خرید کتونی نایک های کپی مرکز خرید و فروش انواع کفش کتان و اسپرت

خرید حضوری یا اینترنتی هرکدام دارای مزایا و معایبی است اما در کل دنیا در حال سوق پیدا کردن به سمت تجارت الکترونیک می باشد. فروش عمده کفش کتانی نایک و سایر برند ها در ایران بسیار کمیاب بوده و بیشتر فروشندگان کفش به صورت خرد خودشان برای وارد کردن کفش های اصل نایک اقدام می کنند. قبل از رونق بازار چین در جهان و مونتاژ و تامین کالاهای مختلف در این کشور یکی از تولید کنندگان خوب در حوزه کفش برای برند های معروف جهانی مانند نایک ، آدیداس و پوما کشور ویتنام بود و در حال حاضر هم بخش کوچکی از تولید این برند ها در کنار تولیدکنندگان چینی در ویتنام صورت می گیرد. فروش عمده کفش کتانی نایک خارجی در تهران به طور اختصاصی که فقط پخش عمده کتونی خارجی باشد وجود نداشته یا بسیار کمیاب است.

ویتنام مانند چین یکی از کشورهای واقع در جنوب شرقی آسیا است که به دلیل جمعیت بالا و نیروی کار ارزانی که دارد به عنوان یکی از کشورهای اصلی برای ایجاد کارخانه های تولیدی مختلف در نظر گرفته می شود. کفش کتانی های تولید شده در ویتنام به علت کیفیت و دوام بالایی که دارد مورد استقبال مشتریان تکی و در نتیجه خریداران عمده است. هوشی مین سیتی ، نام امروزه شهر سایگون است. برندهای معروف کتونی ها و لباس ها در هوشی مین سیتی را می توان در نزدیکی جاذبه های گردشگری یافت. عموم برندهای کتونی در دنیا دارای کارخانه در کشور ویتنام هستند و کتونی های باکیفیت و مناسبی تولید می کنند.

کتونی ویتنام کیفیت بالایی دارد و از حتی کتونی های تولیدی در این کشور به کشور های اروپایی نیز صادر می شوند. هانوی ، پایتخت دوست داشتنی ویتنام است که در شمال کشور قرار دارد. تعداد آنقدر زیاد است که ممکن است گردشگران را گیج کند . زیرا فروش عمده کتونی های کپی بسیار زیاد است و در بسیاری از مواقع تشخیص آن کار آسانی نیست و فقط نمی توان به مارک چسبانده شده با نوشته MADE IN VIETNAM اکتفا کرد. سفارش کفش عمده در بازار تهران به حدی است که تعداد تولیدی و کارخانجات تولید کتونی در حال افزایش است گاهی اوقات موفق به تولید همه سفارشات خود نمی شوند. در حال حاضر با توجه به گسترش جمعیت در جهان خصوصا در آسیا، کشورهای آسیایی بازار خوبی برای فروش محصولات برای اغلب برند ها و شرکت ها هستند.

همچنین خرید عمده کتونی اورجینال از پخش عمده کتونی ویتنام کار راحتی نبوده و بسیاری از محصولات این چنینی در حال حاضر تولید داخل می باشند. در سال های اخیر و همچنین در حال حاضر با توجه به نیاز بازار و جامعه به کتانی های باکیفیت اما قیمت مناسب تولید کنندگان کفش بسیاری را در کشور به تولید کتانی کپی و توسعه این بخش از صنعت کفش وا داشته است. جنوب شرق آسیا از جاهایی است که برای خرید بی نظیر است. شاید کمتر به گوش شما خورده باشد ، اما ویتنام بهترین مقصد برای خرید کتونی است. ویتنام یکی از کشورهایی است که در زمینه کفش و لباس متخصص است. این دو روش یکی سفر به کشور چین و حضور در بازار و مراکز فروش عمده کفش و کتانی است یا خرید اینترنتی و غیر حضوری که لازمه آن مسلط بودن به زبان انگلیسی است. چراکه در این کشور کارگر جهت تولید ارزان بوده و اکثر تولیدات با ماشین آلات به روز با تکنولوژی بالا تولید می شوند و در نتیجه قیمت محصولات پایین تر است.