آشنایی با انواع زیره کفش – کفش ونیز

همچنین در مقایسه با مدل های قابل مقایسه ازPU ارزان تر می شود. ABS مخفف عبارت Acrylonitrile Butadiene Styrene است و فروش کفش های دارای زیره ABS به دلیل ویژگی های جالب و مهیج آن رو به افزایش است. زیره کفش ABS یکی از جدیدترین زیره های تولید شده است که در واقع می توان آن را به عنوان آخرین بچه از خانواده زیره های کفش نامید. در فروشگاه اینترنتی ما کفش های متنوع با زیره ABS موجود می باشد.برای خرید کفش با زیره ABS از لینک زیر استفاده کنید. کفش های متنوع زیادی با زیره کفش PVC در بازار هست که شما می توانید مدل کفش موردنظر خود را در سبک های گسترده ای خریداری کنید.

زیره های چرمی گاو یا گاومیش از نوع های پرکارد برای زیره های چرمی هستند. زیره کفش پی یو یا پلی یورتان شامل دو نوع پلی اتری و پلی استری میباشد . اگر زیر کفش علامت RB زده شده باشد به این معنی است که زیره ی آن از مواد لاستیکی بازیافت شده یا فوق طبیعی و با استفاده از قالب پرس داغ ساخته می شود. زیره کفش ابری عایق حرارتی بالایی دارد و از قدرت اصطکاک کمی برخوردار است. قدرت اصطکاک این زیرهها بالا بوده و جز در موراد خاص مانند تماس با بنزین، امکان لیز خوردن ندارد. و عمدتاً برای مکانهایی که نیازمند مقاومت بالا زیره کفش در برابر نفت و محلول های نفتی میباشد استفاده میشود. زیره های ترمو مقاومت بسیار بالایی در برابر لغزش و سایش دارند.

از محافظت بسیار خوبی در برابر لغزش برخوردار است. این زیرهها بسیار منعطف هستند و در عین حال استحکام بالایی نیز دارند که همین، این زیرهها را برای کفشهای کوهنوردی مناسب کرده است. از این زیره برای کفشهای کوه نوردی و ورزشی به طور وسیع و زیاد استفاده میشود. بااینکه این زیره سطح اصطکاک بالایی دارد و ضربات وارده به پا را به خوبی جذب می کند اما زیاد برای محیط کار کفش راحتی نیست. زیره پیویسی برای کار در محیطهای در معرض حلالهای آلدئیدها و کتون ها مناسب نیست. بنابراین زیره کفش ABS برای افرادی که در محیط های خیلی گرم فعالیت می کنند مناسب نیست.

کفش های با زیره EVA به راحتی با دست قابل تا شدن است و شما می توانید با فشار کمی کفش را خم کنید. در این شرایط می توانید از زیره پی یو به جای زیره چرم استفاده کنید که هم ارزان تر است و هم سازگاری بیشتری با پایتان دارد. همچنین تزریق مستقیم زیره پلی یورتانی کفش همراه با بخش فوقانی ساختار کفش، موجب افزایش کیفیت نهایی محصول تولید شده و هیزنه های پایین تر تولید آن می گردد. زیره کفش BPU یک نوع جدیدتر و پیشرفته تر از مواد پلی اورتان است. این نوع زیره را می توان یک شکل جدیدتر و بهتر از مواد پلی اورتان دانست.