تولیدی کتونی های کپی جدید در اسلامشهر – قیمت خرید و فروش کفش

در سال های اخیر و همچنین در حال حاضر با توجه به نیاز بازار و جامعه به کتانی های باکیفیت اما قیمت مناسب تولید کنندگان کفش بسیاری را در کشور به تولید کتانی کپی و توسعه این بخش از صنعت کفش وا داشته است. اما باید توجه داشته باشید که های کپی در جزئیات، کیفیت، طراحی و تولید بسیار شبیه نمونه اصلی بوده و تشخیص آن اصلا راحت نیست. شما به عنوان فروشنده یا مغازه دار باید در نظر داشته باشید که تشخیص این high copy ها در کفش در بسیاری از مواقع کار راحتی نیست و شما زمانی می توانید تشخیص درستی داشته باشید که اطلاعات کافی و درست از نمونه اصلی را داشته باشید. شما به عنوان خریدار عمده کفش باید به عمده فروشی و پخش کفش و کتونی استان تهران، تهران دسترسی داشته باشید که این در ارتباط بودن با پخش عمده کتونی ویتنام، پخش عمده کتونی اورجینال باعث بالا رفتن فروش عمده کتونی های کپی و فروش عمده کفش چینی می شود که حاشیه سود بالایی برای شما به همراه خواهد داشت.

در عوض نمونه های تقلبی یا همان به اصطلاع فیک با کیفیت پایین تری تولید شده و تشخیص اصل نبودن آنها به هیچ عنوان سخت نیست. یکی از نکات مهم در ارتباط با رونق تولید کتونی ویتنام تبلیغات گسترده این کشور در امر تولید کتونی و اطمینان دادن به مخاطبان در این مورد است که کتونی ویتنام کیفیت و کارایی کافی را دارد و هیچ تفاوتی با کتونی تولید شده در کشورهای اروپایی ندارد. کتونی های درجه یک که در ایران تولید می شوند هم اگر بتوانیم به خوبی آن ها را پیدا کنیم (با توجه عدم حضور آن ها در تبلیغات های عمومی) می توانند به خوبی و کیفیت کتانی های وارداتی باشند که در تا انتهادر مورد آن مفصل صحبت خواهیم کرد. جهت خرید عمده کتونی از چین شما بایستی برای یکبار هم شده به این کشور سفر کنید تا قیمت و مدل های آنها را رویت بفرمایید و با هزینه عوارض گمرکی در ایران محاسبات بهای تمام شده برای واردات این نوع از کفش ها را برآورد کنید.

با توجه به بالا رفتن نرخ ارز و عوارض گمرکی خصوصا برای محصولاتی که در ایران تولید می شوند بهای تمام شده هر جفت کفش چینی بسیار بالا تمام می شود. همانطور که می دانید کفش asics یکی از محبوب ترین برندهای کفش در بین ورزشکاران و اسپرت پوشان است و شعار این برند ژاپنی روح سالم در بدن سالم است که صد البته خرید اصل از این برند گران تمام می شود. کتونی خارجی مورد علاقه نسل جوانی است که همیشه دوست دارند ظاهر و استایل ویژه ایی داشته باشند، البته اگر بخواهیم بی طرف به موضوع تولیدات داخلی و خارجی بپردازیم، کفش کتانی های خارجی نسبت به تولیدات داخلی همیشه از استاندارد ها و کیفیت بالاتری برخوردار و البته گران ترهم هستند.

کفش کتانی های تولید شده در ویتنام به علت کیفیت و دوام بالایی که دارد مورد استقبال مشتریان تکی و در نتیجه خریداران عمده است. اگر دنبال کننده مطالب ما در ایران کفش باشید پیش تر در مورد کتونی های اصل و کپی ویتنام صحبت کردیم و مزایا و معایب آن را برشمردیم، شما می توانید برای مطاله بیشتر به آن مطلب مراجعه کنید. رابط بین بازار تولید کننده عمده کفش و بازار مصرف کننده عمده کفش، عمده فروشان کفش هستند که درنهایت کفش های تولیدی را در اختیار خریداران عمده قرار می دهند. بازار کفش تهران همیشه بازار تامین کننده خواسته ها و نیازهای مشتریان و خریداران عمده است زیرا اغلب جدیدترین مدل کفش کتانی ها اعم از تولیدات داخلی و خارجی در این بازار یافت می شود. درست است که باید همواره از تولیدات عمده کفش اسپرت داخلی حمایت کنیم اما محدود کردن بازار فقط به تولیدات داخلی در بلند مدت فقط باعث افزایش هزینه ها و تولیدی های داخلی نا کارآمد می شود همانطور که در حوزه های دیگر کالاهای مصرفی در ایران این اتفاق افتاده است.