انواع زیره کفش و ویژگی های آن – بلاگ استوریاب

یکی از ویژگیهای محمدرحیم ایروانی، نوآوریهای او در گسترش کسبوکار کفش ملی بوده است. برای محمدرحیم ایروانی، تمامی پرسنل یک خانواده واحد بودند و او همواره همانند پدری دلسوز برای رشد و تعالی این خانواده زحمت میکشید. این نوع زیره می تواند به روش تزریق قالبی و اکستروژن تولید شود. او کلاسهای سوادآموزی مختلفی را در شرکت خود برگزار کرد و کارگرهای نخبه خود را به خارج از کشور برای تحصیل و آموزش میفرستاد تا مابقی نیز به تحصیل و آموزش تشویق شوند. او همواره آموزش را محور اصلی توسعه خود و شرکتش قرار میداد و با آموزش کارمندان و تحقیقات دقیق بازار توانست به سرعت در داخل و خارج ایران کفش ملی را توسعه دهد. برای مثال «فورمن» یا سرکارگران ۴۰ نفر از کارگران برتر را به مدیریت معرفی کرده و از بین آنها ۷ نفر برای مطالعه در رشتههای مرتبط به خود به مدت ۶ ماه به خارج اعزام شده و مشغول مطالعه میشدند.

در کل ویژگی بارز زیره چرمی(زیره میکرولایت) راحتی طولانی مدت و استهلاک آن است. انتخاب کفش در وهله اول باید بر اساس نوع استفاده­ای که از آن می­شود، صورت گیرد و کفش استاندارد کفشی است که سه مشخصه بارز داشته باشد: جنس خوب، پاشنه استاندارد و قالب و پنجه استاندارد. تفاوت اصلی بین TPU و PU این است که TPU فاقد پیوند عرضی است در حالیکه PU می تواند بر اساس نوع پلیولهای استفاده شده دارای پیوند عرضی باشد. تست سایش Taber Type Abrasion Tester Model: HI-1412-D کاربرد: از این دستگاه برای تعیین مقاومت سایشی لاستیک ها و همچنین زیره کفش ها استفاده می شود. مجموعه آموزشی کفش ملی برای آموزش بهتر با «سازمان مدیریت صنعتی» نیز در ارتباط بود و گروههای مختلفی برای تحصیل بین آنها در حال رفتوآمد بودند.

مدیریت شرکت تولیدی زیره کفش آرکان از سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و پس از بکارگیری تجارب لازم و با یاری ایزد منان و پشتکار روز افزون شرکت تولیدی زیره کفش آرکان را بنیان نهاد . فروشگاه لوکس گلامور نیز در بخش کفش مردانه خود از انواع زیره ها استفاده کرده است تا جوابگوی نیاز ها و سلایق مختلف شما عزیزان باشد امیدواریم با توجه اطلاعات ارائه شده در این مقاله کفش متناسب با تیپ و شغل خود ار انتخاب نمایید و ما را از نظرات خود بهره مند کنید. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع زیره کفش ایمنی و ویژگی آنها آشنا کنیم تا به هنگام خرید کفش ایمنی خریدی مطمئن را از فروشندگان سایت راندنو تجربه کنید. این تحقیقات دقیق موجب رشد بسیار بالای شرکت در تولید انواع کفش شد. او عاشق کار کردن در این خانواده بزرگ بود و همین عامل باعث به وجود آمدن اصطلاح «خانواده بزرگ کفش ملی» در کارخانه شد.

نتیجه تمامی این فعالیتهای آموزشی منجر به انتشار تحقیقات و تألیف و ترجمه مطالب مختلف در زمینههای مختلف کفش شد و باعث ارتقای علمی این صنعت همزمان با پیشرفت دیگر آن شد. پس از انتقال کامل به شهرک صنعتی جدید، این تحقیقات به صورت تخصصی دنبال شد و توانست به رکن دیگری برای موفقیت کفش ملی تبدیل شود. این زیره ذاتا سخت است و با اضافه کردن برخی مواد می توان آن را نرم کرد. همچنین برای مکانیزه کردن سیستم بازاریابی آن موقع شرکت «نگارستان» برای عملیات فروش به صورت مستقل تأسیس کرد. یکی از مشکلات آن موقع بازار عرضه و توزیع منظم بود، ایروانی برای حل این مشکل به فکر افتتاح فروشگاههایی برای توزیع مستقیم محصولات در سرتاسر کشور افتاد و تا سال ۱۳۵۵ توانست ۲۵۷ مغازه (بعد تا ۴۰۰ مغازه) در سرتاسر ایران خریداری و افتتاح کند که ۸۷ شعبه آن در تهران بود. هوشمندی و دلیل پیشرفت ایروانی نیازسنجی به موقع بازار بود و رشد شرکت «کفش ملی» نیز به همین دلیل اتفاق افتاد.