تولید زیره کفش با خاصیت آنتی باکتریالی در کشور

ایران کم اکس روغن سیلیکون زیره کفش ، را با بهترین کیفیت در اختیار شما مصرف کنندگان ، تولید کنندگان و صنعتگران عزیز قرار می دهد. در تولیدی های ایران معمولا از زیره های pu یا pvc استفاده میشود. برای تشخیص زیره pvc قیمت و انعطاف پذیری پایین میتواند کمک دهنده باشد. مقاومت آن در برابر لغزش، سوراخ شدن و برش در مقایسه با PVC بیشتر است. یکی دیگر از وظایف زیره کفش که وابسته به نوع جنس زیره و نوع طراحی آن است: ظرفیت تحمل وزن زیره در برابر وزن افراد و مقاومت زیره در برابر ساییدگی در طول زمان است که نهایتا طول عمر و ماندگاری زیره کفش را تعیین میکند. در این فوم هر سلول منفرد بوده و کاملا بسته و مهروموم شده بنابراین اجازه خروج گاز داخل آن را نمیدهد. برای نرم و سبک بودن و اصطکاک بالا،قسمت پایین زیره را TPU و بالای آن را Pu می سازند.

این زیره بیشتر در کفش های مردانه استفاده می شود به دلیلی قدرت اصطکاک پایین، می تواند هم نرم و هم سخت باشد. باز هم این کار باعث شکست زیره خواهد شد. انعطاف پذیری در دمای پایین نئوپرن ها در مقایسه با لاستیک طبیعی کمتر است که همین امر باعث کاهش استفاده از آنها در هنگام شوک یا ضربه بخصوص در هوای سرد میشود. به نسبت بقیه زیره نرمی و انعطاف پذیری کمی دارد. وقتی مواد پی وی سی با مواد پلی یورتان ترموپلاستیک (TPU) ترکیب شود، زیره ای با مقاومت سایشی و انعطاف پذیری بالا به دست می آید. این زیره ها در کفش ایمنی استفاده می شود و اصطکاک و مقاومت سایشی بالایی دارد . انعطافپذیری و مقاومت این زیرهها در برابر آب بسیار بهتر از سایر انواع است.

علت انعطافپذیری آن، عمدتا به دلیل ترکیب بخشهای سخت و نرم است. مشخصات کشسانی برجسته و خواص عالی لاستیکی طبیعی به انواع زیره کفشها اجازه می دهد تا در سرما همچنان نرم و منعطف باقی بماند. همچنین بسیار نرم و انعطافپذیر است و به راحتی خم میشود. او تاکید کرد: ظرفیت تولید این شرکت پویا ۴۰ هزار تن مواد پلیمری در سال بوده که روز به روز در حال افزایش است. پی یو یک ماده پلیمری است که از ترکیب مواد شیمیایی خاص و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. ماده آزاد کننده سیلیکون آلی در تولید کم و در اثر تخریب بسیار عالی است. این زیره سبک بوده و چگالی آن کم می باشد و به دلیل ترکیب مواد پلییول و ایزوسیات هیچ شکستی ندارد. دورو متر یک عدد برای میزان سفتی آن نمایش خواهد داد. برای خرید یک زیره کفـش مناسب، اصلاً از هزینه کردن نترسید و درصورتیکه از کیفیت آن مطمئن شدید، هزینه معقول آن را پرداخت کنید.

به هر حال با توجه به نوع نیاز خود میتوانید کفشی را انتخاب کنید که زیره مناسبی برای استفاده شما داشته باشد. حال از بین زیره پیو و زیره چرم کدامیک انتخاب مناسبتری است؟ ضمن اینکه زیره پیو نسبت به زیره چرم، قیمت پایینتری دارد اما زیره چرم با پاهای شما سازگارتر است و جذابیت بیشتری دارد. کفش با زیره چرمی، عرق پا را سریع جذب می کند و در تابستان پا را خنک نگه می دارد ولی استفاده از این کفش در زمستان به دلیل اینکه تمامی آب محیط را جذب می کند نمی توان استفاده کرد. اگر نیازمند روغن سیلیکون هستید ، ما سیلیکن ، با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهیم. روغن سیلیکون (به انگلیسی : Silicone Oil) ، که با اسامی پلی متیل سیلوکسان نیز شناخته شده است.