انواع مختلف زیره کفش و ویژگی های آنها : نیازکو نماد اصیل کفش تبریز

مزیت اصلی EVA در مقایسه با سایر مواد ضعیف در برابر ضربه سبک بودن آن است. همچنین در مقایسه با مدل های قابل مقایسه ازPU ارزان تر می شود. این ترکیب در رنگ های متنوع تولید می شود. ورق های اکسترود با سختی ها و رنگ های مختلف می تواند با شعله به ضخامت مطلوب لمینه شده و به شکل مشخص برش داده شود. ما در این مقاله سعی داریم شما را با یکی از مهم ترین بخش ها و ساختار های کفش آشنا کنیم که می تواند تاثیر زیادی در خرید کفش شما داشته باشد. برای خرید کفش با زیره لاستیکی از لینک زیر استفاده کنید. 7.به سطح راحتی خود اعتماد کنید از اندازه کفش گرفته تا موارد دیگر.اندازه ها بین تولید کنندگان متفاوت است.

سعی کنید روی سطوح سخت و همچنین فرش راه بروید تا ببینید راحتی کفش روی هر دو وجود دارد. زیره انواع مختلفی دارد که کاربرد آنها متفاوت است و دانستن این تفاوت ها به شما کمک میکند تا در انتخاب کفش مناسب خود دقت کنید تا در طی استفاده در مدتی کوتاه زیره کفشتان ترک نخورد یا نشکند. البته این فقط شامل کفش نمیشود، در انواع کتانیها، کفشهای ورزشی، دمپایی، کفشهای راحتی، پوتین و چکمه کاربرد دارد. سبک میباشد، معمولان در ساخت دمپایی و صندل و کفشهای ارزان قیمت استفاده میشود. این کوپلیمر دارای بسیاری از خواص مطلوب مانند کشش، شفافیت، مقاومت در برابر روغن و سایش است. نکته ی قابل توجه در مورد لاستیک در زیره های کفش شما مقاومت بسیار بالا در برابر سایش و همین طور ثبات چگالی آن است. به همین دلیل است که یکی ازمهم ترین قسمت های تشکیل دهنده کفش زیره ی آن است.

زیره هر کفش تاثیر زیادی در کیفیت و راحتی آن کفش دارد بنابراین برای خرید یک کفش خوب باید با خصوصیات و کاربرد انواع زیره کفش آشنا باشید. خرید کفش هایی که به اندازه نیم سایز بزرگتر هستند – نه کفش های خیلی بزرگتر – لزوماً مشکلی را حل نمی کند. زیره های پی یو به دلیل چگالی پایین خیلی سبک هستند و مقاومت بالایی دارند. قیمت زیره تی پی یو… زیره های تی پی یو جنس خوبی دارند که در کفش های ایمن از آنها استفاده می شود و از مواد لاستیکی و به ظرافت و زیبایی ساخته شده اند. کفشهای مخصوص که برای استفاده در مکانها و مشاغل خاص تولید میشوند مانند کفش های ایمنی، میبایست حداکثر محافظت را از پای کارگران داشته باشند.  ضخامت متنوع و ابعاد مختلف: این خصوصیت ورق فوم زیره کفش، جهت تولید کفشهای متنوع لازم است. این زیره در ساخت کفشهای ایمنی کاربرد دارد و مقاومت زیادی در برابر شکستن از خود نشان میدهد.

پی وی سی کاربرد های زیادی دارد( مثلا در لوله های آب). علت و اهمیت خط کشی این است که: کفش های که بواسطه این دستگاه تولید شده است استحکام بیشتری دارد زیرا تمام سطحی که قرار است به زیره متصل شود برای چسب زنی علامت گذاری شده و ازقلم نمی افتد. یک جفت معادل یک لنگه کفش حرارت زمین به پا انتقال داده نمی شود. زیره EVA کم ترین در بین سایر زیره ها حرارت زمین به پا انتقال داده نمی شود. همچنین این زیره ها روی زمین سر نمی خورند وعایق رطوبت هستند. همچنین زیره لاستیکی در انعطاف پذیری و رطوبت کیفیت قابل توجهی دارد. این زیرهها انعطاف بالایی دارند و در هوای سرد مانند عایق حرارتی عمل میکنند.