تولیدی کتونی های کپی جدید در اسلامشهر – قیمت خرید و فروش کفش

اگرچه در بین عموم مردم تفاوت خاصی میان کفش های ورزشی و کتونی وجود ندارد اما باید توجه داشت که پاپوش های ورزشی یا اسپرت، بر اساس استاندارد های هر رشته خاص ورزشی طراحی و تولید می شوند در حالی که پای افزار های کتونی یا اسنیکرز، فاقد این استاندار هستند و بیشتر برای فعالیت های روزمره، پیاده روی معمولی یا فعالیت های بدنی سبک مانند نرمش در فضای آزاد بکار می روند و مناسب یک ورزشکار حرفه ای در شرایط حرفه ای نمی باشند. اگرچه کیفیت کفش های کپی از پاپوش های اروجینال، پایین تر است اما برخلاف برخی تصورات غلط، کتونی های کپی لزوماً پا افزا های بی کیفیتی نمی باشند. در تمام دنیا افرادی هستند که با توجه به نیاز ها و درامد ماهیانه نمی توانند برای خرید کتونی اصل اقدام کنند و این وضعیت مختص به ایران نیست. اکثر برندهای برگ مشخصات کامل کتونی اورجینال را بر وی جعبه کفش قید می کنند، همچنین در زیر زبانه کتونی، یک بارکد وجود دارد که از طق آن می توان اصل بودن آن را متوجه شد.

بیتردید بسیاری ازهمین جوانان دوست دارن کالای اصل رو تهیه کنن و وقتی قراره در ازای خرید یک جنس هزینه بپردازن. شما به عنوان فروشنده یا مغازه دار باید در نظر داشته باشید که تشخیص این high copy ها در کفش در بسیاری از مواقع کار راحتی نیست و شما زمانی می توانید تشخیص درستی داشته باشید که اطلاعات کافی و درست از نمونه اصلی را داشته باشید. باکیفیت ترین کتونی اسپرت و جدید ترین مدل کتونی نایک ساکای به عنوان یک نمونه خوب از کتونی های کپی و باکیفیت ایرانی را در ادامه برسی می کنیم. در عوض نمونه های تقلبی یا همان به اصطلاع فیک با کیفیت پایین تری تولید شده و تشخیص اصل نبودن آنها به هیچ عنوان سخت نیست. همچنین می توانید از استعلام بارکد کفش استفاده کنید تا از اصل بودن کفش هایی که به صررت عمده خریداری می کنید اطمینان داشته باشید.

هدف از خرید کفش عمده آن است که خریدار، محصول تهیه شده را با قیمتی کمتر از آنچه به دست مصرف کننده نهایی می رسد، خریداری کند. همانطور که می دانید کفش asics یکی از محبوب ترین برندهای کفش در بین ورزشکاران و اسپرت پوشان است و شعار این برند ژاپنی روح سالم در بدن سالم است که صد البته خرید اصل از این برند گران تمام می شود. البته درسته که همین کالاهای کپی شده هم طبقه بندی داره و بعضیهاشون کیفیت به نسبت بهتری داره ولی باز هم نمیشه خیلی تشخیص داد که کدومشون های کپی هست (High copy ) و کدومش جنس بنجل و بیکیفیت.

کفشهای های کپی (High Copy) علی رغم کیفیت نسبتاً خوب و قابل قبولی که دارند جزء دسته کفشهای تقلبی و فیک قرار میگیرند. استفاده از کفشهای “های کپی” تولید ویتنام برای کسانی که نمیخواهند هزینه زیادی صرف خرید کفش کنند توصیه میشود.چرا که کیفیت قابل قبولی دارند و بسیار نزدیک به نمونه اصلی است. بنابراین اگر شما قصد خرید محصولی درجه یک را دارید قطعاً باید هزینه بیشتری را برای خرید آن متحمل شوید. کتونی کپی معمولا در چین و داخل کشور تولید میشوند که میتوان آن را درجه 2 نامید ، این کتونی ها معمولا قیمت پایین تری نسبت به کتونی های کپی دارند زیرا مواد استفاده شده بی کیفیت تر هستند و از نظر دوخت و چسب کاری نیز ضعف هایی دارند و پیشنهاد میکنیم اگر قصد ندارید هزینه زیادی برای خرید کتونی بپردازید این محصولات را انتخاب کنید . و اطلاعاتی از آن را کسب کرده باشید .همانطور که برای خرید یک گوشی همراه، از مدت ها قبل در سایت های مختلف و پاساژها و مغازه ها، تحقیق میکنید و اطلاعاتی را بدست می آورد.