خرید + لیست قیمت و مدل های کفش راحتی و کتونی بچگانه

در کنار سبکی و راحتی کفش بچه گانه، کودک باید امکان تکان دادن انگشتان پای خود را داشته باشد. کتونی هایی پای کودکان در آن کیپ قرار می گیرد و اجازه هیچ حرکتی به پنجه پا و انگشتان پای کودک داده نمی شود، اصلا مناسب کودکان نمی باشند. یکی از اشتباهات رایج والدین، انتخاب کفشهای بزرگتر از سایز پای کودک است. قیمت بسیار پایین کفشهای بچگانه، نشان دهنده کیفیت پایین این محصول است. از این رو تحرک بسیار بالاتری نسبت به افراد بزرگسال دارند. همانگونه که میدانید سلامتی پاها یکی از نکات حائز اهمیت است. اما این مراقبت برای کودکان و خردسالان اهمیت بیشتری دارد . کودکان نیز نه تنها از این قاعده مستثنی نیستند، بلکه اهمیت انتخاب درست کفش برای آن ها دارای اهمیت بسیار بیشتری است. در صورتی که این ایده نه تنها درست نیست بلکه ممکن است آسیبهای جبرانناپذیری نیز به پای کودک وارد کند.

دلیلی که چنین والدینی برای خرید این کفش ها دارند، تغییر سایز سریع پای کودک است. کفش بزرگتر از سایز کودک ممنوع! آن دسته از پدر مادر هایی که قصد دارند. کتانی های دخترانه و پسرانه از برندهای معروف که مدل های بسیار شیکی نیز در بین آن ها وجود دارد به تازگی وارد بازار شده اند که دل هر پدر و مادری را می برد. نیاز به پاپوش دارند و اما بعد از آنکه بزرگتر شدند” و درست راه رفتن و دویدن را یاد گرفتند باید از کتانی هایی با کیفیت و استاندارد استفاده کنند. برای خرید کتانی برای بچه ها باید به سراغ یک تولیدی خوب و معتبر رفت. بهترین کفش برای بچه ها کتانی است. کتونی های دور دست دوز شده می تواند دوام بیشتری داشته باشد و برای بچه ها مناسب تر نیز می باشد.

برای کودکانی که در سن زیر 7 سالگی هستند از خریدن چندین کتونی خوداری کنید چراکه رشد اندازه پای کودک در این دوره سنی بصورت نامنظم می باشد و امکان دارد در ماه های بعد کودک دچار تغییرات اندازه ای شده باشد و دچار مشکل بشود. شایان ذکر است که کودکان زیر 3 سال هر 3 ماه یک بار به کفش جدید احتیاج دارند. عرق کردن پای کودک در کتونی امکان رشد انواع قارچ در کف پا و زیر ناخن را بیشتر می کند و سلامت پوست کودک را به خطر می اندازد. و سلامت پاهای کودکان را به خطر نیندازد و هم زیبا باشد. علاوه بر این کفش کتانی ورزشی بچگانه باید بسیار سبک راحت و انعطافپذیر باشد که کودک بتواند به راحتی داخل کفش انگشت پای خود را تکان دهد. کفش کتانی بچه گانه ای که به صورت استاندارد و با رعایت اصول کیفی تولید شده باشد، ضامن سلامتی پای کودک است.

تولیدی کتانی بچه گانه اسلامشهروتولیدی کتونی شهریار و تولید کتانی هایی مخصوص مدارس “برای تمام سنین وفصل در کانال تلگرامی میشا عرضه میکردد. سلامت پاهای فرزند خود را تضمین کنند “میتوانند با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی به راحتی از تولیدی کتانی بچه گانه اسلامشهر کتانی با کیفیت و زیبا را برای بچه های خود خریداری کنید. در قدیم بسیاری از افراد بر این فکر بودند که اگر کتونی که برای فرزند خود خریداری می کنند در سایز بزرگتری باشد می تواند در اقتصاد خانواده ایجاد صرفه جویی نماید دریغ از اینکه آسیب های وارد شده می تواند هزینه های بیشتری را در بر داشته باشد. چراکه ممکن است شما متوجه کوچک یا بزرگی کتونی نشوید و به دلیل نا آگاهی بچه ها این اشتباه می تواند آسیب بسیاری به فرزند شما وارد نماید.