهت خرید عمده به این بازارها رجوع می کنند.