آشنایی با انواع زیره کفش و کاربردهای ان در صنعت تولید کفش

بیشتر در ساخت کفش های ارزان قیمت و دمپایی ها مورد استفاده قرار میگیرد. برای مثال نوعی که برای کفش های مجلسی فوق العاده هستند، برای کفش کار کاملا نامناسب هستند. کفی های قالب زده، نوعی کفی بیرونی هستند که مخصوص کار سنگین و پوتین کوهنوردی و پوتین های کار ساخته شده اند. این برای کالاهای ورق و قالب گیری عمومی بسیار کاربردی هست. نکته مثبت در مورد این کفی ها این است که در محدوده بسیار مقرون به صرفه عرضه می شود و یکی از ارزان ترین کفپوش های تاریخ است. از نظر انعطاف پذیری خیلی مهم است که کف کفش مناسب قوس پاهای شما باشد، زیرا اگر اینگونه نباشد به تدریج دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساقتان احساس می کنید. شما روی کفش های خود حساب می کنید تا بدون استثنا و بدون بهانه شما را به مقاصد مختلف برسانند . از زمین های گل آلود تا سطوح لغزنده ، ثبات ، ایمنی و راحتی لازم برای کاهش خستگی و حداکثر کنترل برای شما فراهم می کند.

البته از معیاب انواع زره کفش نگذریم. برای خرید کفش با زیره لاستیکی از لینک زیر استفاده کنید. یکی از مهمترین قسمتهای تشکیل دهنده کفش کوهنوردی، زیره کفش است. زیره PVC مشتری زیادی هم بخاطر مقرون به صرفه بودن دارد و از این آزمون سربلند بیرون آمده و افراد زیادی خواهان آن هستند. کفش یکی از جمله محصولاتی که انواع مختلفی دارد و هنگام خرید ما را گیج می کند. 💰 قیمت این محصولات به صورت هفتگی به روز می شود، برای اطلاع از قیمت روز هر محصول و خرید آن بر روی دکمه زیر هر محصول کلیک کنید. کفشهای چرم طبیعی با زیرههای استاندارد از بهترینها هستند که هیچ وقت از خرید آنها پشیمان نمیشوید. اگر بیشتر وقت خود را خارج از خانه و در محیط طبیعی میگذرانید، باید کفشی داشته باشید که دارای زیرهای از جنس BPU باشد.

از صخره های سنگی تا زمین های تنیس ، پایداری ، کنترل و حرکت 360 درجه را از طریق فن آوری پیشرفته و شتاب سریع فراهم می کند. میشلن کفی هایی نیز مناسب برای زمستان ، مناطق صخره ای ، پیست های اتومبیلرانی ، مسیرهای کوهستانی ناهموار ، رینگ های بوکس ، آشپزخانه های آتشین ، قله ها ، ارتفاعات ساخته است . با میشلن راه بروید ، بدوید ، سوار شوید ، بالا بروید. میشلن تا به امروز اثبات کرده که همیشه مرزهای تکنولوژی را جا به جا کرده است . زیره تی پی یو دارای تکنولوژی بالاتری نسبت به زیره پیو دارد، زیره تی پی یو ترکیبی از موادهای استفاده شده در پی یو و مواد ترمو می باشد، وزن زیره تی پی یو بسیار سبک حتی سبکتر از زیره پی یو می باشد، می توان وزن معادل بین 190 تا 390 کیلو گرم را برای هر جفت تخمین زد، امکان شکستگی در تی پی یو بسیار پایین می باشد، انعطاف پذیری تی پی یو به دلیل استفاده از مواد ترمو در آن پایین می باشد، اما مزیت مواد ترمو باعث افزایش کیفی آن میشود.

TPU را می توان با فرآیندهای متعددی رنگ آمیزی کرد. طبق تحقیقاتی که از کاربران داشتهایم در زمان بعد از ظهر و نزدیک غروب می توان با خیال راحت کفش پیاده روی خرید زیرا در این ساعات پاها در سایز واقعی شان می باشند. اما خب از ظاهر هم نمی شود چشم پوشی کرد زیرا وجود یک کفش ورزشی زیبا در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد. بهترین کفش پیاده روی حرفه ای زنانه 2022 ؛ انتخاب یک کفش مناسب که هم ظاهر خوبی داشته و هم برای پیاده روی طولانی مناسب باشد واقعا کار سختی است. ☑️ در این مقاله بهترین کفش های زنانه برای پیاده روی را بررسی کردیم، اگر این محصولات مورد توجه شما قرار گرفته است حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اگر دنبال کفشی هستید که در برابر لغزش و سایش به شدت مقاوم باشد حتما کفشهایی را انتخاب کنید که با زیره ترمو ساخته شدهاند.