تشخیص ویتنام اصل و فیک

مواد زیره و چسب های به کار رفته در کتانی ها می تواند فاسد بشود. پس از مدتی مواد به کار رفته در زیره کفش فاسد شده و کیفیت و کارایی شان را از دست می دهند. این بازارها تا حدود زیادی جای کتونی عمده گناوه و کتونی عمده درگهان را گرفته اند و سالانه مشتریان زیادی جهت خرید عمده به این بازارها رجوع می کنند. در حال حاضر کفش کتونی عمده بانه و درگهان هم بسیاری از محصولات خود را از ایران و تولیدی هایی که قادر به تولید کفش های کپی و مشابه اورجینال هستند محصولات خود را تهیه کرده و به جای کفش وارداتی بفروش می رسانند.

به عنوان مثال کتانی های اسپرت تولید شده در ایران کارتن ۱۰ یا ۱۲ جفتی هستند و داخل هر کارتن تک رنگ می باشند اما کتونی های خارجی اورجینال و کپی شده چینی معمولا ۲۴ جفتی هستند که اغلب در ۴ رنگ عرضه می شوند. به عنوان مثال سایز 11 آمریکایی معادل 45 اروپایی است. این کتانی ها مشابه کتانی های خارجی اما با کیفیت و قیمت پایین تر تولید و با توجه به قدرت خرید مردم در داخل بسیار استقبال می شوند. حالا که چند تا نکته مهم را در مورد صنعت کفش و کتانی ویتنام را مورد توجه قرار دادیم، نکاتی را هم در مورد خرید کتونی هایی که در پشت زبانه ها ساخت ویتنام خورده است بدانیم که برای هر کسی که به تازگی می خواهد وارد خرید و فروش کتونی اسپرت بشود دانستن آن ها الزامی می باشد و برای افرادی هم که قدیمی تر هستند احتمالا بسیار عادی و معمول باشد.

اگر فروشنده قیمت پایینی برای کفش ارائه کرد در اصل بودن آن شک کنید. کفش های ساخته شده در ویتنام هیچ تفاوتی با کفش های اصل ندارند چرا که مواد اولیه این کفش ها تحت نظر شرکت تولید کننده اصلی وارد ویتنام می شود و تنها به دلیل ارزان بودن نیروی کار و زمین در این کشور برند های مختلف تمایل دارند تا برای عرضه محصولات به آسیا و کشورهای خاورمیانه، محصولات خود را در ویتنام تولید کنند. برای خرید کتونی ویتنام در بازار باید توجه داشته باشید که کتونی اصل هیچ گاه قیمتی پایین تر ازحد معمول ندارد. برای خرید عمده کتونی استوک می توانید به میدان رازی یا همان میدان گمرک تهران مراجعه فرمایید و همچنین در بازار بزرگ تهران نیز میتوانید رویت بفرمایید اما بازار گمرک بورس تر است. عموما کفی به کار رفته در این کفش ها صاف است و منافذی برای انجام درست تهویه هوا ندارد به همین دلیل پا داخل کفش به سرعت بو می گیرد و دچار قارچ می شود و با استفاده ی مداوم پادرد و کمردرد را برای شما بوجود می آورد.

در حال حاضر با توجه به گسترش جمعیت در جهان خصوصا در آسیا، کشورهای آسیایی بازار خوبی برای فروش محصولات برای اغلب برند ها و شرکت ها هستند. کتونی های درجه یک که در ایران تولید می شوند هم اگر بتوانیم به خوبی آن ها را پیدا کنیم (با توجه عدم حضور آن ها در تبلیغات های عمومی) می توانند به خوبی و کیفیت کتانی های وارداتی باشند که در تا انتهادر مورد آن مفصل صحبت خواهیم کرد. در حال حاضر اغلب کتونی هایی که در ایران تولید و عرضه می شوند نیز در پشت زبانه کتونی نام ویتنام را حک می کنند؛ چرا که خوش نام بودن کفش های تولیدی ویتنام در بازار ایران ثابت شده است و افراد با انجام این کار به نوعی فروش خوب کفش شان در بازار را تضمین می کنند. توجه داشته باشید که صرفا تولید کتونی در ویتنام تضمین کننده سلامت کتونی نیست و با توجه به مواردی که اشاره کردیم ممکن است نام ویتنام به دروغ بر پشت زبانه کفش حک شده باشد.