آشنایی با انواع جنس زیره کفش و ویژگیهای آنها – آوان مد

به پیشنهاد پسرش بهمن ایروانی در حوالی شهر آتلانتا در ایالت جورجیا «پارک صنعتی کامن ولث» کارخانجات کفش «اوکاباشی» (Okabashi) را با مشارکت شرکتهای ایتالیایی و ژاپنی که در ایران با او همکاری داشتند تأسیس کرد و کسبوکار خانوادگی مسیر جدیدی را تجربه نمود. ولی شرکت اوکاباشی به مسیر خود ادامه داد تا نسل جدید خانواده در آن تحولات جدیدتر را آغاز کند. او مواد اولیه تولیدی در صندلها را قابل بازیافت کرد و همچنین سیستم جدیدی را برای تعویض و بازیافت صندلهای کهنه مشتریان شرکت با مدلهای جدیدتر آن کرد و باعث شد تا در زمان او بیش از ۴۵ تن از صندل قدیمی بازیافت شوند.

شاید بتوان گفت شرکت اوکاباشی تنها میراث باقی مانده از خانواده ایروانی بوده که توسط دو نسل بعد از رحیم ایروانی در حال اداره شدن است. محمد رحیم متقی ایروانی سرانجام در ۱۲ بهمن ۱۳۸۴ در سن ۸۵ سالگی در شهر لندن چشم از جهان فروبست. همین طور در سال ۱۳۷۱ سفر مجددی به ایران داشت، اما دیگر فعالیت صنعتی در ایران انجام نداد. بهمن ایروانی همیشه بر سازگاری محصولاتش با محیط زیست تأکید داشت و برای ارتقا و بهبود آن کوشید، اما هیچگاه نتوانست موفقیتهای پدر را تجربه کند. تمامی کارآفرینان علاوه بر فعالیتهای تجاری به فعالیتهای خیرخواهانه اجتماعی نیز میپرداختند تا به نوعی هم به جامعه کمک کنند و هم زمینهساز پیشرفت برای بقیه شوند. داشتن کفش مناسب علاوه بر محافظت از پا در برابر سرما و گرما، خستگی و تاول از کمر و ستون فقرات شما نیز محافظت می کند. لاستیک نئوپرین همانند لاستیک طبیعی برای تولید زیره کفش نرم و مقاومت بالا در ترکیبات دیگری استفاده می شوند.

سارا نیز همانند پدر و پدربزرگش اعتقاد به ثبات در کیفیت محصولات تولیدی داشت. با پشتوانه تجربه و دانش غنی صنعت، ما در حال ارائه گرانول کفش ورزشی با کیفیت بالا به مشتریان خود هستیم . کفشی را که فکر می کنید میخواهید خریداری کنید در بالای ردیابی قرار دهید.اگر کفش باریکتر یا کوتاهتر از ردیابی است ، حتی آن را امتحان نکنید. 3) کفش نباید تنها جنبه زیبایی داشته باشد بلکه باید از هر لحاظ مانع از آسیب دیدن پای شما در برابر گرما، سرما، نیروهای وارده از طرف زمین و ناهمواریهای زمین شود که در این راستا انتخاب کفشی با زیره­ای از جنس پلی اورتان (پی یو) و رویه­ای از جنس چرم طبیعی مناسب می­باشد. این زیرهها از لحاظ فنی به عنوان اتیلن وینیل استات شناخته میشوند و معمولا در تولید جوراب ورزشی، قسمت میانی زیره کفش، قسمت خارجی زیره کفش و حتی کل کفش کاربرد دارد.

همچنين هيچ يک از اطفال، پس از رسيدن به سن ١٨ سال و خاتمه تحصيلات، تعهدي در مقابل کانون نخواهند داشت و از هر لحاظ مختارند که در اجتماع وارد شوند و با آبرومندی زندگی کنند. در گذشته کفشها بیشتر از چرم درست میشدند؛ کفشهای چرمی امروزه کمتر متداول هستند و جای خود را به کفشهایی با طرحهای جدید و رویههایی از الیاف مصنوعی و سایر مواد نو ترکیب دادهاند. زیرا در اثر ضخامت زیاد مواد پی یوی بیشتری در سطح جای میگیرد. همچنین در سال ۱۳۶۶ کارخانه کفش استاندارد را در قاهره بنا کرد، اما مدتی بعد آن را به دولت مصر تحویل داد. او فعالیت صنعتی خود را با کارخانه چرمسازی در بوستون (Boston) آمریکا ادامه داد، اما مدتی بعد این کار را کنار گذاشت.