خرید کتونی در ویتنام – قسطی تراول

البته با بالا رفتن روزانه قیمت دلار در سال های اخیر در کشورمان آنچنان هم از لحاظ قیمت برای مصرف کننده ارزان محسوب نمی شود. بهترین قیمت ها برای بهترین کپی ها ، در گوشه و کنار شهر قرار دارد. اما بنکدارانی که در کنار کتانی با کیفیت داخلی کتونی خارجی اصل وارداتی را هم بفروش برسانند وجود دارند. فروش عمده کفش کتانی نایک خارجی در تهران به طور اختصاصی که فقط پخش عمده کتونی خارجی باشد وجود نداشته یا بسیار کمیاب است. حالا که چند تا نکته مهم را در مورد صنعت کفش و کتانی ویتنام را مورد توجه قرار دادیم، نکاتی را هم در مورد خرید کتونی هایی که در پشت زبانه ها ساخت ویتنام خورده است بدانیم که برای هر کسی که به تازگی می خواهد وارد خرید و فروش کتونی اسپرت بشود دانستن آن ها الزامی می باشد و برای افرادی هم که قدیمی تر هستند احتمالا بسیار عادی و معمول باشد.

عمده فروشی و پخش کفش و کتونی استان تهران شامل دو بازار بزرگ آن است که کتونی فروشی های اسلامشهر در اطراف تهران و بازار چهارسو در نزدیکی بازار بزرگ می باشد. برای خرید عمده کتونی استوک می توانید به میدان رازی یا همان میدان گمرک تهران مراجعه فرمایید و همچنین در بازار بزرگ تهران نیز میتوانید رویت بفرمایید اما بازار گمرک بورس تر است. هانوی ، پایتخت دوست داشتنی ویتنام است که در شمال کشور قرار دارد. چراکه در این کشور کارگر جهت تولید ارزان بوده و اکثر تولیدات با ماشین آلات به روز با تکنولوژی بالا تولید می شوند و در نتیجه قیمت محصولات پایین تر است. البته کفش و کتونی های اورجینال قیمت های بالاتری را نسبت به سایر کفش های خارجی تولید شده کپی توسط چین و تایلند را دارند. فروش عمده کفش کتانی نایک و سایر برند ها در ایران بسیار کمیاب بوده و بیشتر فروشندگان کفش به صورت خرد خودشان برای وارد کردن کفش های اصل نایک اقدام می کنند.

از جمله مناطق فروش عمده کفش کتانی نایک ، آدیداس و سایر برندهای پر طرفدار در ایران بانه و مریوان است که در کنار مناطق آزاد ایران مانند درگهان کفش و کتانی وارداتی را عرضه می کنند. قبل از رونق بازار چین در جهان و مونتاژ و تامین کالاهای مختلف در این کشور یکی از تولید کنندگان خوب در حوزه کفش برای برند های معروف جهانی مانند نایک ، آدیداس و پوما کشور ویتنام بود و در حال حاضر هم بخش کوچکی از تولید این برند ها در کنار تولیدکنندگان چینی در ویتنام صورت می گیرد. کیفیت خوب این کتانی های تولید شده در ویتنام باعث شد در ایران هم طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و هنوز هم کتانی اصل ویتنام در بین ایرانیان حائز اهمیت باشد. تخصص در کیفیت خوب و همزمان قیمتهای خوب .

استفاده از کفش های بی کیفیت که مواد به کار رفته در آن ها کیفیت مناسبی ندارند شاید در نگاه اول اقتصادی به نظر برسند اما اصلا توصیه نمی شوند؛ چرا که در دراز مدت هزینه های درمانی و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد خواهند کرد. پس از مدتی مواد به کار رفته در زیره کفش فاسد شده و کیفیت و کارایی شان را از دست می دهند. پس چگونه کتونی های خارجی و کتونی های کپی تولید ویتنام تا این اندازه در بازار های ایران سهام به دست آوده اند و موفق بوده اند؟ سفارش کفش عمده در بازار تهران به حدی است که تعداد تولیدی و کارخانجات تولید کتونی در حال افزایش است گاهی اوقات موفق به تولید همه سفارشات خود نمی شوند. خرید عمده کتونی ارزان را می توانید در بازار بزرگ تهران و اطراف آن انجام دهید و یا به صورت اینترنتی اقدام به خرید آن کنید.