آشنایی با انواع جنس زیره کفش و ویژگیهای آنها – آوان مد

لاستیک طبیعی در مقابل مواد شیمیایی مقاومت زیادی دارد. به دلیل نرمی زیاد، در وزنهای سنگین امکان له شدن وجود دارد. سنگین بودن آن در کنار قابلیهای دیگری که دارد، مظرح نیست و برخی افراد ترجیح میدهند از کفشها با زیره لاستیکی استفاده کنند. تبعا زیره کفشی که با چرم طبیعی تولید شده باشد سنگین خواهد بود ولی ما با فشرده سازی این چرم وزن زیره را به حداقل می رسانیم و از مزایای مهم زیره چرم میتوان به زیبایی منحصر به فرد اشاره کرد. کوچک و لاغر شدن عضلات و تاندون­ها در کودکان نیز می­تواند از عوارض ناشی از کفش نامناسب باشد. زنان 10 برابر مردان بیشتر از درد پا شکایت دارند و دلیل آن نیز پوشیدن کفش­هایی با پاشنه بسیار بلند با پنجه تیز است که به انگشتان پا فشار می­آورند.

زیرههای ترمو یکی از رایجترین زیرههایی است که هم به صورت مستقل و هم به صورت ترکیبی در تهیه کفشها استفاده میشود. زیره پلاستیک: پی وی سی (PVC) مهم ترین ماده تولید زیره کفش به صورت سنتزی است. با آغاز فصل تابستان و گرم­تر شدن هوا کفش­های موسوم به کفش­های تابستانی یا صندل وارد بازار می­شود، نکته مهم درباره پوشیدن صندل این است که پا به هنگام حرکت باید در یک حالت ثابت بماند. موادی که در ساخت زیره به کار میروند، باید بتوانند مدتی دوام بیاورند و در برابر سطوح ساینده مانند بتن و آسفالت مقاومت کنند.این نکته با توجه به نازک بودن زیره که تنها 2.9 میلی متر ضخامت دارد پررنگتر میشود. تفاوتی که این زیره با موارد قبلی دارد این است که کمی سنگینتر از بقیه است.

جنس رویه از چرم یا پارچه و جنس زیره از مواد شیمیایی مستحکم است. 5- هنگام خرید کفشهایی که قصد دارید با جوراب آنها را بپوشید، بهتر است جورابی مناسب به پا داشته باشید که بسیار نازک یا بسیار ضخیم نباشد. علاوه بر فاکتورهای استاندارد مربوط به جنس و ساختمان کفش، فاکتورهای دیگری نیز به هنگام خرید کفش به همان اندازه اهمیت دارند. 1- بهترین زمان برای خرید کفش پایان روز(بعدازظهر) می­باشد، زیرا به طور طبیعی پای افراد صبح­ها حدود نیم سایز کوچک­تر از بعد از ظهرهاست و دلیل آن نیز این است که در طول روز پاهای شما دما، فشار و استرس زیادی را تحمل کرده و پاها متورم­تر شده و به تبع آن سایزشان بزرگ­تر می­شود پس برای انتخابی آگاهانه و شناسایی سایز دقیق و مناسب، بعدازظهر وقت مناسبتری است. 13) از پوشیدن کفش­های پاشنه بلند به مدت طولانی خودداری شود زیرا کفش­های پاشنه بلند، لغزیدن و به زمین­خوردن، دردکمر­ و پا و تغییر در فرم پا را بدنبال دارند.

15) پوشیدن کفش­های پنجه باریک، انگشتان پا را تحت فشار قرار داده و بد فرم می­کند. این مدل از دستگاه تزریق فوم تا چه اندازه در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و فروش آن به چه صورتیست؟ به همین دلیل است که در تولید انواع مختلف کفشهای ورزشی از این نوع زیره استفاده میشود. در این مقاله می خواهیم انواع زیره کفش و کاربرد آن ا را برای شما بیان کنیم . کفش ها انواع مختلفی دارند، کفش های صنعتی، مجلسی، اسپورت، کفش چرم، مردانه و… این روش ، یک ماده آزاد کننده سیلیکون آلی برای زیره کفش های پلی اورتان است. به نظر شما یک زیره کفش خوب چه ویژگیهایی دارد؟ • پاهای در حال رشد کودکان به محافظت بیشتری نیاز دارد و حمایت کافی در این دوره، از ناهنجاری­های بعدی پا می­کاهد. بندهای نازک به علت قطر کم، فشار بیشتری روی یک نقطه از پا متمرکز می­کنند و باعث آزار آن میشوند.