جدیدترین خبرهای «زیره کفش

مثلاً یک ورزشکار تنیس تمایل به استفاده از زیره کفشی که مقاومت بالایی در برابر سایش دارد را نشان میدهد . بااین حال زیره های ABS در برابر شرایط مختلف آب و هوایی سازگاری خوبی نشان نمی دهند و در فضای باز عملکرد خوبی نخواهند داشت. بهمن ایروانی همیشه بر سازگاری محصولاتش با محیط زیست تأکید داشت و برای ارتقا و بهبود آن کوشید، اما هیچگاه نتوانست موفقیتهای پدر را تجربه کند. سارا نیز همانند پدر و پدربزرگش اعتقاد به ثبات در کیفیت محصولات تولیدی داشت. سارا معتقد است که ایدههای اصلی شرکت حاصل زحمات پدر و پدربزرگش بوده و او صرفاً توانسته آنها را عملیاتی کند. سارا ایروانی، فرزند بهمن ایروانی، از سال ۱۳۹۶ مدیر عامل شرکت اوکاباشی شد. این شرکت پس از مهاجرت خانواده ایروانی به آمریکا و به پیشنهاد بهمن ایروانی در شهری در حوالی شهر آتلانتا در ایالت جورجیا شروع به کار کرد. اوکاباشی زمانی کار خود را شروع کرد که تولید کفش آمریکا در حال برونسپاری به چین بود و سالهای اولیه شرکت با سختیها و چالشهای فراوانی همراه شد.

زیره کفش پی یو یا پلی یورتان شامل دو نوع پلی اتری و پلی استری میباشد که در مقالات دیگر مورد بحث قرار گرفته است. این زیره کمی سفت است ولی این ویژگی را دارند که نمیشکنند و سایش کمی هم دارند. زیره کفش انوع جنس های مختلفی دارد که هر کدام ویژگی هایی دارند و برای شرایط یا فصلی مناسب است. کفش هایی که دارای این نوع کف هستند عموماً توسط متخصصان شاغل مانند لوله کش، برق، مهندسین عمران، مهندسین مکانیک و غیره استفاده می شوند، زیرا دارای ویژگی هایی هستند که برای این نوع متخصصان بسیار مناسب است. شرکت اوکاباشی امروزه جایگاه بسیار خوبی در صنعت کفش آمریکا داشته است. مشتریان ابتدایی این شرکت افراد بزرگسال بوده، ولی در طی زمان با تنوع مدل، مشتریان جوان و کوچک نیز به سبد مشتریان شرکت اضافه شدند.

ولی شرکت اوکاباشی به مسیر خود ادامه داد تا نسل جدید خانواده در آن تحولات جدیدتر را آغاز کند. به پیشنهاد پسرش بهمن ایروانی در حوالی شهر آتلانتا در ایالت جورجیا «پارک صنعتی کامن ولث» کارخانجات کفش «اوکاباشی» (Okabashi) را با مشارکت شرکتهای ایتالیایی و ژاپنی که در ایران با او همکاری داشتند تأسیس کرد و کسبوکار خانوادگی مسیر جدیدی را تجربه نمود. آخرین فعالیت اقتصادی او، اقدام برای تأسیس کارخانه کفشسازی در افغانستان بود که در نهایت بیثمر باقی ماند. این شاید ساده به نظر برسد، اما یک رویکرد مثبت واقعاً منجر به اقدام مثبت شده و در نهایت منجر به تغییرات مثبت خواهد شد.

زیره لاستیک همانطور که از اسمش پیداست از مواد لاستیک تولید شده است، برای درک بهتر موضوع مواد استفاده شده در تایر ماشینها از این نوع مواد ها هستند، زیره لاستیک از نظر کیفی و شکنندگی بسیار عالی می باشد، و شکستگی در این نوع زیره دیده نمیشود، سایش یا خوردگی در لاستیک وجود ندارد مقاوم در انتقال هوای گرم و سرد می باشد، از معایب زیره لاستیک می توان از خشکی آن گفت که کمی خشک و سفت می باشد، زیره لاستیک همانند زیره ترمو سنگین می باشد، زیره لاستیک اغلب روی انواع کفش مردانه نیم بوت مردانه مورد استفاده قرار میگیرد. 22) در اثر پوشیدن کفش­های تنگ ، پا تحت فشار بوده و سیستم عصبی مختل می­شود و در نتیجه قدرت تفکر و تصمیم­گیری به حد بسیار پایینی کاهش می­یابد.