خرید + لیست قیمت و مدل های کفش راحتی و کتونی بچگانه

در خرید کفش به ویژه کفش بچهگانه تنها نباید زیبایی کفش را در نظر گرفت. در خرید کفش به ویژه کفش بچهگانه تنها نباید زیبایی کفش را در نظر گرفت. چرا که قیمت کفش بچگانه با کیفیت و عالی با در نظر گرفتن جنس و سایر ویژگیهای کفش به تدریج بالاتر میرود. نیاز به پاپوش دارند و اما بعد از آنکه بزرگتر شدند” و درست راه رفتن و دویدن را یاد گرفتند باید از کتانی هایی با کیفیت و استاندارد استفاده کنند. یکی از اشتباهات رایج والدین، انتخاب کفشهای بزرگتر از سایز پای کودک است. اما خوب است بدانید در صورتی که انواع کفش راحتی و مجلسی همچون کفش اسپرت ، کفش کتونی بچگانه و غیره در سایزی بزرگتر از سایز پای کودک در نظر گرفته شوند، کودک در آینده دچار مشکل در راه رفتن می شود.

به همین علت بزرگتر ها باید همواره از کودکی تا بزرگی فرزندان خود مراقب سلامتی قلب دوم آنها باشند. از آنجایی که کودکان در حال رشد هستند، پای آنها نیز به تدریج مراحل رشد و شکل گیری خود را طی می کند. به همین علت است که باید مراقب کفشی که کودکان به پا می کنند باشیم . توصیه میکنیم که برای کودکان خود کفشی را تهیه کنید که به صورت تقریبی بین 5 الی 6 میلی متر فضای خالی بین بزرگترین انگشت پا و جلوی کفش وجود داشته باشد. توصیه میکنیم که برای کودکان خود کفشی را تهیه کنید که به صورت تقریبی بین 5 الی 6 میلی متر فضای خالی بین بزرگترین انگشت پا و جلوی کفش وجود داشته باشد. همچنین رشد پای کودک به صورت نامنظم بوده، در نتیجه ممکن است کفش جدیدی که برای او از قبل تهیه کردهاید، اندازه نشود. برای کودکانی که در سن زیر 7 سالگی هستند از خریدن چندین کتونی خوداری کنید چراکه رشد اندازه پای کودک در این دوره سنی بصورت نامنظم می باشد و امکان دارد در ماه های بعد کودک دچار تغییرات اندازه ای شده باشد و دچار مشکل بشود.

از فروشنده بخواهید در صورتی که در منزل دچار مشکل ساز یا اندازه با کفش شدید بعدا آن را برای شما تعویض نماید. کیفیت مطلوب کفش کتانی بچگانه چراغدار یا ساده باید به نحوی باشد که با گذشت زمان زیاد نیز آسیبی نبیند. بلکه مدنظر قرار دادن کیفیت کفش، سطح انعطاف، راحتی پای کودک، سایز درست و غیره از عوامل بسیار مهم در انتخاب کفش هستند. کتونی هایی پای کودکان در آن کیپ قرار می گیرد و اجازه هیچ حرکتی به پنجه پا و انگشتان پای کودک داده نمی شود، اصلا مناسب کودکان نمی باشند. کتونی های دور دست دوز شده می تواند دوام بیشتری داشته باشد و برای بچه ها مناسب تر نیز می باشد.

در صورتی که رویه کفش منعطف باشد، کودک به راحتی می تواند پای خود را حرکت دهد و جریان خون درست نیز در پای او در گردش خواهد بود. کفش مطلوب پای کودک هیچ یک از قسمتهای پای کودک را تحت فشار قرار نمی دهد. به ویژه فشار آوردن کفش به پنجه پای کودک، از نکاتی است که باید آن را مدنظر قرار دهید و سریعا کفش کودک را تعویض کنید. زیرا آنها در سن رشد قرار دارند و سلامتی جسمی آنها بسیار مهم است. اگر فرزند شما به کفش ورزشی بچگانه چراغدار علاقه دارد، نگران نباشید، زیرا در تولید کفش چراغدار بچه گانه استاندارد، تمامی اصول رعایت شده است. کار دشواری است. اما تولیدی کتانی بچه گانه اسلامشهر این اطمینان را به شما خواهد داد” تا با خیال راحت از آنها خریداری نمایید. چراکه ممکن است شما متوجه کوچک یا بزرگی کتونی نشوید و به دلیل نا آگاهی بچه ها این اشتباه می تواند آسیب بسیاری به فرزند شما وارد نماید.