انواع مختلف زیره کفش و ویژگی های آنها : نیازکو نماد اصیل کفش تبریز

این زیرهها در برابر مواد شیمیایی و جریان الکتریکی نیز مقاوم است. زیره پی یو سبک تر، راحت تر، قابل انعطاف تر و در برابر سایش مقاوم تر بوده و دوام آنها بیشتر است. •نوع مواد به کار رفته در تولید زیره پی یو نرم، سبک و انعطاف پذیر است. همچنین تولید انواع فوم های سخت، فوم انعطاف پذیر، چسب و فوم های پوششی را در برگرفته است. این نوع فوم مقاومت خوبی در برابر فشرده شدن دارد. اتیلن وینیل استات(EVA) کوپلیمر جامد اتیلن و وینیل استات است و به شکل یک فوم سلول-بسته تشکیل میدهد. در شکل زیر تصویر زیره pvc را مشاهده میکنید.

پس دیگر نیازی نیست نگران تغییر شکل این کفش باشید. اگر قصد خریدن یک کفش خوب و با کیفیت را دارید باید دربارهی خصوصیات زیره کفش و انواع آن آگاهی داشته باشید. هر کفش خوب دارای ویژگی هایی است که آن را از بقیه متمایز می کند. داشتن زیره خوب و با کیفیت، جنس رویه کفش، راحتی و سبکی کفش از موارد مهمی است که باید در زمان انتخاب یک کفش مناسب حتما در نظر داشت. مشخصات زیره PU: چگالی پایینی دارد که باعث سبکی کفش می شود. این ویژگیها باعث میشوند تا زیرههای PU گزینهای عالی برای خرید شما باشند.

دقیق تر که اجزای کفش را مورد توجه قرار دهیم، خواهیم فهمید تفاوت زیادی میان یک کفش با کیفیت و مرغوب با کفش نامناسب با کیفیت پایین وجود دارد و همین تفاوت باعث می شود تا پای شما درون یک کفش احساس راحتی کند و بتوانید به راحتی با آن فعالیت کنید و با پوشیدن یک کفش با کیفیت پایین پای شما دچار خستگی زودهنگام و تاول خواهد شد. نوع قالب گیری زیره بستگی به کیفیت آن دارد که باید با کارخانه تولید زیره در این خصوص صحبت کرد. در حال حاضر اکیب با تکیه بر دانش روز، تجربه دیرین و بهره گیری از تکنولوژی های نوین و ماشین آلات پیشرفته تلاش دارد تا کامل ترین و با کیفیت ترین محصولات زیره کفش پلی اورتان را در صنعت کفش ارائه نموده تا شاهد شکوفایی صنعت کفش کشور عزیزمان ایران در سایه فعالیت خود باشد.

سایش بسیار کم دارد. زیره های EVA: این زیره ها بسیار سبک هستند. جنس چرم برای تولید انواع کفشهای مردانه و زنانه، برای استفاده در فصول گرم سال بسیار مناسب هستند. در تولید بسیاری از کفش های ایمنی، از زیره هایی از نوع پلی یورتان استفاده می شود. •زیره پی یو دارای عایق حرارتی است از این رو اجازه نمی دهد تا حرارت به پا منتقل شود به همین دلیل برای تولید کفش های ایمن از این زیره بهره می برند. در درجه حرارت پایین مقاومت کمتری نسبت به لاستیک طبیعی دارد. لاستیک کلروپرن (Chloroprene Rubber -CR): نئوپرنها یک خانواده بزرگ از لاستیک ها هستند و نسبت به لاستیک های طبیعی مقاومت بهتری در برابر آتش، اکسیداسیون و روغنها دارند. شاید در حین خرید کفش چه اینترنتی و چه حضوری در مشخصات محصول با کلمه Rubber روبهرو شوید. زیره پلی یورتان ترموپلاستیک (TPU): پلی (کاپرولاکتون)، پلی یورتان پایه پلی استر و دی اتیل بوتان منجر به تولید الاستومرهای قالب تزریقی با مقاومت سایشی برتر میشوند.