آشنایی با انواع زیره کفش – PVC , EVA ,TERMO, P.U چرمینه

ماده آزاد کننده سیلیکون آلی در تولید کم و در اثر تخریب بسیار عالی است. این روش ، یک ماده آزاد کننده سیلیکون آلی برای زیره کفش های پلی اورتان است. زیره NBR مقاومت بالایی در برابر مواد معدنی و روغن های گیاهی دارد اما مقاومت پایینی در برابر حلالهای اکسیژنه مانند استون، متیل اتیل کتون و دیگر کتونها دارد. با وجود آنکه مقاومت کشسانی در دمای بالای پایین تری نسبت به لاستیکی طبیعی دارند اما طول عمری بالاتری داشته و با قرار گرفتن در معرض گرما نرم نمی شوند. همچنین فوم کفش تولید شده با پلی ال های پلی استری دوام کمتری داشته و حساسیت کمتری نسبت به باکتری ها و قارچ ها دارند. چون کفش ها با مصارف مختلفی وجود دارد از جمله کفش های ایمنی، کفش ورزشی، کفش کوه نوردی و …

در کفش ایمنی نیز از این زیره ها استفاده می شود. ایران کم اکس روغن سیلیکون زیره کفش ، را با بهترین کیفیت در اختیار شما مصرف کنندگان ، تولید کنندگان و صنعتگران عزیز قرار می دهد. اگر نیازمند روغن سیلیکون هستید ، ما سیلیکن ، با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهیم. زمانی که صحبت از مشاغلی می شود که شما را تا چندین ساعت مجبور به سر پا ایستادن می کند بهترین نوع کفش برای این مشاغل می تواند زیره پلی اورتان باشد. زیره BPU به ظاهر ضخامت کمی دارد اما این واقعیت ندارد و جزو ضخیم ترین زیره های کفش محسوب می شود که مقاومت بالایی در برابر آب و هوا دارد . اشکالی که در لایه های میانی EVA وجود دارد این است که به مرور زمان حباب های حاوی هوا در اثر فشار هوای خود را ازدست داده و دیگر زیره کفش حالت بالشتکی ندارد.

فقط کافی است تلفن را بردارید ، خرید آن را به ما بسپارید ، ما این ماده را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهیم داد. در کمترین زمان ممکن پاسخگو خواهم بود. زیرا که ممکن است در هنگام خرید فروشنده از آن کفش تعریف های زیادی کرده باشد. زیره های چرمی بیشتر به دلیل داشتن جذابیت ظاهری بسیار بالاتر خریداری و استفاده می شوند. کفش با زیره چرمی، عرق پا را سریع جذب می کند و در تابستان پا را خنک نگه می دارد ولی استفاده از این کفش در زمستان به دلیل اینکه تمامی آب محیط را جذب می کند نمی توان استفاده کرد. پلی یورتان به زیره هایی گفته می شود که با ترکیب دو ماده پلی ال و ایزوسیانات که موادی بسیار نرم هستند، تولید می شوند.

زیره کفش از مهم ترین قسمت های کفش و کتونی است .مرغوب بودن و کیفیت زیره تاثیر مستقیم بر طول عمر کفش دارد.زیره نامرغوب به سرعت پاره و شکسته می شود.در صورتی که زیره کفش از بین برود در واقع کفش دیگر ارزشی ندارد و باید دور انداخته شود.نرم و راحت بودن زیره در هنگام پوشیدن کفش ،از نشانه هایی هست که مشتری می تواند زیره با کیفیت را تشخیص دهد. گاهی اوقات متوجه می شوید که زیره کفش تان شکسته و باز شده و از این موضوع ناراحت می شوید. برای انجام امولسیون از یک ماشین امولسیون با برش بالا استفاده می شود و سپس ماده آزاد کننده سیلیکون آلی برای زیره کفش پلی اورتان بدست می آید. عامل آزاد ساز سیلیکون آلی دارای خصوصیات زیر هستند. جهت اطلاع از قیمت ، خرید و فروش سیلیکون زیره کفش تماس حاصل بفرمایید. زیره کفش ای وی ای کاربرد وسیعی در صنعت کفش دارد به جرات می توان گفت 60 درصد کفش ها از این نوع زیره ساخته می شوند .