انواع زیره کفش را بیشتر بشناسیم ویژگی های انواع زیره کفشها

فوم مشبک تقریبا اسکلتی به نظر میرسد و هوا و آب به راحتی در داخل آن جریان پیدا میکند. فوم مشبک بازترین نوع فوم است. فوم حافظه دار (Memory Foam) نوعی پلی اورتان است که از ترکیب با چند ماده شیمیایی بدست میآید و چگالی و ویسکوزیته (چسبندگی) بیشتری دارد. برای مثال اگر از یک فوم با تراکم پایین استفاده کنید بعد از چند روز له و صاف میشود. برای ساخت کفشهای ورزشی از انواع مختلف فوم استفاده میشود. این روزها انواع مختلفی از کفی های خارجی وجود دارد که همه آنها دارای تعدادی ویژگی منحصر به فرد هستند که در شرایط مختلف به شما کمک می کند.

در نظر داشته باشید این فوم برای همه جا مناسب نیست مثلا اگر در چکمه و بوت استفاده شده باشد در سرما انعطاف خود را از دست میدهد و سفت میشود. از این فوم در زبانه و یقه کفش استفاده میشود. دو طراح کفش آمریکایی موفق شدند با استفاده از بادکنک های دور ریخته شده مهمانی ها نوعی زیره کفش تولید کردند. تی آر پی مخفف ترموپلاستیک الاستومر می باشد این ماده در سال ۱۹۷۵ تولید شده است بعد از آن به عنوان ماده مفیدی در ترکیبات مختلف استفاده میشود این ماده ترکیبی از پلاستیک ها می باشد که در هوا گرم نرم شده اند. بطور مثال فوم EVA با تراکم 25”C” برای لایه گذاری در رویه مشکلی ایجاد نمیکند ولی برای استفاده در زیره میانی بسیار نرم است. این دو طراح کفش تلاش کرده اند تا با استفاده از مواد دوریختی در تولید زیره کفش، نگاه مردم به زباله و مواد دورریختی را تغییر دهند و ثابت کنند که زباله های بازیافتی به اندازه مواد جدید قابلیت استفاده در صنعت را دارند.

با تولید زیرههای متنوع، میتوان این اختیار را به تولیدکنندگان کفش داد که طرحهای گوناگون ایجاد کنند. در کفش های دست دوز معمولا از این زیره ها استفاده می کنند. این فوم اغلب برای ایجاد مسیر تهویه هوا در کفش مورد استفاده قرار میگیرد. پلیمر پی وی سی بسیار سخت است اما وقتی که برای زیره کفش مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از افزودنی هایی نرم می شود. شما می توانید برای تهیه وسایل مورد نیاز خود به وب سایت این فروشگاه مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

به گزارش قدس آنلاین، ماموران گمرک در بازرسی از بسته های پستی با رصد اطلاعات به محموله کفش بچه گانه مشکوک و در بازرسی های بیشتر به کمک دستگاه های کنترلی متوجه جاسازی اشیای مشکوک در داخل زیره کفش شدند. آنها هدف خود از ساخت چنین زیره هایی را ساخت کفش های سبک، راحت و در عین حال متنوع و زیبا عنوان کرده اند. این ویژگی ها بهترین مزیت برای بازار کفش با تنوع طراحی ها بالا و مشتریانی که ترجیح می دهند کفش هایی با سبک و مواد جدیدی را برای باقی ماندن در رقابت مد ها داشته باشند.