با انواع مختلف زیره کفش و خصوصیات آنها آشنا شوید! – مجله کادای

مواد موجود در این زیره بسیار نرم بوده و بهراحتی میتوانید ساعات طولانی پیادهروی کنید. حفظ تعادل بدن: زیره کفـش مناسب، به شما کمک میکند که تعادل شما هنگام راه رفتن و ایستادن حفظ شود و بهراحتی به مدت طولانی راه بروید. علاوه بر این، شما میتوانید از تیم مجرب و حرفهای اکیب برای مشورت نیز کمک بخواهید و بهترین زیره کفـش متناسب به خود را انتخاب کنید. بهتر است زیرهای را برای کفش خود انتخاب کنید که بهترین تأثیر را بر سلامتی شما بگذارد و آسیب ناشی از آن به کمترین حد ممکن برسد. زیره ها انواع مختلفی دارند که رایجترین زیره در ایران زیره کفش پی یو است که مخفف پلی یورتان میباشد.

ABS مخفف عبارت Acrylonitrile Butadiene Styrene است و فروش کفش های دارای زیره ABS به دلیل ویژگی های جالب و مهیج آن رو به افزایش است. زیره کفش را می توان یکی از عوامل اساسی دانست که باید در خرید کفش بدان توجه داشت ما در این مقاله سعی داریم شما را با انواع زیره کفش آشنا کنیم و ویژگی های ساختاری هر کدام را برشماریم. تی پی یو (TPU) ترموپلاستیک الاستومری بر پایه پلی یورتان می باشد، تی پی یو (TPU) کاملاً شفاف است و از خواص مهم تی پی یو (TPU) می توان به خاصیت الاستیکی عالی آن اشاره کرد. یک کفی کفش مناسب و باکیفیت، از متریال اصل ساخته شده است که باعث میشود پای شما هنگام پیادهروی بوی بد نگیرد.

بهخصوص که اگر در شغل خود مجبور به راه رفتنهای طولانی هستید یا دوست دارید با دوستان خود به پیادهروی بپردازید، تأثیر زیره کفش بیشازپیش میشود. تناسب وزن: اگر زیره کفـش شما مناسب باشد، میتوانید مدت بیشتری پیادهروی کنید و درنتیجه، تناسباندام شما حفظ خواهد شد. اگر زیره کفش شما مناسب و استاندارد باشد، سلامتی پا و کمر شما تضمین خواهد شد و هرگز نگران این موضوع نخواهید بود. در ادامه، مهمترین تأثیرات کفش بر سلامتی را مشاهده میکنید. شاید تا اینجا متوجه تأثیر فراوان زیره بر سلامتی خود شده باشید. زیره کفـش تأثیر فراوانی بر قلب شما دارد. توجه داشته باشید که سلامتی پا، در سلامتی کل اعضای بدن شما تأثیر بسزایی دارد.

تمام زیرههایی که شما در اکیب مشاهده میکنید، از بهترین و باکیفیتترین مواد ساخته شدهاند و شما میتوانید مطمئن باشید که سلامتی شما تضمین خواهد شد. سلامتی قلب: همانطور که گفتیم، پا بهعنوان قلب دوم انسان نیز شناخته میشود. نکته دیگر آن، داشتن عایق حرارتی است که موجب میشود حرارت زمین، به پا منتقل نشود. در صورتی که قصد خرید کفشی را دارید که مقاومت بسیار زیادی در مقابل لغزش و سایش داشته باشد باید کفشهایی را بخرید که از زیرهی termo در ساخت آنها استفاده شده است. یک زیره کـفش قابلقبول باید در عین زیبایی، کاملاً نرم و سبک باشد تا هنگام راه رفتن شما را خسته نکرده و به پای شما آسیب نرساند.